Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar biz bu hurafeyi nasıl kaçırdık 🤣 Gerçi hurma bulamazdık mevsimi değildi ama ilk defa duydum şaşırdım 🤣

Detaylı ultrason için devlet Hastanesi'ne gitmek istiyorum. Malum önce kadın hastalıkları ve doğum polikliniğe gitmek gerekiyor. Oraya detaylı ultrason için mi geldim demeli rutin kontrol için mi? Bu arada iyi haftalar nasıl başladı haftanız?

Detaylı ultrason için devlet Hastanesi'ne gitmek istiyorum. Malum önce kadın hastalıkları ve doğum polikliniğe gitmek gerekiyor. Oraya detaylı ultrason için mi geldim demeli rutin kontrol için mi? Bu arada iyi haftalar nasıl başladı haftanız?
rutin kontrol deyince zaten onlar yapılması gerekenleri anlatmak zorundalar böyle bir zorunluluk varmış. Detaylı ultrasona girmedim dersin. Sen perinatolojiye yönlendiriyor böylelikle randevu alabiliyorsun

maya91 maya91 İbb yenidoğan destek paketi başvurusu 20. Hafta itibariyle alınıyormuş kuzum bilgi vereyim dedim. Öyle bir düşüncen varsa kayıt oluşturulup araştırılıyormuş eğer uygun görülürse mesaj geliyormuş

maya91 maya91 İbb yenidoğan destek paketi başvurusu 20. Hafta itibariyle alınıyormuş kuzum bilgi vereyim dedim. Öyle bir düşüncen varsa kayıt oluşturulup araştırılıyormuş eğer uygun görülürse mesaj geliyormuş
yok bebişimm sağolasınn ihtiyacı olanlar alsın. İnşallah ihtiyacı olanlara çıkar :dua:
Çoğu ilaca alerjım var malesef canım o yüzden.hayatımdakı tek ılac dostum parol ve aspırın😀
aaa çok kötüüü buna da bak bi o zaaman alerjik bi durum olmasın

yok bebişimm sağolasınn ihtiyacı olanlar alsın. İnşallah ihtiyacı olanlara çıkar :dua:

aaa çok kötüüü buna da bak bi o zaaman alerjik bi durum olmasın
Ben İstanbul da olup ihtiyacı olanlar için yine buraya yazmış bulunayım. Zaten evinize gelip falan bakılıyormuş araştırma yapılıyormuş. Tabiiki ihtiyacı olana çıksın. Ama ben başvuru yapıcam çalışmıyorum. Sadece eşime de yüklenmek beni çok üzüyor açıkçası onun bir şikayeti yok ama napalım hayat şartları ☺️

Ben İstanbul da olup ihtiyacı olanlar için yine buraya yazmış bulunayım. Zaten evinize gelip falan bakılıyormuş araştırma yapılıyormuş. Tabiiki ihtiyacı olana çıksın. Ama ben başvuru yapıcam çalışmıyorum. Sadece eşime de yüklenmek beni çok üzüyor açıkçası onun bir şikayeti yok ama napalım hayat şartları ☺️
aynen aynen canım ben de çalışıyorum şimdii hakka girmiyim yani sen başvur inşallah çıkar sana paket baya kapsamlı. Benim arkadaş başvurmuştu kız kirada ama karı koca çalıştığı için mi çıkmadı acaba

Bu illa ihtiyacı olanlar içinmiymiş hoşgeldin bebek amaçlı değil miymiş 🤔 tabi öncelik ihtiyacı olanlara olsun da eve gelip araştırma yapacak kadar ne veriyorlar ki ben bir fenomenin paylaşımında denk geldim ona bile çıkmış mesela şaşırmıştım

Bu illa ihtiyacı olanlar içinmiymiş hoşgeldin bebek amaçlı değil miymiş 🤔 tabi öncelik ihtiyacı olanlara olsun da eve gelip araştırma yapacak kadar ne veriyorlar ki ben bir fenomenin paylaşımında denk geldim ona bile çıkmış mesela şaşırmıştım
hoş geldin bebekse o zaman hakkımız vardır yani

hoş geldin bebekse o zaman hakkımız vardır yani
Ya ben öyle biliyordum, şimdi eve gelip bakıyorlarmış diyince şaşırdım yanlış mı biliyorum acaba bir de arkadaşına çıkar bence kiradaysa çünkü sıra gelmemişte olabilir bebek doğduktan sonra bile gidenler varmış diye duymuştum

X