2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
sorması ayıp maliyeti ne oluyor bende düşünebilirim 🥶
etli sebzeli degisiyor.dun taze fasulye pilav istedim.yaninda salata koymus..foto vardi attim buraya tencere boy.teslimat dahil 1.100 odedim.2 gun 2 ogun 2 kisi yiyoruz.yani ogun basi 140 tl ye geliyor🫣

Bizimki bir şey kullanmadan 7yi görüyor çok şükür her emmede yapiyo nerdeyse
Bu iyi birşey mi bilemiyorum,bağırsakların çalışması güzel ama çok fazla yapınca acaba yeteri kadar kilo almıyor mu diye düşünüyorum..
😅Valla kiz is kurmus oldu.calisan tum arkadaslara kiz yemek yapiyor😅🤣duzenli aliyoruz 🤣hamilelikte cok bulantiliydim yemek yapamadim hic.benim esimde hayatta disardan yemiyor hemen midesi bozuluyor.bizim acimizdan cok iyi oldu.1 yildir boyle devam🤣 artik diyorum ki kiza evde kendine ne yapiyorsan bana da çokla🤣🤣
Ne kadar güzel bir şey, keşke bizim buralarda da olsaydı,günlük yemeği bisekilde hallediyoruz da keşke misafir geldiği zaman böyle birşeyden faydalanabilseydik ama burda yok maalesef öyle bir durum,yada benim haberim yok...

Bu iyi birşey mi bilemiyorum,bağırsakların çalışması güzel ama çok fazla yapınca acaba yeteri kadar kilo almıyor mu diye düşünüyorum..

Ne kadar güzel bir şey, keşke bizim buralarda da olsaydı,günlük yemeği bisekilde hallediyoruz da keşke misafir geldiği zaman böyle birşeyden faydalanabilseydik ama burda yok maalesef öyle bir durum,yada benim haberim yok...
Bizimki de başta öyleydi çok yapıyordu. Ebe et tutmaz denir falan demişti o zamanlar. Kilo aliyosa sıkıntı yapma bence

Kuzum yardimci kadin geliyor 2 haftada bir.misafirleri ertesi gune ayarliom😅😅🤣 yemek olayinida yakin bir arkadasimin esi cok gzel yemek yapiyor.bizde onu tesvik ettik.yakin cevresine uyguna yemek yapiyor.haftada 3 yemek aliyorum ondan.tencereyle geliyir.2 gun gidiyor yemek..disardan yemeye gore hem saglikli hem hesapli😅istanbulda olana ve ihtiyaci olana yonlendirebilirim🥰yoksa inan hic kalkismazdim😅
Yaa ben İstanbuldayim bana bilgi verir misin yemek olayıyla alakalııı

Kızlar ateşli olduğunda ateş düşürücü bant kullandınız mı hiç. Kaç aylıkken kullanılıyor bilginiz var mı

Kızlar sonunda iyi bir çocuk doktoru bulduk😂
Tam 50 dakika sürdü muayenemiz mükemmeldi, doktor tırnaklarına varıncaya kadar tek tek parmak parmak her karışını inceledi çocuğun😍
Uzun uzun konuştuk bebekle ve anneyle ilgili aklımıza gelebilecek herşeyi tek tek konuştu anlattı😍 işe başlayacağım için yaşadığım üzüntü sıkıntı resmen benimle de ayrıca ilgilendi. Çıkışta eşime çok güzeldi dimi muayene diye tepkisini ölçtüm( sigorta karşılamıyordu özel bir klinikti çünkü😂) bana diyorki hem çocuğa doktor hem sana psikolojik danışmanlık oldu🥲 ayy çok içime sindi😍
Bu arada bugün rotayı yaptık, tatile gideceğimiz için huzursuzluk yapmasın diye menenjit aşısını haftaya olacağız.
Rotada bir yan etkisi olmadı sizde dimi kızlar, dikkat et dediğiniz bişey varmı doktor ateş yapmaz dedi gerçi ama.

L
Kızlar sonunda iyi bir çocuk doktoru bulduk😂
Tam 50 dakika sürdü muayenemiz mükemmeldi, doktor tırnaklarına varıncaya kadar tek tek parmak parmak her karışını inceledi çocuğun😍
Uzun uzun konuştuk bebekle ve anneyle ilgili aklımıza gelebilecek herşeyi tek tek konuştu anlattı😍 işe başlayacağım için yaşadığım üzüntü sıkıntı resmen benimle de ayrıca ilgilendi. Çıkışta eşime çok güzeldi dimi muayene diye tepkisini ölçtüm( sigorta karşılamıyordu özel bir klinikti çünkü😂) bana diyorki hem çocuğa doktor hem sana psikolojik danışmanlık oldu🥲 ayy çok içime sindi😍
Bu arada bugün rotayı yaptık, tatile gideceğimiz için huzursuzluk yapmasın diye menenjit aşısını haftaya olacağız.
Rotada bir yan etkisi olmadı sizde dimi kızlar, dikkat et dediğiniz bişey varmı doktor ateş yapmaz dedi gerçi ama.
rota ateş yapmıyor canım

Kızlar bugün kontrole gittim bebeğim 8 günde 150 Gr vermiş, hiç kilo alamamış. Alerjiye bağlı reflüsu var ve bu 10 gündür daha fazla kusuyordu diyette yapıyorum kusması neden arttı sebebini anlayamıyorum 😥 sadece anne sütü alıyor her beslenmeden sonra mutlaka 2-3 kez kusuyor. Ne yapabilirim bilmiyorum gastrotuss baby ve motis de kullanıyoruz ama değişiklik yok. Çok canım sıkıldı sanki çocuğum süzülmüş gibi geliyor. Zaten 2 aydır diyet yapıyorum psikolojik olarak o kadar yıprandım ki. Her gün çikolata hayaliyle yatıyorum bir yandan oğlumun gazı uykusu egzaması sürekli Kafamda. Bir yandan sütüm azalmasın kalitesi düşmesin diye ne yapacağımızı şaşıyoruz. 3 ayda o kadar yaşlanmış gibi hissediyorum ki. Kendime değil en çok oğluma üzülüyorum daha ufacık ama bir sürü sıkıntı çekiyor..😔

X