Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Üzülme hayırlısı böyleymiş en azından biriken atabiliyorsun vücudundan bedenini sıkma kendine eziyet etme adet olamamak cok kötü çünkü
Evet çok kötü. Bir sağlık sorundan ötürü Ocak ayının yarısını adetli geçirdim ve Şubat ayını temiz çıkardim Mart ayında adet olabilmistim. Sonrası düzenli devam etti ama

26 Eylül de ama doktor istedi 0.368 gibi birşey çıkmıştı şimdi ki değerimi bilmiyorum ama söylemedi doktor. Düzensizliğin var ama düşük olduğu için senin normal dedi Denizz41 Denizz41 M Marryyj
İnşallah bu ay sana uğurlu gelir canım benim benimde bugün adet olmam gerekiyor ama tık yok hatta şimdi sağlık ocağına gitcem hastayız ben ve oğlum bakalım gitmişken kan da veririm

Evet çok kötü. Bir sağlık sorundan ötürü Ocak ayının yarısını adetli geçirdim ve Şubat ayını temiz çıkardim Mart ayında adet olabilmistim. Sonrası düzenli devam etti ama
Tabi kuzum öyle düşün vücudunda birikmiyor en azından. Sağlıklı düzenli adet olduğumuz sürece umut hep var

İyi diyelim iyi olsun yavrum eşim rahatsızlandı Dr işleri bilmem ne bu ekim ayı nası geçiyo bilmiyorum sen napıyosun nasılsın
Aaa geçmiş olsun kuzum. Allah şifa versin. Bende femara kullandım bu ay bekliyorum. Seni görmüşken hal hatır sorayım dedim😊

Belirtilerin var mı kuzu nasıl geçiyor günlerin
Kuzum dünden beri sol kasığımda ağrı mı desem batma mı desem bir ağırlık var orada sanki girip çıkan bir ağrı var. Birde meme uçlarında ağrı değilde hafif hassaslık var dokununca. Akıntı yok gibi birkaç kez sadece yoğun beyaz akıntı geldi okadar. Sende ne var ne yok

X