2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Anneler bu serum fizyolojik ile bebeğin burnunu nasıl temizliyosunuz? Bi kere yaptım boğuluyodu korkuyorum artık ama yapmam lazım
Bi sağa döndürüp sağ burun deliğine yarım şırınga sıkıyorum, hemen sola döndürüp sol burun deliğine kalan serum fizyolojigi sıkıp bebeği yere bakacak şekilde elime alıyorum sırtına vuruyorum ağzından burnundan cikiyor. Sonrasında burun aspiratöruyle cekiyorum

Yardım edecek birileri olunca daha kolay olur sana. En zoru uygun güzel koli bulmak bence onu bulunca gerisi halloluyor. Zaten büyük şeyleri nakliyeciler hallediyor diğerlerini de el birliği ile kolilersiniz
Eczacı amcam var canım kolileri o getırecek temizde oluyor ınsallah hemfn halloluyor

Yaa ne guzel inşallah benimkide kolayca hallolur

Kızlar oioi indirimi varmış bekleyen varsa

Ağlıyo di mi? Ben böyle yapmayı denedim kafasını arkaya attı işte boğuluyodu. Ben yapamıyorum

Haklısın canım gerçekten öyle.
Benim kv de de çocuktan önce gezerken bile ohh siz gezin ben evdeyim canım sıkılıyor diye duygu yapardı hep eşime
Ben o kadar taviz vermesem de alışmış bizimki sürekli oğlundan bişeyler istemeye, beni gezdirsin beni getirsin götürsün istiyor hep

Ben şehir değiştirdim taşındım canım, çok bunalıyorum hiç arkadaşım yok Burda psikojim çok kötü
Canım hiç üzme kendini. Sen bebişle parka bahçeye çıktıkça hem diğer bebişlerin anneleriyle arkadaş olursun hem bebişin de arkadaş edinir. Benim ilk oğlumda çok arkadaşlıklarım oldu öyle. Hatta 3 en yakın arkadaşım oğlumun kreş arkadaşlarının anneleri

Ağlıyo di mi? Ben böyle yapmayı denedim kafasını arkaya attı işte boğuluyodu. Ben yapamıyorum
İstersen eşinle dene canım, biz de iki kişi yapıyoruz. Eskiden küçük olduğu için daha kolaydı ben hemen yapardım şimdi ağladığı için ben de kıyamıyorum eşim yapıyor ben tutuyorum

sorması ayıp maliyeti ne oluyor bende düşünebilirim

Yok canım benimki baya normal sökülüyor seninki niye öyle oldu acaba bi gitsen jinekologa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…