2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Hadi bakalım hemen verelim gitsin
Gitmiyor yapıştı üstüme
Mutlu edip evde zorlanmayı tercih ederim bide benim başka alternatifim yok zaten düşünmem gereken bi çocuğum daha var evde çok sıkılıyor. Bazen eşim çıkalım dediğinde oğlan uyudu artık bozmayalım sen kızı parka götür diyorum ama uyanıksa hep beraber çıkıyoruz her çıkışımızda da aynı şeyi yapıyoruz ama temiz hava alıyor çocuk en azından

Canım hangi şehirde ablan, doktor bakalım. Özellikle istanbulda ve Ankara'da onerebilecegim devlette çok iyi doktorlar var.
İstanbuldayiz canim.bizde arastiracagiz.yolda simdi bana geliyor.agliyor cok konusamadik dogru duzgun.kemoterapi ve ameliyat demisler ama isin boyutunu bilmiyorum.gelince ogrenecgim.

İstanbuldayiz canim.bizde arastiracagiz.yolda simdi bana geliyor.agliyor cok konusamadik dogru duzgun.kemoterapi ve ameliyat demisler ama isin boyutunu bilmiyorum.gelince ogrenecgim.
Şimdi gördüm sonucu kaç yaşında ablan çoluk çocuk var mı

Ben kendim örüyorum böyle amigurimi hızlı programda 14 dk 600 devirde bebeğin çamaşırlarını yıkadığım deterjanla yıkıyorum hiçbir şey olmuyor.

Bende sivenonun deterjanını aldım hızlıca kullanacaksam onunla yıkıyorum, eğer toplu biriktiyse mochi sağma pompasını biberonun alt şişe kısımlarını bulaşık makinesine atıyorum (emzik olan ağzı aldığı kısımları elde sivenoyla yıkıyorum) çok sık kullanmadığımız içinde arada bi kettle da su kaynatıp kettle ın içine daldırıp çıkarıyorum öyle steril ediyorum benimki üşengeç işi olmuş sanırım

Ya kızlar ben bebegimin kilo alımı yavaş diye dün derin uykuda gece 2 de uyku beslemesi yaptım. Sen misin bunu yapan tüm gece uyuyan bebek gece 7 defa felan emmeye kalktı inanılmaz uykusuzum
Ya benimki de öyle yapmaya başladı. Normalde 11-12 de derin uykuya geçiyordu 6 ya kadar yatıyordu. 2 gündür 3/4 gibi mızırdanjhıf diye mama veya süt veriyorum. Bu sefer 5 de uyanıyor bidaha uyumuyor

Ay ben akşama kadar birsürü biberon yıkıyorum. Birde süt sağması ekleniyor. Bazen bütün biberonlar kirlenmiş bile oluyor. Yetişemiyorum bende sürekli kaynatmaya. akşamdan akşama anca

Haberler kotu kizlar moralim bozuk..bu sefer gercekten dualadiniza ihtiyacim var ablamin sagligi icin..
Medusa ben de seni merak ettim şu. Mesajını görmek istemiyordum tüylerim ürperdi içim cız etti peki şimdi ne yapılacak rahim mi alınacak doktor ne dedi? Ablan kendini üzmesin nolur üzüntüyle daha da artıyor bu hastalık Allah korusun

Medusa nolur ablan sendeyken o ağladığında sende ağlama çünkü çok korkar Allah korusun, tam tersi bak ilacı ameliyatı var de, bir sürü kişide oluyor hepsi kurtuluyor de , benim tanıdıklarım da rahmini aldırdı şimdi çok sağlıklılar. Sen ona güç ver çok fazla üzülmesin , tümörler stresle daha da büyüyor Allah korusun rabbim inşallah tez zamanda şifa versin

Kizlar benim bebegim 2bucuk aylik ve sadece yuz ustu yatirinca uyuyor. Sirt ustu veya yan yatirinc asla uyumuyor kundaginida aciyor artik. Zatarlimidir sizce gece boyu oyle uyumasi

Kizlar benim bebegim 2bucuk aylik ve sadece yuz ustu yatirinca uyuyor. Sirt ustu veya yan yatirinc asla uyumuyor kundaginida aciyor artik. Zatarlimidir sizce gece boyu oyle uyumasi
Uzmanlara göre çok tehlikeli ani bebek ölümü sebeplerinin başında yer alıyor malesef canım. Ben yüzüstü gündüz yanından ayrılmayacaksam yatırıyorum sadece. Yan veya sırt üstü yatırmaya alıştırmaya çalışsan daha iyi olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…