2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ben onu bulamam kendisini sır gibi saklıyo adını bile genc-anne genc-anne ile zorla öğrendik😂 sen beni bul🫠🫠 cesursavasci cesursavasci
Kizz seni nasil bulayım ben imkansız gibi bir şey 🤣🤣🤣 valla okudum mesajlarınızı helal olsun be asıl burda kendini sır gibi saklayan golden-snitch 🤣🤣🤣 ben imkansiz gözüyle bakıyorum ona maviyle bile aynı yere gidip tanismamislar🤣

Kizz seni nasil bulayım ben imkansız gibi bir şey 🤣🤣🤣 valla okudum mesajlarınızı helal olsun be asıl burda kendini sır gibi saklayan golden-snitch 🤣🤣🤣 ben imkansiz gözüyle bakıyorum ona maviyle bile aynı yere gidip tanismamislar🤣
Aa evet ona dair pek bi şey bilmiyoruz açıkla kendini golden-snitch golden-snitch 😂😂 mavinin adı dilaraydı sanırım😂

Kızlar yarın temizlik var evde kadın erken gelecek ben kkda sürtüyorum ha bi de 2 bebem var. Bu ip uçlarıyla O ozgeeeee1 yarın instagramıma mesaj atmanı bekliyorum yaparsın sen bul beniii😂😂 geceniz iyi olsun🥰
Hahahaha yarın sana yoğunlaşıcam şimdi enerji toplayayım😂

Kız en kolay benim sen beni gormussundur diye düşünüyordum🤣 benim drdan bebemin doğduğunu görmüştün dr'um ziyarette foti atmıştı onu da gormussundur dedim🤣🤣

X