2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ama sebzeleri nasıl pişireceğim bilmiyorum buharda pişirici alsam mı yoksa kaynamış suyun üzerine süzgeç koyup sebzeleri öyle mi haşlasam tencere içine aleti de var , karar veremedim
Benim doktorum direkt haşla dedi. Ama buharda pişirmek istersen klasik anne süzgeçi varya metal olan tencereye kaynar su koy üstüne anne süzgeçi, süzgeçin içine sebzeler, sebzeleri de bi tencere kapağıyla kapat. Oldu sana buharda pişirme

Ben de ıkeanın bi aletini aldım paslanmaz çelik onda haşlıcam
Cok zor gelıyor ek gıda ınsallah bunufa guzelce atlatırız

Çok geçmiş olsun dualarım onunla inşallah çabucacık iyileşir güzel sağlıklı bir ömrü olur

Allahım acil şifalar versin annesine babasına bağışlasın Ali Rüzgarı

Çok geçmiş olsun. Bebişler çok güçlüdür. Hiçbirşey olmayacak inşallah. Allah acil şifalar versin. Yavrunuzu size bağışlasın.

Ben de ıkeanın bi aletini aldım paslanmaz çelik onda haşlıcam
Cok zor gelıyor ek gıda ınsallah bunufa guzelce atlatırız
Bende aynı şekilde bi zor geliyo ama halledicez inşallah tecrübelerimizi, neler hazırladığımızı paylaşalım birbirimizle. Destek olursak daha kolay olur umarım

Kızlar suluk geldi. Onu doldurup bebege günde ne kadar vereyim sizce 30-40 ml yeter mi? Anne sütü alıyor sadece. 5. Ayımıza yeni girdik daha

Kızlar suluk geldi. Onu doldurup bebege günde ne kadar vereyim sizce 30-40 ml yeter mi? Anne sütü alıyor sadece. 5. Ayımıza yeni girdik daha
Doktor 200 ml içebilir günde demişti. Sen eline ver zaten içiyo döküyo. O ne kadar isterse içsin. Sabah, öğle, akşam veriyorum ben. Biraz içiyo. Bi süre sonra sular dökülüyo ağzından oyuna başlıyo.

Ben su vermıyorum kırk yılda bir çay kaşıgıyla verıyorum. 5. Ay kontrolde sordum obur ay dedı doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…