Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Benim bebeğimin kalbi durmuş 8 haftalıktı.Yarın kürtaj olacağım.Tüp bebekti.Sağlıksızdı herhalde…Şu an perişanım…Allah size sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hoşçakalın
İki kere aynı şeyi yaşadım.İkisinde de 8 haftalıkken kaybettim tüp bebekle.İkinci ayda uzun bir tatildeyken hamile kaldım.Gönlünü ferah tut canım, zor bir süreç anlıyorum ama gerçekten çok üzme kendini sana dua edeceğim çok geçmiş olsun.

Benim bebeğimin kalbi durmuş 8 haftalıktı.Yarın kürtaj olacağım.Tüp bebekti.Sağlıksızdı herhalde…Şu an perişanım…Allah size sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin hoşçakalın
Çok üzgünüm, Rabbim size sabır ve en kısa zamanda tekrar güzel haber alabilmeyi nasip etsin inşallah.

Allah sabır versin , çok üzüldüm. Inşallah sağlıkla kucağına alman nasip olur yeniden burada görürüz seni 🙏 Allah yardımcın olsun dualarım seninle

Merhabalar merhabalar çok memnun oldum Çorlu demisken reyapa gitmeyin nolur bu çete haberlerinde onlar da çıktı gördünüz mü bilmiyorum
Selam canım Çorlu dayız evet 😍 bende Vega hastanesine gidiyorum sırf Abdullah bey için kendisine güveniyorum çok pozitif bir doktor. Reyap hastanesinden Allah herkesi korusun bu kadar lanet bir hastane görmedim her şeyi bir olay 🤦‍♂️ ruhsatı iptal oldu kapatıldı bakalı ne olacak. vicdansızlar çok iyi takip gerekli artık..

X