2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizimkini elleri hep yuzunde uyurken illaki uyandiriyor. Sicriyor birde o reflex 4. Ayda gececekmis belki ozaman duzene girer yatis seklimiz
Refleks geçiyor elini emme başlıyor biz önceden refleksten ötürü kundak yapıyorduk. Şimdi elini emip uyku moduna geçemediği için kundak yapıyoruz

Offf size yazcam diye yanlışlıkla 2025 mart anneleri grubuna yazmışım bir anda nasıl girdiysem anlamadım bir de diyorum ki ohaaa bir sürü kişi gelmiş bunlar kim niye perinatolojiyi konuşuyor kızlar
Bu hamile kalman için bi işaret olabilir mi

Hayır ya maalesef kullanamıyorsun onlar süte geçiyor, ama sen yine de doktoruna sor canım. Benim de C Chen31 nin de alerjisi var, ben maalesef ilaç kullanmak istemiyorum hem karaciğeri yorar hem de illaki süte karışıyordur diye kullanmıyorum

Kullanılmıyor onlar canım emzirirken ben nazal yıkama yapıyorum kendime arada benim de tutuyor alerjim öyle biraz hafifliyor

Ben yaşadım. Hiç ilaç önermedi çocuğa az da olsa etkiliyor demişti.Ama gene de sorun tabi doktorunuza. Geçmiş olsun

Ayy ne güzel bayadır olmuyordu bugün tam tatile geldik yolda başladı şansıma tüküreyim
Tuzlu suya gireyim inşallah iyi gelir yoksa vallahi gözümü açamıyorum yol eziyet oldu resmen

Yaşlandığımızı kabul edemem no no no daha çocuğumu okuldan almaya gittiğimde ablan mı diye soracaklar
Benim annem bir yere gidince beni ablamın kızı diye tanıtıyordu yaşı çıkmasın diye küçük kardeşime de benim kızım diyordu, aramızda 10 yaş var küçük kız kardeşimle çok bozulmuştum şimdi gülüyorum ama

Offf size yazcam diye yanlışlıkla 2025 mart anneleri grubuna yazmışım bir anda nasıl girdiysem anlamadım bir de diyorum ki ohaaa bir sürü kişi gelmiş bunlar kim niye perinatolojiyi konuşuyor kızlar
Hahahshdhdhhsha
Hadi yaaa kimse benzetmiyor bana ama en çirkin kızın bu diyorlar
ay bebeğin çok güzel ya maşallah
Evet orası gerçekten çok kötü kokuyor bir de İzmir İzmir diyorlardı ben hiç gitmemiştim, balayı için gittik Allahım nasıl kötü şehirleşme var öyle, yollar dap dar, yokuş aşağı yukarı park yeri bulmak sıkıntı inanılmaz karışık çarpık kentleşme tavan yapmış, benim hayalimdeki gibi değildi . Ekmeksiz plaji harikaydı ama

Çocuğu var mı peki Medusa

Hahahshdhdhhsha
Hadi yaaa kimse benzetmiyor bana ama en çirkin kızın bu diyorlar
ay bebeğin çok güzel ya maşallah
45 yasinda canim.cok tup bebek denedi 7 kere.cok sukur sonunda ikizleri oldu ama.biraz bu tupnl bebege bagliyor doktorlar durumu
aaa tüp bebek yapıyor mu öyle

golden-snitch sen hamileyken hep balık yerdin haftada bir, ayıklardın ; hala yapıyor musun? Eşim geçen balığa gittiğinde aklıma gelmişti golden hep balık yerdi diye
Aay yok kız ben beceremem ayiklamayi ayiklatiyodum balıkçıya canım çekiyor hala ama yaz aylarında bu sıcakta şimdi gitmez diye yemiyorum havalar serinlesin devam

Rahim degil yumurtalik kanseri imis. Son evreye kdr kendini belli etmezmis sinsi tiplerden baya rahimde yayilmis. o yuzden endiseliler.baska yere sicrama varmi diye bakilacak
Ay Allah korusun ya inşallah hayırlı haberlerle gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…