2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

P pelinn bi de benimki uyurken bile ağlıyor uyumak istemiyor. Ben de kucağımda pış pış , omzumda pış pış. Memede uyusun diye dua ediyorum bazen

Benimki pusetten nefret ediyor ya biz ne zaman normal bebek arabasına geçicez 6. Aydan sonra mı? Sanki biz bebekken puset mi vardı direkt bebek arabasını yatırıp bizi koyuyorlarmış

Benimki pusetten nefret ediyor ya biz ne zaman normal bebek arabasına geçicez 6. Aydan sonra mı? Sanki biz bebekken puset mi vardı direkt bebek arabasını yatırıp bizi koyuyorlarmış
Seninle sürekli aynı dertlerimizin olmasıpusete sığmıyo bile artık gördüğü an nefret geliyo çocuğaoturmaya başladığı saniye hemen ötekine geçicem şimdi yatırsam ona da yatmaz çocuk yatmaya karşı birisi
P pelinn bi de benimki uyurken bile ağlıyor uyumak istemiyor. Ben de kucağımda pış pış , omzumda pış pış. Memede uyusun diye dua ediyorum bazen
Benimki uyanmaya çalışırken ağlıyo çok

Desteksiz oturması mı lazım büyüğe geçmek için

Ay sureklı agzına bir sey sokmak yemek ıstıyor oluyordu ama bu ara cok arttı

Ben oyle yapıyorum en bastan beri

Benimki de pusette durmuyodu ve artık sığmıyoduda ben normal bebek arabasına tam yatar şekilde koyuyorum ya

Gaita tahlilinde enterik adenovirüs antijeni pozitif çıkmış ne demek acaba diğerleri negatif çok şükür

Yanında neden bekliyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…