2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bende braun var kulaktan ölçen. Çok memnunum. Hemen ölçüyor. Koltuk altı ölçer zor değil mi. İlerde zor olur. Herzaman kullanacaz diye iyisini aldım. Hasta olmasınlar Allah korusunda çok lazım olacak.
Ben de almak ıstıyorum marka model atabılır mısın canım

Bugun hıc uyumadı hala uyumuyor 3 bucuk aylık olcak bu 4. Ay atagı degıldır umarım

Hayır kendımden gectım bebeme yazık:KK43:
Hali merhaba sütüm az geliyor diyordun ben bestlak damla aldım demiştim dün çocuğu kursa götürdüm gelince sutyenimi cikardim süt fiskirdi bayağı süt yaptı doğduğundan beri hiç böyle olmamıştı sende dene canım

Eklentiler

• IMG_9952.jpeg
    IMG_9952.jpeg
    21,4 KB · Görüntüleme: 18
Yok kız oyle yapma yazık doysun
ılımıs su ,sıcak su termosta ,mama yanyana benım 2 dakka da yapıyorum
Ama o sıra baya aglıyor tabi yapcak bir sey yok
Eşim evdeyse o hazırlıyor emme bştmeye yakın soyluyorum
Uyanma saatlerine yakın hazırlasan koysan yanına. Dışarda kaç saat bekleyebilir mama

Kızlar bebeğinizin gündüz uykusu nasıl? Benımki gündüzleri kesinlikle uyumuyor 11 den sonra toplasan 1 saat bile uyumuyor aksam 10/11 e kadar. Nasıl uyutuyorsunuz siz? Kolumda ya da memede uyuyo sonra yataga alıyorum 10 dk ya kalmaz kalkıyor doğdugu günden beri böyle

Hali merhaba sütüm az geliyor diyordun ben bestlak damla aldım demiştim dün çocuğu kursa götürdüm gelince sutyenimi cikardim süt fiskirdi bayağı süt yaptı doğduğundan beri hiç böyle olmamıştı sende dene canım
Ben dogurdugum gunden beri kullanıyorum canım
bugun yıne regl oldum 2 3 gun dısında sutum normal ayda 2 3 gun gıdıyor sanırım reglle ılgılı galıba:)

Kızlar bebeğinizin gündüz uykusu nasıl? Benımki gündüzleri kesinlikle uyumuyor 11 den sonra toplasan 1 saat bile uyumuyor aksam 10/11 e kadar. Nasıl uyutuyorsunuz siz? Kolumda ya da memede uyuyo sonra yataga alıyorum 10 dk ya kalmaz kalkıyor doğdugu günden beri böyle
Benım arada 1 2 saat arada hic arada 3 saat vallahı degısıyor ama bu sayılar cok az :KK43:

Ben dogurdugum gunden beri kullanıyorum canım
bugun yıne regl oldum 2 3 gun dısında sutum normal ayda 2 3 gun gıdıyor sanırım reglle ılgılı galıba:)
Yaaa tamam canım bizim oğlanın da hafif alerjisi var ona çok üzülüyordum zaten hiç çok olmamıştı bu iyi geldi

Merhaba kızlar gaz sorunumuz devam ediyor. 3 aylık oldu ve gün içinde akşam uykusuna geçmeden hep bebek arabasında uyuyor. Orda rahat ediyor. Gece uykusuna geçip dalınca yatağına alıyorum ama istiyorum ki beşiğinde uyusun. Beşikte uykuya geçince hemen uyanıyor. Bebek arabasında uyumasında bir sakınca olur mu en uzun üç saat uyumuştur onun dışında yatağına alıyorum gece dalınca sonra hep orda uyuyor.

Benim cocuk bugün 5 er dk uyudu ancak herhalde büyüme atağı oluyor büyük oğlumda 3 aydan 4 aya kadar gündüz uyuyup gece uyumuyordu asla

Benim bebeğimde çok farklı değil. çok nadir uyuyo derin uyumuyo. Kucağımda memede uyuyakalıyo koyuyorum 10 dakika sonra uyanıyo en fazla. Günde 2 kez uyusa şöyle derin 2 saat nekadar mutlu olcam. Oyalamakta çok zor sürekli kucakta. Hava sıcak bunalıyo. Nekadar zor geçiyo zaman. Bazen dakikaları sayıyorum.

Merhaba kızlar gaz sorunumuz devam ediyor. 3 aylık oldu ve gün içinde akşam uykusuna geçmeden hep bebek arabasında uyuyor. Orda rahat ediyor. Gece uykusuna geçip dalınca yatağına alıyorum ama istiyorum ki beşiğinde uyusun. Beşikte uykuya geçince hemen uyanıyor. Bebek arabasında uyumasında bir sakınca olur mu en uzun üç saat uyumuştur onun dışında yatağına alıyorum gece dalınca sonra hep orda uyuyor.
Bebek arabasında ileri geri sallayarak falan mı uyutuyosun. Yatağı sallanıyo mu ? Belki sallanma istiyodur. Bebek arabasının rahat olduğunu çok çok düşünmüyorum. Başını çevirebiliyo mu içinde. Hep sırtüstü yatmış olmuyo mu? Bu şekilde kafa yapısı da bozulabilir.

Benim bebeğimde çok farklı değil. çok nadir uyuyo derin uyumuyo. Kucağımda memede uyuyakalıyo koyuyorum 10 dakika sonra uyanıyo en fazla. Günde 2 kez uyusa şöyle derin 2 saat nekadar mutlu olcam. Oyalamakta çok zor sürekli kucakta. Hava sıcak bunalıyo. Nekadar zor geçiyo zaman. Bazen dakikaları sayıyorum.
Bızım de öyle oyalanmıyor asla. Ne zamana kadar gecıcek bilmiyorum 😌

Gece uykusuna zor gecıyor artık bence gunduz uyumadıgından
Gunduzde cok uykusu gelıyor yıne de 10 dakka uyuyup kalkıyor
Memeyi veya biberonu alırken baya cebellesıyor alınca yiyor
Gaz kalmadı biz de sabahtan öğlene kadar kaka yapma merasimi var sadece

3 bucuk aylık duzeltilmis 2 ay 24 gunluk ama sukur her seyı 3 bucuk ay gibi gidiyor

Uyurkende emzik delisi oldu eskiden hemen dalardı bunu emmekten uyanıyor

Göz kayması hala devam edıyor mu sızde biz de edıyor cok fazla degıl ama
duzeltılmısınde 3 aylıgı gecmesını beklıcem bi göze gideyım
Duzelır mı ki

Göz kayması derken gözleri aynı yere tam dönmüyor

X