2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
O zaman sende cevher bakinacaksin
Nerdeee keşke biri olsa zor zamanlarda yemeği ondan alırdım insanın içine sinecek birini bulması biraz zor
Yok canım benimki baya normal sökülüyor seninki niye öyle oldu acaba bi gitsen jinekologa
Gitmeye korkuyorum ya alttan muayene ederse diye akıntı kötü koku kaşıntı hiç bir şikayetim de yok ama

Ya kızlar bizim bebek aşırı parmak emmeye başladı. Eli hep ağzında, 3-4 parmağını birden sokuyor. Çok uykusu var mesela gözlerini ovuşturuyor kıpkırmızı olmuş gözleri ama elini emcem diye uyumuyor. Memedeyken bir anda çekilip parmaklarını emmeye başlıyor elleri bazen kulaklarında iki elini birden kapatıyor. Diş mi keşif mi anlamadım sizin bebislerde durumlar nasıl

Benimkide memedeyken bir anda elini ağzına atiyo. Bugün tek parmağı agzindaydi genelde iki elini de ağzına almaya calisiyo.. bence hem diş hemde keşif çünkü emzigi agzindayken emzigini tutuyo cikariyo geri ağzına aliyo.. bugün 2 elini de birlestirmeyi öğrenmiş yapıp durdu

Benimkide aynı canım meme biberon hepsine elini sokuyor hemde bütün parmakları hatta dün biberona bi vurdu elimden düştü her yer mama oldu yeni keşifleri bu demekki

Aay o emzik çıkartması ayrı olay zaten alıyor emzige bakıyor el birleştirmesini yapıyordu şimdi bir de ellerine bakıyor o benim işime geliyor, yemek falan yaparken o da ellerine bakarak oyalaniyor ya da yeni uyandiysa ellerini birleştirip bakıyor sesi çıkmıyor

Benimkide aynı canım meme biberon hepsine elini sokuyor hemde bütün parmakları hatta dün biberona bi vurdu elimden düştü her yer mama oldu yeni keşifleri bu demekki
Akşam uyumak bilmedi ya ellerini ağzına götürüyor. Aliyor emziği atiyor. Emerken ayrı dert. En son kundak yapıyoruz artık tam uykuya dalınca açıyoruz. Önceden refleks diye kundaklardik simdi de elini ağzından ayirmiyor diye kundakliyoruz

Oha ne ara taşındın kız en son arkadaslarinin gelme muhabbeti vardi
Bir on gün oldu canım … eşimin memleketine taşındık
Ay inşallah ya her gün dua ediyorum burada sevdiğim görüşebileceğim bir arkadaşım olsun diye
Of bu durum bende de var
seninle hep aynı şeyleri yaşıyor olmamız peki ….

Bizimki de aynı canım.
Elini emmek için uykuya dalamıyor. Memedeyken bile bir anda elini sokuyor ağzına. Meme ağzındayken tek parmağını sokmaya çalışıyor falan zorla tutuyorum öyle olunca elini

Çok komik çok tatlılar evet ya uyurken hele emzigi birakamiyor bir turlu çatlıyorum peki seninki ayaklarına bakıyor mu bizimki kendine doğru çekip bakıyor diyorum ben olsam bende izlerdim o ayakları çok haklısın oglum

Anaaaaa hayırlı olsun inşallah daha güzel olur her şey
Kız yazacaktm tam kv aradı misafir çağırmış sen de gel diye. Şimdi geldim eve
Ayy inşallah seni çok bunaltmaz da senin kvde eski haline döndüyse favorimdi
Çok güldüm ya öyle ama merakla bi girdim sadece begeni ahhaha

Bizimki de aynı canım.
Elini emmek için uykuya dalamıyor. Memedeyken bile bir anda elini sokuyor ağzına. Meme ağzındayken tek parmağını sokmaya çalışıyor falan zorla tutuyorum öyle olunca elini
golden-snitch zaten bi eli gogsumuzun altında kaliyo ya diğer eli sokacakken parmağımı veriyorum yada elini tutuyorum öyle yapınca sokmuyo ağzına

golden-snitch zaten bi eli gogsumuzun altında kaliyo ya diğer eli sokacakken parmağımı veriyorum yada elini tutuyorum öyle yapınca sokmuyo ağzına
Hahah bir eli göğsümün altında kalmıyor işte yandan çıkartıyor paşam öyle daralmalara gelemiyor
Zorla göğsümün altına alıyorum savaşıyor o eli ordan çıkarmak için

Anaaaaa hayırlı olsun inşallah daha güzel olur her şey

Ayy inşallah seni çok bunaltmaz da senin kvde eski haline döndüyse favorimdi

Çok güldüm ya öyle ama merakla bi girdim sadece begeni ahhaha
Ben de merakla cevabı bekliyodum P Pembepilates hayırlı olsun canım sen zaten bakması için çağırmayı falan düşünüyodun yanlış hatırlamıyosam, belki böyle daha iyi olur

Ayy benimki de birkaç gündür yapıyor ellerini birleştirip bakıyor sonra o şekilde ağzına sokmaya çalışıyor bi de gözlerini şaşkın şaşkın açıyor çok tatlılar ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…