Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Canım anneler yüzüm pul pul dökülmeye başladı bu süreçte çok az krem kullandım kimyasal olur diye. Bugün vyes rocher e gittim nemlendirici için hamileler kullanabilir dedi satış yapan kız? Daha öncede kullanıyordum nemlendiricisini zaten. Kullanan var mı başka? Doğal içerik olduğu için güvenilir midir?
Ben yves rocher kullanıyorum gebelikten önce de kullanıyordum şimdi de devam ediyorum. Piyasadaki doğal içeriğe yakın nadir ürünlerden. 🌸

5mm kanama alanı gördü dr, progesterona başla dedi 2 hafta sabah akşam fitil olarak.. idrar yolu enfeksiyondan şüpheleniyordum şimdi onu da bi vereyim dedim..

Kizlar aramizda ikili testin ultrasonuna giren var mi? Ben sali gunu gidecegim fetal yaptirdigim icin ikili testin test kismini degil de ultrason kismini yaptiracagim perinatologta. Her seyi goruyorlar mi? Organlar falan yoksa sadece enseyle burun kemigine mi bakiyorlar?

Kizlar aramizda ikili testin ultrasonuna giren var mi? Ben sali gunu gidecegim fetal yaptirdigim icin ikili testin test kismini degil de ultrason kismini yaptiracagim perinatologta. Her seyi goruyorlar mi? Organlar falan yoksa sadece enseyle burun kemigine mi bakiyorlar?
Ben yarın gideceğim perinatoğa.Bilgi veririm sonrasında

X