2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benim kiz 11 den beri ogle uykusunda.hep yerine yatirirdim 30 dkya kalkardi.bugun yardimci kadin geldi diye kucagima aldim.11 den beri koymumda uyuyor.isin sirri bumu bugune mi denk geldi anlamadim.ki.4 saat ogle uykusu mu olur yav

Benim kiz 11 den beri ogle uykusunda.hep yerine yatirirdim 30 dkya kalkardi.bugun yardimci kadin geldi diye kucagima aldim.11 den beri koymumda uyuyor.isin sirri bumu bugune mi denk geldi anlamadim.ki.4 saat ogle uykusu mu olur yav
Allahim yarabbim bi benimki uyumuyo 1 saat maksimum zor goruyorum

Oyle gerçekten genelde tv açık olursa yapıyor bizde
Herseye ama herseye bakmak istiyor.tavandaki lamba,duvardaki tablo can, saat kafa bi orda bi burda.kafa zip zip gibi.zaten kucaktada tek pozisyonda gezmek istiyor.one dogru degilse kiyamet kopuyor..simdi biberonuda, ayakta ve etrafi seyrederken icmek istiyor prenses.yoksa almiyor.e tek elde bebe tek elde biberon bi o yana bi bu yana..vallahi cok zorr.

Gerçekten zor biizmkide klimaya taktı kafayı bakıp bakıp duruyo allahtan duvara hiçbir şey asmamisim birde onlara baksa cildirirdim ahahha

Benimki uzun süredir kucağımı istemiyor uyumak için çok duygulandim
Kiz bi hafta istemedigini oteki hafta cilgin gibi istiyorlar.huylari surekli degisiyor.meme almadi 3 ay simdi araniyor kafa o yana sen ara ara al koynuna.biyerde geri donuyorlar.2 hafta once istmeiyordu cunku ic tarafa dogru donmek istemiyordu kavga ediyrodu elleri ile beni iterek. Simdi kendi kafayi sokuyor.ataktan seninkide.

Çok şükür inşallah benim oğlumunda geçer

Insallah öyledir ya üzücü bir durum birde belinden kendisini itiyor vicdansiz bir güçlü şok oluyorum dediğin şekilde sürekli huy değişiyor ne yapacağımı sasirdim

Ooy kıyamam ben ona çok şükür iyi gözüküyor annesi hemencecik toparlayacak inşallah Allah beterlerinden korusun
Amin canım buna şükür
Vallahi evde olsak çocuklar temiz hava almıyor diyoruz dışarı çıktık başımıza iş aldık. Yine buna şükür Rabbiö beterinden sakınsın da insan napcagını şaşırıyor ya
Tadına baktım ben bile kusacaktım bu çocuk nasıl içsin
Ay dedikleri kadar kötü gerçekten ozaman

Oyy kuzum benim yerim seni

Heh işte bu meme reddiymis ben anlamamıştım. bizimki de yapıyor bunu. Ayakta emzirmeye başladım ben. Etrafı daha net gördükleri içinmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…