2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Korunma için tüm tuşlara basmam lazım

Ay senin tulumunu yesinler kız benimkide böyle yapıyor altında yükselti varken dönüyormu aslında yani bende ne bekliyorum 3 aylık çocuktan Allahım fıldır fıldır dönsün diye bekliyorum sanırım
Benimki yükselti yokken hiç durmuyor hemen başlıyor ağlamaya zaten. Ama anca döncekler

Mayıs anneleri olarak kocalarımızın şişko olması lazım çünkü biz de veremedik onlar da vermesin

Kızlar yaa bebeğim asla bende uyumuyor 4 gündür
Cumartesi günü babasına bıraktım 3 saat yoktum işlerimi halletmeye gittim.
O günden beri her zaman benim uyuttuğum bebek inat ediyor çıldırıyor ama uyumuyor. Babası alıyor kucağına sesi kesiliyor 2 dk içinde uyuyor
Hadi şimdi eşim izinli 1 hafta işime geliyorda sonrasında afedersiniz ne bok yicem
ilk defa öyle uzunca bırakıp çıktım 3 saat yoktum acaba küstü mü çocuk bana vallahi zoruma gidiyor

Mayıs bebelerinin anneleriyle bir sıkıntısı var bence bütün gün benimle diye benden bıktı galiba, eşim evden çalışıyordu geçen uyumadı odaya eşimin yanına götürdüm babasını görünce bir kahkaha atmaya başladı bir mutlu bir mutlu görsen az önce de eşim uyumadi diye kızdı kundak yapayım dedi. Yok sen yemek hazırlığına git ben uyutcam dedim hala babasının arkasından bakıyor minnoş davranan benim ama bizimki şu ara babaci gibi hep ona bakıyor görünce gülüyor falan beni sevmiyo galiba

Keşke benimki de babada uyusa bir kez bile uyutamadı. Ha pardon bi kez uyuttu onda da ormandaydık temiz havadan sızdı bence

Yaaa bizimki de bu ara bir babacı oldu cidden dediğin gibi babası odadan çıkıyor mesela nasıl peşinden bakıyor gözünü ayırmıyor kapıdan babasına bakmak için dönmeyi çözecek yakında

Keşke benimki de babada uyusa bir kez bile uyutamadı. Ha pardon bi kez uyuttu onda da ormandaydık temiz havadan sızdı bence
Yaaa bizimki de öyleydi hatta bir ara buraya yazdım bu çocuğu bir kere bile uyutamadı haftasonu olsun diye bekliyorum ama hiç bir yararı olmuyor falan diye. Ne olduysa Cumartesi günü bunları 3 saat başbaşa bıraktıktan sonra oldu çocuğa okudu üfledi diycem bizimki dua da bilmez

Biz anne sütü alıyoruz ben diyet yapıyordum olmasaydı düzelmeseydi reçeteli mama yazacaktı bende keçi sütünü sordum kilo aldırmaz boş dedi
Geçici bi durumdur inşallah hemencik geçer. Ek gıda zamanına çok özenmiştim ama biçok şeyden mahrum kalıcak gibi kilo aldırmasa da doysa yeter yüzü kötüleşiyor

Yaaa bizimki de bu ara bir babacı oldu cidden dediğin gibi babası odadan çıkıyor mesela nasıl peşinden bakıyor gözünü ayırmıyor kapıdan babasına bakmak için dönmeyi çözecek yakında
Darısı başıma Allahım ikisi bir babacı olsunda az rahat edeyim benimki aksine bi güncelleme geldi bakıcıda bile durmuyor kendini yırtıyor bana gelince susuyor. Bakma aslında çok yorucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…