2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim not ettim bunları

6 aylık bebekler 2 uykuya düşmeli diyodu doğru mu acaba bizimkisi 3-4 yapıyo gündüz ama kısa kısa tabi
5.5 ayligiz 3 uyku uyuyor gunduz 30-30 dakika son uykusu 1.30-2 saat gece 1 kere uyaniyor genelde 8 saat uyuyor rahat ama gunduz uykusundan biri kacsa veya saatleri bile azicik kaysa gece duzeni de bozuluyor hemen

5.5 ayligiz 3 uyku uyuyor gunduz 30-30 dakika son uykusu 1.30-2 saat gece 1 kere uyaniyor genelde 8 saat uyuyor rahat ama gunduz uykusundan biri kacsa veya saatleri bile azicik kaysa gece duzeni de bozuluyor hemen
Sanırım gündüzü iyi ayarlamak önemli maşallah bu arada

Ağız kenarlarında özellikle benimkinde de var renksiz, bence aşırı salyadan ama yine artarsa doktora sormak lazım

Kizlar dün değil ondan önceki gün yoğurt yedim.beyfendi dün çok.aglwdi acaba diyet mi dokundu yaa. Bugün yine yedim dün yemedim inşallah asarız artık.su diyeti allahim aminnn. Bunarada eeg miz temiz çıktı bu nöbet değil ama olabilir dedi hep ihtimal var zaten rabbim tüm canlarımızı korusun bebekl3rimizi... bir de tadim.da ne yapıyorsunuz fikir verebilir misiniz sütüm artık doyurmuyor hissediyorum ac

Bende vermiyo3um misal yeğenim ablamın çocuğu. Surejli içmek isityo4 öpmek. Abisinin kuzusu falan bir de tatlı seviyor ki. Ama vermem veremem şuan.

Ben karıştım ilk doğduğu zamanlar sarılık olmasın diye 2 saatte 1 zorla uyandırdım uyanmıyodu. Yapmasam şimdi uyurmuydu acaba ?
Bende dokunmadim sarıldığımız 3 ay devam etti. Bizim riskli değildi ama anne sutu devam edelim dediler bi ara mama verdik 25 gün saha iyi toparladı. Belki de ondan kaldı bu siniri. Ya da gerçekten sinirli. Çünkü koç burcu

Kızlar bebislerinizin kiloları nası Bi yazsanıza ya. Ben çok taktım bi kilo olayına. Arasında 15 gün var Tomris diyorlar ama benimki minik kaldı. Boy 68 kilo 8200

Kızlar bebislerinizin kiloları nası Bi yazsanıza ya. Ben çok taktım bi kilo olayına. Arasında 15 gün var Tomris diyorlar ama benimki minik kaldı. Boy 68 kilo 8200
Boyu 5 sy kobtrolünde 70 cmdi yarın 6. Ay kontrolüne gideceğiz bilmiyorum şuan kaç kilosu 9.5 çıktı ben evde tarttım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…