2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
melegim can kız sorma geçen çocuk yerdeydi eşim kolayı yere dökmüş cocugguun üstüne de sıçradigi yetmezmis gibi ağzına da bir damla sıcramis.. çocuk ağzını sapirdatmis çok beğenmiş ek gıdaya kolayla başlayacağı hiç aklıma gelmezdi (sinir oldum ama kaza olduğu için yapacak bir şey yok )

Ben veriyorum canım sonra geç kalınca yemede sıkıntı oluyor yiyen çocuga bakması kolay
Tecrübeli anneden bunları duymak çok güzel peki bebeğe tuz verip vermeme olayı nasıl oluyo ben yemekleri tuzlu yapıyorum sen farketmez diyip veriyo musun bir şey yapar mı merak ettim

Bişe olmaz ilk tadımı kola olmuş

Tecrübeli anneden bunları duymak çok güzel peki bebeğe tuz verip vermeme olayı nasıl oluyo ben yemekleri tuzlu yapıyorum sen farketmez diyip veriyo musun bir şey yapar mı merak ettim
Bende tuzlu yapıyorum canım şimdi 6. Aya girsin çorba yapmaya başlarım

Evet ya bu seneki koku çok üst düzey gerçekten koku biran önce geçse bari temizleme çalışmaları yapılıyormuş sözde

Ben dün eve gelince oyun alanından geldiği için önce kızımı yıkadım eşime de oğlanı uyut dedim. Ben kızı yıkadım uyku bölümüne geçtik o arada onlar baya oynadı oğlanın az bi olan uykusunu da açtı. Sonra gelmiş çocuğu pişpişliyo bi yandan da bana hadi hangimiz önce uyutcaz diyo benimki uyudu gittim kendime kahve yaptım o hala uğraşıyor en son aldım gene ben uyuttum. Neyseki onlar belli bi noktaya getirip uyku moduna sokuyolar da bize gelince iş kolaylaşıyor
Bide benimki çıkarmayalım da diyemez kızı evde sıkılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…