2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bizde döküntü veya huzursuzlukta yok. Sadece mukuslu kaka var

Biraz zayıf olması alerjiden dolayı sıkıntı yaşamasından daha iyidir öyle düşünelim. Gelişim geriliği bence o kadar olmaz ama mama verebilirsiniz en azından kilosunu toparlar biraz
Doktora yazdım önümüzdeki haftaya kadar izleyelim dedi. Bende olabildiğince sık emzirmeue çalışıyorum. Önümüzdeki hafta mama verelim derse tabi ki vereceğim çocuğumun iyiliği neyse o olacak

Zor olmuyor mu böyle? Dışarı felan çıkmak isteyince düzeni şaşıyor mu?

Biz daha kötü durumdayız gece 2-3 ten önce uyumuyor sabah da 10-11 gibi kalkıyor. Gece saatlerce uyutmaya çalışıyorum çok yıprandım. Gece boyu da emmeye kalkıyor 2 saatte bir bazen saat başı

Zor olmuyor mu böyle? Dışarı felan çıkmak isteyince düzeni şaşıyor mu?
Çıktığımızda şaşıyor tabiyki. Mesela bu akşam dolaşmaya çıktık. Dışarda uyudu 20:30 gibi. O yüzden eve gelince geç uykuya daldı beni yordu bu biraz. Genelde çıkmıyorum uyku saatlerinde ama. Zaten bebiş durmuyo, ağlıyo, emmek istiyo. Uzun dışarı gezme ve akşam misafirlikleri bi süre bitti

Ben de bi önceki mesajı okuyunca özendim çünkü benim de aynı hep evdeyiz akşamları çocuğun duşu uykusu vs var diyorum bize de kimse gelmesin ben de gitmiyim , umarım doğru yapıyoruzdur

Kızlar menenjıt asısına baslıcam
5. Ay ilki ama sistemde bebegım 4 ay 28 gun gpzuktugu icin doktorum 1 2 gune yaptır dedi
Normalde persemde 29 unda 5 aylık olcak
Sanırım ayı 30 gün sayıp boyle bır sey yapıyor sistem
O an düsünemedım persembe mı yaptırmalıyım asıyı yoksa pazartesi olur mu acaba

Ben de bi önceki mesajı okuyunca özendim çünkü benim de aynı hep evdeyiz akşamları çocuğun duşu uykusu vs var diyorum bize de kimse gelmesin ben de gitmiyim , umarım doğru yapıyoruzdur
Umarım ama erken yatmaya alışırsa hep erken yatar inşallah diye umuyorum. Ama bu bebitolar süprizlerle dolu

Resmen mamadan nefret eder gibi ya
Ama içince de cukur cukur içiyor
Allahtan meme reddi bitti sükür ama o da yetmıyor

5 ten sonra uyumayan bebe ile Mah tüm parklar dolan uyuduğu 25 dk olsun zaten daha düzelemedim nugum içtim artık antibiyotik yaa. Ruzgar esiyor üşüyorum Hapşırık

Sezeryan olan kızlar bir sorum olacak. O çizginin olduğu yere dokundum bugün tam ortası böyle dokunduğumda baya şiş gibi. Sizde de öyle mi . Hıc dokunmamıstım bu zamana kadar

Sezeryan olan kızlar bir sorum olacak. O çizginin olduğu yere dokundum bugün tam ortası böyle dokunduğumda baya şiş gibi. Sizde de öyle mi . Hıc dokunmamıstım bu zamana kadar
Benim hep şişti hala da şişlik var ödem gibi olmuştu üst kısmı bazen zonklama bile oluyor. İzde kırmızı pembe gibi geçecek gibi de durmuyor sağlık olsun diyorum ama pek çikin

Kızlar kaka/çiş farketmeksizin günde kaç kez bezini kirletiyor sizin bebişler? Bizim bu aralar 2-3 olmaya başladı acaba aç mı kalıyor diye düşünmeye başladım

Benim hep şişti hala da şişlik var ödem gibi olmuştu üst kısmı bazen zonklama bile oluyor. İzde kırmızı pembe gibi geçecek gibi de durmuyor sağlık olsun diyorum ama pek çikin
Evet benım de ödem tarzı. Ve o göbeğin alt kısmı bombeli duruyor komple gıcık oluyorum u

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…