2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benimkide bagırmaktan konuşmaktan uykuya dalmıyor kedi gibi mavluyor lamba ile konuşuyor ne görüyorsa artık

Kız niye eşinin memleketine taşındınız anasına daha yakın olsun diyemi

Banyoda kuvetteyken bır de otururken bakıyor kucağıma oturtunca ayaklarını oynatıp şaşkın şaşkın bakıyor ben de ayağını tutup eline veriyorum bak bunlar senin minnoş ayakların diye

Anaaaaa hayırlı olsun inşallah daha güzel olur her şey

Ayy inşallah seni çok bunaltmaz da senin kvde eski haline döndüyse favorimdi

Çok güldüm ya öyle ama merakla bi girdim sadece begeni ahhaha
İnşallah en kısa sürede eski haline döner
Kız niye eşinin memleketine taşındınız anasına daha yakın olsun diyemi
evlenirken bir müddet diye anlaşmıştık şimdi orda işlerimiz bitince mecburen taşındık .eşi
P Pembepilates aa hiç demedin kız taşınıyoruz falan diye hayırlı olsun ee işiniz ne olacak üniversitede değil miydiniz siz?
Kendi işimizi kuracağız inşallah canım eşim sürekli üstlerinden emir almaktan bıktı , şu zaman sonra bırakacağım diyordu bıraktı. Tüm düzenimizi değiştirdik
Ben de merakla cevabı bekliyodum P Pembepilates hayırlı olsun canım sen zaten bakması için çağırmayı falan düşünüyodun yanlış hatırlamıyosam, belki böyle daha iyi olur
ay yok herkes kendi evinde dursun uzun bir süre ayrı kalmak istiyorum

Kızlar kv durum atarken benim annemi durumlarından gizlemiş. Biz nasıl fark ettik, anneme dedim bak bebeği yine duruma atmış dedim, hani dedi ben görmedim dedi, sonradan anladık ki annemi gizlemiş. Neyse dedik , kuş böcek atınca anneme açık atıyor, ama biriyle bir resim çekinmiş olsa annemi gizliyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Anne yüzüne vurayım mı dedim yok vurma banane dedi , o ne yapıyor duruma ne atıyor beni ilgilendirmez bundan sonra bana gizli olmasa bile ben bakmam dedi. Ben de bozuldum yani sonuçta o benim annem. Bana da gizleseydi keşke ben farkedince çok üzüldüm. Annemin ona ne zararı vardı bayramdan bayrama telefonla görüşürlerdi ayrı şehirdeler zaten

Aynısı bizde de var. Meme ile parmaklarını aynı anda emmeye çalışıyor, başaramayınca öfkeleniyo

Hakkınızda hayırlısı nasıl ise öyle olsun canım çok yakın degilsinizdir inşallah

Aaaa neden öyle yapmış canım çok ayıp eşinle konuş bence annen böyle yapmış diye gerekirse o söylesin annesine sen kendini kötü etme

Annen çok cool kadınmış be tövbe yarabbim biriyle insan atarken niye dunurune gizler ne değişik dediğin gibi sanada gizlesin madem birde iyi uğraşıyor sürekli gizle çıkar vs

Aaaa neden öyle yapmış canım çok ayıp eşinle konuş bence annen böyle yapmış diye gerekirse o söylesin annesine sen kendini kötü etme
Eşime söyledim anlam veremedi o da.
Annen çok cool kadınmış be tövbe yarabbim biriyle insan atarken niye dunurune gizler ne değişik dediğin gibi sanada gizlesin madem birde iyi uğraşıyor sürekli gizle çıkar vs
Hayır da bana da gizlesin yani ortaya çıkmıyor mu sanki Allahım sinirlerim bozuldu
Hakkınızda hayırlısı nasıl ise öyle olsun canım çok yakın degilsinizdir inşallah
ay Allahtan yakın değil 20 dk mesafe var

Kızlar tayinımız cıktı nasıl ev tasıycam ben bu kızımla dertlendim uyuyamıyorum
Bizde 45 günlükken taşındık yemek takımlarını bi gün toparladık az kullanılıyor diye. Diğer malzemeleri bir kaç arkadaş ve annemle girip 1 günde toparladık. En son büyük bir koli salona 1 küçük koli mutfağa bırakmıştım kalanları attım içine biz taşınırız belki diye gazete kağıdı ve koli stoklamıştık. Çok işimize yaradı ve tabi bolca koli bandı aldık yeni eve de 1 günde boya yapıldı ertesi gün temizlikçilerle beraber bizde girdik annemde 2 gün bende kaldı toplam 1 haftada taşındık. Bebeği ana kucağında uyutup bir küçük kızı da başına dikmiştik hık dediğinde salladığından uzun uyumuştu. Yorulup dinlenmek isteyende hep kızı eğledi bizim tek sorunumuz hava çok sıcak olduğundan kucaktada çok gezince isilik oldu kızım yoksa bir şekilde yerleşiliyor bacım hiç stres yapma. Nakliye arabasına yüklenene kadar da ev asla tam toplanmış olmuyor zaten

İnşallah öyledir canım sen hala 9 da gece uykusuna yatırıyormusun benimkinin ögle uykusu bozuldu az uyuyor öyle olunca akşam erken yatmaya alıştı iyimi kötümü bilemedim
Sünnetten ötürü biraz uyku düzeni değişti canım. Öncesinde de akşam dışarı falan çıkmıştık o yüzden geç yattı gibi oldu ama en geç 10:30da uyumuş oluyor. Bence erken yatması iyi bir sey en azından günün tüm yorgunluğunu atarsın akşam çay kahve icerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…