2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Çok sevindim içinize sinen bi doktor bulmanıza rota ateş falan yapmıyor canım bi yan etkisi yok. Siz de 3 aylık oldunuz menenjit 3’te yapılıyo muymuş

Çok sevindimm içine sinen bir yer bulmana rotada ilk kakasina dikkat etmen lazım canım. Bebişin altını değiştirdim kenara koyayım sonra elimi yikayayim dememek lazımmış. Bulaşmamasina dikkat etmek gerekiyor kakanin. Bir yan etkisi olmamıştı bizde. O gün menenjitleri de oldu. Sadece bacağını kasiyordu onun haricinde ateş falan olmadi

Çok şükür canım çok sevindim en zorunu atlatmis masallah

Canım ay sonundaki kilosundan anlarsın bizimki alıyor şükür

Kızlar 3. Ayını bitirir bitirmez oğlum huy değiştirdi 12. Hafta atağı geçici bi durum deyin lütfen

Sırtına kadar yaptı çocuğum rotadan sonraki ilk kakasını
Direk suyun altına soktum

Geçmiş olsun canım çabucak iyileşsin inşallah minik

Z zaynfuruze bugün günübirlik havuza gittik tatile gidebilecek miyiz diye prova yapmak için, gün sonunda eşim diyor ki bak ne kadar zorlandık tatile gitsek mahvoluruz ben de yoo ben de ne kadar kolay geçti hemen gidebiliriz diye düşünüyorum dedim hayata bakış açılarımızın farkı

Kizlar benim kiz kakasini yapti rahatladi.ama evde teror estirdi.demir ilaci mahvetti kizimi yaa.ne zaman alisir acaba bunyesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…