2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kötümü çıktı canım sonuçlar ne durumda benim annemde de 5 yıl önce meme kanseri oldu atlattı çok şükür şuan iyi maşallah
Yumurtaligi komple sarmis canim.simdi ilacli mr bakiyoruz.baska yerde sicrama varmi diye bakacaklar.hastaneye goturdu esim simdi.mr sonucuna gore tedavi plani uygulanacak.suan daha iyiyiz ilk soku atlattik.neler yapacagimizi konusuyoruz.Allah yardimcimiz olsun.

Ayyy sen bayraklıdamıydın. Dün ordan geçtik sahilden dönelim eve otabandan gitmeyelim dedim demez olaydım yok böyle bi koku gerçekten. Hatta eşimle de konuştuk burda oturanlar napıyo acaba diye. Tamam her sene körfez kokusuna alıştık ta bu seferki koku çok başka boyut ya tavan açıktı koku gelince kapattım ama arabanın içine sinmiş gibi hissettim

Kötümü çıktı canım sonuçlar ne durumda benim annemde de 5 yıl önce meme kanseri oldu atlattı çok şükür şuan iyi maşallah
Yumurtaligi komple sarmis canim.rahim alinacak o kesin.simdi ilacli mr bakiyoruz.baska yerde sicrama varmi diye bakacaklar.hastaneye goturdu esim simdi.mr sonucuna gore tedavi plani uygulanacak.suan daha iyiyiz ilk soku atlattik.neler yapacagimizi konusuyoruz.Allah yardimcimiz olsun

İnşallah sadece ordadır canım komple alırlar temizlenir inşallah allahım şifasını versin inşallah süreç biraz yıpratıyor ama sonu güzek olduktan sonra katlanıyor insan kaç yaşında ablan canım

Evet zaten hep klimayla duruyorduk ama gene sabah havalandırdım evi. Şimdi açıyorum diğer odaları açıyorum klima kapanmadan 5-10 Dk anca. Durulmuyor kokudan

İzmir de olan hatunlar özel hastane çocuk doktoru tavsiye isteyecektim. Medicana da doktorumuz kendi yerini açıyor kaldım öyle bulamadım. Sigortamız da var. Tavsiyeniz olursa paylaşır mısınız
Medicana da doğum yapınca ilk iki kez yabancı bi doktor vardı ona gittik zaten kendi çocuk gibi küçücük bişey bidaha da gitmedim bizim doktorunda kendi özel muayenesi var onun haricinde özellerde doktor bende bilmiyorum kenarda bekleyim aklımda kalsın benimde alternatif bi doktor

45 yasinda canim.cok tup bebek denedi 7 kere.cok sukur sonunda ikizleri oldu ama.biraz bu tupnl bebege bagliyor doktorlar durumu

45 yasinda canim.cok tup bebek denedi 7 kere.cok sukur sonunda ikizleri oldu ama.biraz bu tupnl bebege bagliyor doktorlar durumu
Olabilir canım ofa zor bir
Süreç ve stresli stres çok büyük etken hastalıklarda allahım çocuklarına bagışlasın kolaylıkla atlatır inşallah canım benim

Evet zaten hep klimayla duruyorduk ama gene sabah havalandırdım evi. Şimdi açıyorum diğer odaları açıyorum klima kapanmadan 5-10 Dk anca. Durulmuyor kokudan
Bizde öyle klima full açık ama yine de sabahları bi ev havalandırılıyor temiz hava gelsin sirkülasyon olsun diye. O koku evin içine gireceğine evin havası da değişmeyiversin der insan. Allah yardımcın olsun valla gerçekten ben böyle koku duymadım hiç önceki yıllar

Allaha şükür evlatları da varmış yaşıda çok genç değil hani kötünün iyisi durumundayız. Çok yakın tanıdıklarım var rahim kanseri/rahim ağzı kanseri olan. Rahimi alıyolar cerrahi operasyon malum. Gerekli gördüklerine kemoterapi veriyolar bazılarına vermediler mesela gerek duyulmadı o olan komple temizlendi dediler. Kemoterapi aşaması sıkıntılı biraz. Haliyle kadınız sonuçta saçlar kaşlar. Kemoterapi de kendi içinde derya deniz. Bazı ilaçlar kıl köklerine zarar vermiyor dökülme minimum düzeyde oluyor öyle oluk oluk açıklık vs olmuyor. Ama bazı ilaçlarda tabi tam dökülme sağlıyor. Süreç biraz zor ve sancılı. Ama tekrarlama olasılığı düşük bi kanser türü. 15 yıl önce 18 yıl önce bu süreci atlatan tanıdıklarım var biri en yakınım teyzem. Önce 6 aylık sonra yılda 1 periyotlarla rutin tetkikleri yaptırıyorlar. Allah evlatlarına sizlere bağışlasın tez vakitte şifa versin inşallah. Nekadar gelişmiş ve halledilir düzeyde de olsa kanser kanserdir işte. Adı bile insanı yıpratmaya yetiyor

Bende öyle yapıyorum. Bebek bana uysun, biz niye bebeğe uyalım ki , o sonradan dahil oldu o uysun

Bu sene ilk defa bu kadar oldu. Evet her sene belli bi koku var ona alıştı zaten ama bu uzun sürmez inşallah. Zaten 3 aydır sıcaktan balkona bile çıkamıyorduk. Havalar serinlemeye başlar yavaş yavaş akşamları çıkardık şansımıza bu koku çıktı. Çocuklar bu sene çok şanssız oldu en sıcak yazda doğdular

Canım Ankara için önerebileceğin onkoloji doktoru var mı?

Canım Ankara için önerebileceğin onkoloji doktoru var mı?
Canım Abdurrahman yurtaslan(demetevler onko) da Cengiz Karaçin çok iyi bir hekim. Ankara Şehir Hastanesi'nde de Mehmet Ali Şendur iyi. Ama önerim Cengiz hoca. Cengiz hocanın da konseyi var tüm hastaları birlikte değerlendiriyorlar.

Rahim degil yumurtalik kanseri imis. Son evreye kdr kendini belli etmezmis sinsi tiplerden baya rahimde yayilmis. o yuzden endiseliler.baska yere sicrama varmi diye bakilacak

Bizimkini elleri hep yuzunde uyurken illaki uyandiriyor. Sicriyor birde o reflex 4. Ayda gececekmis belki ozaman duzene girer yatis seklimiz

Dun eşim uğraştı uğraştı baktım dışarı ciktik diye bissuru laf etcek sen git ben uyutup geliyom dedim. Zaten çocuk artık uyku moduna geçecek mecbur yani epeyi ugrasmisti. Piş pis açıp salladım uyudu 5dkda ben de tamamdır diyip gittim yanına. Madem bu kadar kolaydı beni ne ugrastiriyon diyor aslında zor da bir şey dersem cikmayalim dicek diye kolaymış gibi davranıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…