2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba Bırak kendi yesin, acıkınca yer ve bu çocuk aç ek gıda kitaplarının pdf leri elinde olan var mı acaba ? Varsa yardımcı olabilir misiniz

Sanırım gündüzü iyi ayarlamak önemli maşallah bu arada
evet evet gunduzle cok baglantili bence. dun mesela gunduz uykularini uzun uyudu saatleri cok kacti gece zor uykuya daldi ve surekli ayaktaydik 3-4 kere uyandi

Kızlar bebislerinizin kiloları nası Bi yazsanıza ya. Ben çok taktım bi kilo olayına. Arasında 15 gün var Tomris diyorlar ama benimki minik kaldı. Boy 68 kilo 8200
5 ay 17 gunluk 72 cm 10100 kilo ama 4 bucuk aylikken 9.5 kiloydu artik kilo boy yavasladi sanki

kizlar bir de bacak arasinda cok pisik oluyor kasiklariyla bacagi arasinda tam bezin denk geldigi yerde ama bezi degistirdim pisik kremini degistirdim hic bir sey fayda etmedi her zaman tek tarafta oluyor ayni tarafta ve baya deri kalkiyor boyle parlak kirmizi oluyor orasi bildiginiz bir cozum var mi

Pişik için saf gül suyu öneriyorlar. Bulabilirseniz bir deneyin isterseniz.

Gunaydın kızlar bebeklerınız oyunvakla bazen kafasına vuruyor mu yanlıslıkla ondan da bisi olmaz di mi kafa ya tedirgin oluyorum
Bisey olmaz benimki halinin üstünde dengesini kaybedip kafasini vuruyor bilmem kaç kere oyuncağınida bazen vuruyor şuanda sert oyuncaklar alınmasa iyi tabiki hafif oyuncaktan birsey olmaz

Yanağı böyle olmuştu , yumurtayı 1 hafta kesti doktor bakalım

Bisey olmaz benimki halinin üstünde dengesini kaybedip kafasini vuruyor bilmem kaç kere oyuncağınida bazen vuruyor şuanda sert oyuncaklar alınmasa iyi tabiki hafif oyuncaktan birsey olmaz
Tamamdır tesekkur ederım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…