2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Hahahahahahha benim dün migrenim tuttu dedim ki keşke bayılsam

Aynen tabanlarım zaten hep nasır oldu
Cok yoruluyorum ayaklarım agrıyor artık ben de annemlere gıdıcem 10 gune alıp gelcem olmadı yoksa akıl saglıgını gectım bedenen çökcem
Belim de gidik
Yine de cok sevıyom

Ara ara destek almak şarjımızı dolduruyor bence annem geldiğinde geceleri emzirip ona atıyorum süper oluyo ayaklarım benimde hep kurudu sertleşti çok rahatsız oluyorum hiç olmazdı böyle
Gülüşü yeter dedikleri gerçekten çok doğruymuş bu arada bir gülüyo herşey anında gidiyor şaka gibi bişey

Gruptaki herkes pert ben de kilo vermek istiyorum. Son zamanlarda asırı haamurişi ve tatlı yiyordum normal yemeklerin üzerine. Onları bıraktım 2 gündür ama cpk zor oluyor. 12 kilo almıştım hamilelikte 8 ini verdim öyleye durdu düşmüyor. 10 kılo vermek istiyorum

Ben geçen hafta ekmek yemeyeyim dedim dikkat ettim bi de aşırı tahin pekmez tüketimim vardı bıraktım 1,5 kilo vermişim ama bu hafta patlama yaşıyorum dikkat edemiyorum asla, eliptik bisiklete falan binebilsem biraz kalori yakarım ama 6 ay dolması gerek dedi doktorum bi şey de kalmadı gerçi ama işe başlayacağım artık spor yapamam kaldım ben de kilolarıml

Bende de kilo sorunu var. Emzirirken aldım bol bol. Ama artık kotlarıma giremiyorum. Ee yemeyi azaltsam sütüm azalır mı diyorum. Oğluma kıyamıyorum. Nasıl vericez bilmiyorum. Bana doktorum spor yapabilirsin dedi. Bende de eliptik var ama binmeye vaktim yok

Benim gördüğüm kadarıyla karbonhidrat ve tatlılar süt yapmıyor hatta sütün kalitesni bozuyor. Sağlıklı sebze protein ve ceviz badem gibi şeyler yapıyor. Ben karbonhidrat tamemen kestim. Tahin filan yiyordum gün içinde abartmadan. Ben 3.5 aydır kadın doğuma gitmedim ya gitmek gerekiyor dimi

40 kontrolüne gittiyseniz gitmenize gerek yok. Ben gidememiştim 40 kontrolüne o yüzden 2 hafta önce bi gittim göründüm herşey yolunda mı diye

Ay bizde kuru öksürük ve hapşırık var, babasından geldi doktora yazdım ateş olmadıkça bir şey yapmayın dedi ama çok üzülüyorum öneriniz var mı?

Başladın mı ek gıdaya? Bana doktorum 5. ay kontrolüne gelmeden 3 gün boyunca yoğurt ver az az öyle gel demişti.
Ya başladım değil aslında kaşığını ucu ile tattiriyorum sadece sadece patates ve havuc tattirdim . Bugün karpuz tattirdim suyunu azcık emsin sevecektir dedim ama herseyi dili ile ittirip tükürüyor . Hazir değil belli ki

Kızlar ebbegikin cildinde kucuk egzama gibi şeyler var. Alerji diyetisyenimoze gönderdim atopik cilt dedi. Gogus bolgesinr3 araştırdım zaten yuzsutu yatmiyoruz ondan da kaynaklanabilrimis. Terledigi için. Dün yulaf yedim bu sabah da yumurta yemiştim açana onlardan mi. Çok sıkıldım artık şu alerjiden çocuk iyice mismis oldu ya

Bizimde atopik canım banyodan sonra kurulamadan nemlendircen başka yapacak hiç bisey yok bu meret e . Terlemicek kesinlikle yumurta ve süt egzama ypiyor bende acayip bıktım artık ağlamak istiyorum. Dün sutsuz yumurtasiz kek yaptım vanilya da eser miktarda süt olablr yaziodu önemsemedm hemen kakada kan mukus cildircm

Sen daha iyisini bilirsin tabi ama meyveler tatlı olduğu için meyveyle başlayınca sebze yemeyebiliyormuş bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…