2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar dizi ağrıyan var mı? Benim 2 aydır falan çok çok çok kötü oturunca kalkamıyorum kalkınca oturamıyorum yaşlı gibiyim böyle bi yerden destek alıyorum mutlaka
Ya benim özellikle sol dizimdi şimdi de sağ. Ben anesteziye baglamistim ama sağ dizim yaşlılıktan gibi

Yok hamileyken ağrımıyordu ama o zaman hep yatıp yuvarlandım şimdi hep ataktayım yoruluyorum dizlerim beni taşımıyo diye düşündüm o yüzden multivitamin kullanıyorum ben ama ayrıca kalsiyum da mı almak lazım acaba

Kullanılmıyor onlar canım emzirirken ben nazal yıkama yapıyorum kendime arada benim de tutuyor alerjim öyle biraz hafifliyor

Aynen benim aklımda 12 diye kalmış dediğin gibi çok önemli bence ileride ne olacağı hiç belli olmaz

Kesinlikle katılıyorum arkadaşlarım öyleydi evden çıkmazlardı. Sonra da psikolojileri altüst oldu
Ben de hergün bir yere götürüyorum valla kucağımda, arabada, koltukta heryerde yatırıyorum. Ay sonu da şehirdışına çıkcaz gezdircem alışsın sürekli bebeğe programlı yaşamak istemiyorum

Yok yahu aşırı aşırı kilon yok sanmıyorum ben pilatese gidiyodum tramvaya binip yürüyodum o zamanlarda bile dizim ağrımıyodu kalsiyuma bi baktırmak gerek heralde çünkü hamileyken bile kalsiyum eksikliği oluyodu takviye alanlar vardı

Kizlar benim bebegim 2bucuk aylik ve sadece yuz ustu yatirinca uyuyor. Sirt ustu veya yan yatirinc asla uyumuyor kundaginida aciyor artik. Zatarlimidir sizce gece boyu oyle uyumasi
Benim bebeğim de 13 haftalık 1 aylıktan itibaren sadece yüzüstü yatıyor. Çok dikkatli olmak lazım ben geceleri mutlaka alarm kurup kalkıp kontrol ediyorum. Zararı yok sanırım ama riski var tabi ki en sağlıklısı sırtüstü yatmasıymıs ama benim bebeğim de uyuyamiyor bağırsak problemleri ve reflüsu olduğu için

Bende bi tane ağız mendilini yıkamak için ayırdım. Sadece biberonlar için kullanıyorum. Zaten emzik tutmuyor. Ama gene de kaynatırken emziği de her seferinde kaynatıyorum arada denemeler yapıyorum tutar belki diye. Ay herşeyden korkuyoruz Çeşme suyundan bile. Bayraklıda denizde balıklar ölmüş vs vs çok kötü kokuyor. Cam kapı bile açmıyorum odaları sırayla Havalandırıp klimayı alıyorum hemen

Ben yaşadım. Hiç ilaç önermedi çocuğa az da olsa etkiliyor demişti.Ama gene de sorun tabi doktorunuza. Geçmiş olsun

İstanbuldayiz canim.bizde arastiracagiz.yolda simdi bana geliyor.agliyor cok konusamadik dogru duzgun.kemoterapi ve ameliyat demisler ama isin boyutunu bilmiyorum.gelince ogrenecgim.
Canım Cerrahpaşa da Mustafa Özgüroğlu var. Yardımcı uzmanları bile baksa tüm gelen onkoloji hastalarının tedavilerini o belirliyor konseyde. Kendisiyle daha önce çalıştım. Başarı oranı çok yüksek bir hekim.
Göztepe eğitim araştırma da Mahmut gümüş var onunla da çalıştım ama direk ona muayene olmazsanız çok takip edemiyor. Benim önerim bir şekilde Cerrahpaşa da Mustafa hocaya görünmeniz. İnşallah tez zamanda atlatır sağlığına kavuşur.

Onun çözümünü bence bulamıcaz büyüdükçe normale dönecekler ozamana kadar her dışardan eve dönüşte bu durumu yaşıcaz gibi
Aynen benim aklımda 12 diye kalmış dediğin gibi çok önemli bence ileride ne olacağı hiç belli olmaz
8-12 farketmez sonuçta o aralıkta yapılıyor işte bende düşünüyorum o yaşlarda yaptırmayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…