2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben sadece meme veriyorum en başından beri. Sol az baya sağa göre. En başından beri 5 dk emer bırakır solu sonra ben sağa alırım. Son 1 haftadır neredeyse solu hıc almıyor birkaç saniye sonra bırakıyor. Nasıl arttırmam gerekiyor soldaki sütü sizce? Aslında emse süt artcak ama emmiyo😕😕 akıl verin lütf

Kızlar ben sadece meme veriyorum en başından beri. Sol az baya sağa göre. En başından beri 5 dk emer bırakır solu sonra ben sağa alırım. Son 1 haftadır neredeyse solu hıc almıyor birkaç saniye sonra bırakıyor. Nasıl arttırmam gerekiyor soldaki sütü sizce? Aslında emse süt artcak ama emmiyo😕😕 akıl verin lütf
Bendede ayni durum var.biraz artti simdi. o memeyi sag canim sık sıkama bos bile olsa uyaran ver:KK66: soyle sagacaksin 20 dk sag 10 dk mola 10 dk sag 10 dk mola ve 10 dk sagim.gunde 1 kere 1 hafta.powerpump metodu diyorlar

Bendede ayni durum var.biraz artti simdi. o memeyi sag canim sık sıkama bos bile olsa uyaran ver:KK66: soyle sagacaksin 20 dk sag 10 dk mola 10 dk sag 10 dk mola ve 10 dk sagim.gunde 1 kere 1 hafta.powerpump metodu diyorlar
Evet çok duydum bunu . İşe yarar mı diyorsun ? Yarından itibaren deneyeyim ya elimde baska bısı kalmadı çünkü. Ek gıdaya kadar idare etmek istiyorum emzirme konusunda

Ya belli mi olur eme eme çoğaltırlar belki sütleri
Oynasiyor ya memeyle😅 ama cok acsa hem istiyor hem cebellesiyor.az once bir arkadasta aynisini yazmis.
Benim ilk ay memeler oyle yara oldu ki.doktor kontrolunde bebegimin ilk ay kronik ac kaldigini ogrendim.memeden ayrilmiyordu ama meger bos emiyormus😔mecbur mama verdik.biberonla tanisinca meme delisi bebem meme reddi yapti.2 ay cebellestim almadi memeyi.sagi denedim agirlikla yara daha az diye. sol yarigim 3 ay iyilesmedi.sagi ara ara almaya basladi.powerpomp yaptim.30 cc sutum kalmisti bebegim 3 aylikken.sonra 90 lara cikti.30 sol 60 sag.simdi sola agirlik vermeye calsiiyorum.ordada gelisme var ama bu sefer bebem 150 devirmeye basladi.ben yetisemedim.simdi meme icmek istiyor ama az olunca sinirleniyor.mama almak istemiyor.tam biseyleeri toplarliyorum baska yerden dagiliyor😅

Evet çok duydum bunu . İşe yarar mı diyorsun ? Yarından itibaren deneyeyim ya elimde baska bısı kalmadı çünkü. Ek gıdaya kadar idare etmek istiyorum emzirme konusunda
Cok yarari olacak az once classy e yazdim 30 cc sutum kalmisti bu yontemle 90 lara cikti.bebek ac kalmis yetmiyormus gibi uyaran veriyorsun.10 gune sonuclari farkedeceksin❤️

Gece emiyor mu? Uyku sersemi bol bol solu mu versen? Anlayana kadar baya çeker belki öyle öyle arttırabilir.

Gece emiyor mu? Uyku sersemi bol bol solu mu versen? Anlayana kadar baya çeker belki öyle öyle arttırabilir.
Gece 12-8 arasında 3 kez filan emiyor genelde 1 tanesinde solu veriyorum emiyor. Sağda süt fazla oldufu ıcın uzun süre vermezsem baya sertleşiyor😌 ama bundan sonra gece de 2 kez sol vercem dediğin gibi atabilir

Oynasiyor ya memeyle😅 ama cok acsa hem istiyor hem cebellesiyor.az once bir arkadasta aynisini yazmis.
Benim ilk ay memeler oyle yara oldu ki.doktor kontrolunde bebegimin ilk ay kronik ac kaldigini ogrendim.memeden ayrilmiyordu ama meger bos emiyormus😔mecbur mama verdik.biberonla tanisinca meme delisi bebem meme reddi yapti.2 ay cebellestim almadi memeyi.sagi denedim agirlikla yara daha az diye. sol yarigim 3 ay iyilesmedi.sagi ara ara almaya basladi.powerpomp yaptim.30 cc sutum kalmisti bebegim 3 aylikken.sonra 90 lara cikti.30 sol 60 sag.simdi sola agirlik vermeye calsiiyorum.ordada gelisme var ama bu sefer bebem 150 devirmeye basladi.ben yetisemedim.simdi meme icmek istiyor ama az olunca sinirleniyor.mama almak istemiyor.tam biseyleeri toplarliyorum baska yerden dagiliyor😅
Benim de aynı 150lere çıktı mamada, bu meme olayına okdr takmıştım ki benimki de reflü beni emdiği gibi hep kusar, ama anti reflü mamada kusmaz, neyse 1-2 ay benim sütüm yaramıyo diye ağlanıp durmuştum baya sütüm azalmıştı, saldım artık süt mama karışık veriyorum kafaya takmıyorum cidden çünkü psikoloji de çok önemli.. aylar sonra ilk kez geçen gece soldan emzirirken sağdan şıp şıp süt damladı. Yani o kadar çok etken var ki; su içmek, beslenmek , genetik faktörler vs vs.. biz elimizden geleni yapıyoruz bi noktada ama önemli olan bebeğin karnı doysun mutlu sağlıklı olsun başka da bir beklentim yok artık ya

Benim de göğüs uçlarım çok yara olmuştu sol 3-4 parçaya ayrıldı sağ ona göre daha çabuk toparladı diye onu daha çok emzirdim ve solda süt azaldı. Bi baktım sağdan akarken sol hiç akmıyordu. O zaman acısa da zorla solu verdim eme eme o da normale döndü şükür. 1 kez sağı emzirdiysem 3 kez solu emzirdim. Ben yaralardan çok çektiğim için sağım yapamıyorum ama sağım yaparak da arttırabilirsin.

Geceleri hiç uyumuyo 4 gecedir 2 saatte bir ağlayarak uyanıyo salak gibiyim ya uykusuzluktan😞 atak mı bu

X