2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bizde zaten öyle istemeden sağlıklı besleniyoruz diyorum eşim oğlum sebze yemeği çok seviyor sürekli sebze pişiyor evde bense etciyim ama cocuk yesin diye bende yiyorum sebze gecesine kalkıp sucuk pişiriyorum doymuyorum :)

Ay bizde tam tersi eşim et yemeden doymuyo çoğu sebzenin tadını bilmez o derece banada gına geldi artık o yemiyo diye yapasım da gelmiyor sebzeye hasret kaldım

Zaten tat tuz yok sebze de yemek istemiyor doğal olarak çorbaya çeviriyorum ona da yanaşmıyor benim kız en mantıklısı biz yerken onda veriyorum böyle yiyor bir şekilde

Benim doktorum tavuk balık et ver yavaş yavaş yesin dedi tavuk et verdim balık denemedim daha az az bizimle yiyor bakalım

Kahvaltı olarak ne vericez neler yiyebiliyolar acaba
Ben gügün haşlanmış yumurta verdim pelin. 3 gün deniycem bunu da ama sevdi gibi. Haşlanmış sebzeler gibi tükürmedi. Doktorum tuzsuz lor verebilirsin demişti. Onu vericem yumurtadan sonra. Avakado da deniycem. Sonra bu 3 ünü karıştırabilirim. Bide zeytini akşamdan suya koyup tuzunu çıkarıp ezip verebilirsin demişti. Ama zeytin için 7. Ayı falan beklerim heralde

Tamam canım lor yapıyım ben o zaman zeytini de dediğin gibi yaparım. Büyüdükçe çeşit arttırırız artık bi de keçiboynuzu özü kullanabiliyo muyuz acaba

Tamam canım lor yapıyım ben o zaman zeytini de dediğin gibi yaparım. Büyüdükçe çeşit arttırırız artık bi de keçiboynuzu özü kullanabiliyo muyuz acaba
Zeytin ezmesi yumurta yerine gecebilcek Bi besin yumurta alerjisi olanlar özellikle tuketmeli ben daha denemedim kahvaltiya verecek şey ne vercem bilmem yumurtaya süte alerjisi var malum bebe bisküvisi felanda yiyemiyor o yüzden meyveli muhallebilere devam gibi bizim..

Ay bir alt degistirdim İstanbul koşu maratonuna katıldım sanki kıçı durmuyor bu çocuğun hiç et tutar mı :) abisi dikkatini çekti dis macunu kutusuyla öyle durdurduk :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…