2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bebeginiz sabahları kaçta uyanıyor ya. 8 asla göremedik doğdu doğalı. Hele.dis dünyaya açıldı.2.5 aylıktan sonra ASLA. hele uzun zamandır 5ten sonra uyumuyor 6 gibi maxxx ya da buçuk gibi uyanıyor. Siz erken uyanınca neler yapıyorsunuz yaa. Memeyi veriyorum ağzına yok uyku vs gidiyor. Sonra sürekli gozunu kasıyor. Biliyorum çünkü uykusu var yanii. Önümüz.de kis.havalar iyice kararcak

Bizim de öyle oldu gece acı acı ağlayarak kalkıyor normalde hıc öyle degıldı. 16. Haftası acaba atak mı oluyor
Evet atak haftaniz ne gunduzumuz var ne gecemiz. Cidden bu ara. Çoğu bebek 1 haftada atlatiyormus. Bazısı işte huylu mesela benimki 1 ayyy

Neyse inşallah hececek bu günler de diyorum.eve hapsolmuş kulakları.bebe ağlaması ile dolan ana olarak

Hiç yememesı mamayı normal mi kızlar aslında tutsa yer bıberonu tutmuyor çıldırıyor

Bize az gibi gelse de onlar bayağı hızlı çekiyorlar artık bence memeyi en güzeli çişli bezleri takip etmek
Bence de meme en guzelı ama yazdıktan hemen sonra emerken 120 mamayı ıctı hem emdi hem 120 içti bu ataktan heralde ınat edıyorlar

Bizim de öyle oldu gece acı acı ağlayarak kalkıyor normalde hıc öyle degıldı. 16. Haftası acaba atak mı oluyor
Uyku kabusları başlar bu haftalarda dedi doktor o ne demekse artık bi de atak haftasıymış inşallah çabuk geçer kendisi 2 saatte bir kalkıyo olsa da uyuyo alıyo uykusunu biz napcaz valla salak gibi kalkıyorum sabahları çok fena

Kusmalardan o kadar bıkmış vaziyetteyim ki her yerim sırılsıklam geziyorum duşa girmekten yoruldum evde kusmadığı hiçbir şey kalmadı dev bir kusmuk üzerinde yaşıyoruz ve büyüdükçe azalır demişlerdi hiçbir azalma yok çocuk gastroya götürücem artık kendi doktorunu da hiç beğenmiyorum her şeye normal normal diyip gönderiyk bizi

Tek başına bakmak gerçekten çok zor heleki gece uyumayan bebeğe ben artık tükendim 8 çizerek yürüyorum elim ayağım titriyo korkuyorum her an bayılıcam diye bayılsam iyi olur aslında biraz dinlenmiş olurum annemi çağırdım birax gelip yardım etmesi gerekiyor yoksa kafayı yicem dayanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…