2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Koca akademideydi canım ben intörndüm bir ara yazdım buraya ama pek kimse sallamadı. Hatta birisinin kedisi burda kusmuştu çöpten kusmuğa bakmıştı , ben de bayağı gülmüştüm o kimse hakkını helal etsin ya maviydi sanırım

Zorla nöbet tutturma muhabbeti falan vardı onları hatırlıyorum ama niyeyse öyle düşündüm aa kocan istifa mı etti o zaman? Ben ikiniz birden istifa edip taşındınız sandım şaşırdım niye bıraktılar işlerini diye. Ee en azından sen sıfırdan başlarsın iyi bari kocan da napıyosa yapsın

Bende yetişemiyorum bugün çok hızlı kızlar

Biz seni akademisyen zannediyoruz ama ben değildim sanırım ya hatırlamıyorum ama kedim var

Sen kocam cerrah dememiş miydin bi keresinde kız

T yi cikart ben deşifre ettim kendimi :)
Seni buldum
Hahshdhdhshs çokta belli etme canım sende dur burası da güzel
Orası diye bişey yok biz hep burdayızki zaten aşko
Valla ne bileyim böyle daha ponçik bişey beklerken karşıma edho daki Meryem’in kapalı versiyonu çıktı ben şok hanım ağa gibi geziyon ortalıkta
Kız edho meryem kimmiş diye baktım eski ferhunde çıktı ahahahah o değilde daha önce da bana hanım ağa gibisin diyenler oldu tespit tam oldu
Bir bebesi alerji olmuştu, evi poh götüridi @Begonya2
Oğluşunu sünnet ettirdiği doktorun adını söylemişti hatırlayan var mı. Ordan bulurduk belki
Bak sen kışların kadınısın. Kışında hep o fotolardaki gibi giyin ağır ve asil durmuş çok sağlam cidden
Fena gaza geldim valla bu gidişle ceketimi omzuma atar haraç kesmeye de başlarım kışların sert kadınıı wuu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…