2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kucakta pışpış koridorda 25-30 tur falan atıyoruz heralde ve uyutmaya çalışırken çok tahammülsüz oluyorum hemen uyusun istiyorum belim kopuyo öyle turlarken babasında da uyumuyo en azından uyutma işini ona satsam
P pelinn bi de benimki uyurken bile ağlıyor uyumak istemiyor. Ben de kucağımda pış pış , omzumda pış pış. Memede uyusun diye dua ediyorum bazen

Benimki pusetten nefret ediyor ya biz ne zaman normal bebek arabasına geçicez😔 6. Aydan sonra mı? Sanki biz bebekken puset mi vardı direkt bebek arabasını yatırıp bizi koyuyorlarmış

Benimki pusetten nefret ediyor ya biz ne zaman normal bebek arabasına geçicez😔 6. Aydan sonra mı? Sanki biz bebekken puset mi vardı direkt bebek arabasını yatırıp bizi koyuyorlarmış
Seninle sürekli aynı dertlerimizin olması😂pusete sığmıyo bile artık gördüğü an nefret geliyo çocuğa😂oturmaya başladığı saniye hemen ötekine geçicem şimdi yatırsam ona da yatmaz çocuk yatmaya karşı birisi
P pelinn bi de benimki uyurken bile ağlıyor uyumak istemiyor. Ben de kucağımda pış pış , omzumda pış pış. Memede uyusun diye dua ediyorum bazen
Benimki uyanmaya çalışırken ağlıyo çok

Seninle sürekli aynı dertlerimizin olması😂pusete sığmıyo bile artık gördüğü an nefret geliyo çocuğa😂oturmaya başladığı saniye hemen ötekine geçicem şimdi yatırsam ona da yatmaz çocuk yatmaya karşı birisi
Benimki uyanmaya çalışırken ağlıyo çok
Desteksiz oturması mı lazım büyüğe geçmek için

Ay sureklı agzına bir sey sokmak yemek ıstıyor oluyordu ama bu ara cok arttı

Ben oyle yapıyorum en bastan beri

Benimki de pusette durmuyodu ve artık sığmıyoduda ben normal bebek arabasına tam yatar şekilde koyuyorum ya

Gaita tahlilinde enterik adenovirüs antijeni pozitif çıkmış ne demek acaba diğerleri negatif çok şükür

Hepsini okudum. Doktor uyku regresyonu uykusu bozulcak dedi. Uyku ve meme reddi için uyku rutini yapın dedi, biz yaptık. Gündüz 3 uyku uyuyor hep aynı saatte karanlık odada uyutuyorum. Mutlaka tok karna. Kucakta pışpışlayıp daldığına emin olunca yatağa koyuyorum ve yanında bekliyoruz. Gece de 8-9 arası uyutuyorum, gene karanlık odada. Eskiden 2 defa uyanırdı ve uyurdu 6’ya kadar ama bu uyku regresyonu mahvetti. 3 defa uyanıyor ve 5-6 arası full uyanık. Dönmeye başlayınca yüzmüstü yatırmsk da etkiliymiş. Onu denicem,
Yanında neden bekliyorsunuz

X