2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Madem ben yalnız kaldım grubu bu hale getiren aptala sesleniyorum şimdi günlük mü tutayım burda ben ne kazandın bu nasıl kibir bu neye öfke bir senedir bu insanlar burda sohbet ediyor ayıp değil mi sosyal çevrende de böyle insanları sürekli şikayet eden 3 yaşında bebe gibi mi davranıyorsun gerçekten pes daha denecek var da grupta denmez

Madem ben yalnız kaldım grubu bu hale getiren aptala sesleniyorum şimdi günlük mü tutayım burda ben ne kazandın bu nasıl kibir bu neye öfke bir senedir bu insanlar burda sohbet ediyor ayıp değil mi sosyal çevrende de böyle insanları sürekli şikayet eden 3 yaşında bebe gibi mi davranıyorsun gerçekten pes daha denecek var da grupta denmez
Noldu dilara kim o

Merhabalar bestlak işe yarıyor mu acaba yanında ekstra bir şey kullanıyor musunuz? Göğüslerim bu ara alışık olmadığım kadar yumuşak ve biri diğerine göre küçüldü anlamadım sanki süt az gibi. O süt inme sızısını hissetmiyorum strese girdim ya😞
Bende sürekli hissetmiyorum maalesef. Sanki sütüm azaldı gibi ama sıkınca süt geliyor. Ben b vitamini türevlerini içeren iyi bir multivitamin kullanıyorum. Buradaki kızlar milkin den çok memnundu benim bebeğimin süt alerjisi oldugjndan onu kullanamadim. Lactamil içiyorum her gün bir-iki bardak. Semizotu, dereotu gibi süt yapacak şeyleri de çok tuketiyorum.

Nolmuss

ay tam tatildeyim grup gitti 😫goldena gunduzleri neler yapiyodunuz diye soracaktim, bizim cocuk tatile cikinca tum gunduz uyumaya basladi. tek ayak cezasi nekadar bilen var mi? gecici biseydir herhalde

ay tam tatildeyim grup gitti 😫goldena gunduzleri neler yapiyodunuz diye soracaktim, bizim cocuk tatile cikinca tum gunduz uyumaya basladi. tek ayak cezasi nekadar bilen var mi? gecici biseydir herhalde
Tüm gündüz uyuyorsa gece de uyuyabiliyor mu?
Ben hiç bilmiyorum 😔 geçici olarak pasiflestirildi dediğine göre bu bir kaç gün(?) sürer heralde.

Tüm gündüz uyuyorsa gece de uyuyabiliyor mu?
Ben hiç bilmiyorum 😔 geçici olarak pasiflestirildi dediğine göre bu bir kaç gün(?) sürer heralde.
tatile gelmeden once gece uykumuz guzeldi, ilk 2 gun burda sorun oldu sicaklik ve sesten oturu. evde ben sessiz ve klima serinliginde uyutuyodum, eve donelim dedim hatta ilk gunden😆 gece uyumadi diye belki de gunduz uyudu, dun gece en serin odaya gectik, ayvaliktayiz esiyor biraz, dun iyi uyuduk sukur, ama bugun yine gunduz uykusu biraz fazla. temiz hava belki diye dusundum, istanbul ile buranin havasi cok farkli tabi 🥹 golden tatile gittiginde daha kucuktu gerci bebekler, simdi 3 ayi devirdik, her hafta farkli birseyleri oluyor.
banlanma gecici bence, komple gidince hesap silinmis gibi bisey yaziyor galiba o tarz biseyler goruyodum. ama sinir olup kizlar geri gelmez belki diye de dusunuyorum🙁 ben kesin cok sinir olurdum cunku.

X