2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ya benim bebek yeni huy edindi.emerken kafa bir saga bir sol, bir saga bir sola.devamli ama...varmi bunu yasayan.yani etrafa merakindan sanirim ama bu durum meme almasini etkiliyor nu sefer soyle oluyor meme 2 firt cekiyor birakip kafayi.oteki yana ceviriyor.birdaha meme aliyor 2.firt birak oteki yana bak...vallahi cok yorucu oluyor.biberonla hadi elimle takip ediyorum kafasini ama memede bana gına geliyor😔🥴
4. Ay güncellemesi o sanırım goldenda da vardı
Allahim yarabbim bi benimki uyumuyo 1 saat maksimum zor goruyorum😭
Seninki emzik alıyor mu? Goldenınki de medusanınki de emzikle uyuyor bak ondan uzun uyuyor olabilirler, benimki emzik niyetine mememi emiyor ağzından çıkınca uyanıyo

Kızlar merhabw kızım sabah çok hıysuzdu uyumadı 1 de ağlaya sızlaya uyudu ateşi 37.5 şuan calpol verdim 1 çk kaç olunca hastaneye götüreyim ne yapyım akıl verin ben gribim eşimde grip bizden bulaştı galiba

Kızlar merhabw kızım sabah çok hıysuzdu uyumadı 1 de ağlaya sızlaya uyudu ateşi 37.5 şuan calpol verdim 1 çk kaç olunca hastaneye götüreyim ne yapyım akıl verin ben gribim eşimde grip bizden bulaştı galiba
Ben götürürdüm birde hastanede sıra beklemesi var

Kızlar bu dis mi
1000023193.jpg

Canım Normalde sadece anne sütüyle ilerleyecektik ama Oğlum bu ay 550 gram almış Normalde her ay 1 kilo ve üzerine alıyordu Doktor sütünün kalitesinin düşebileceğini o yüzden günde 2 kere mama vermem gerektiğini söyledi. 6 saat ayrı kalacağız.
Kilo içinse tabi doktor ne diyorsa o.

Oof kizlar akşam akşam çok gerildim. Yemek yapıyorum, ne güzel yavrum da mutfakta anakucaginda uyumuş her şey çok güzel gidiyor. Pilavı ocağa koyup artık oturcam TV falan izlerim hayal kuruyorum. Sehriye yeni paket açtım ocağa koydum paketi kabına bosaltiyorum bir garip geldi boceklenmis gibi. Ben de döktüm tenceredekini. Tencereyi yıkadım yeniden başladım. Farklı şehriye kullandım pirinceleri attım suyu döktüm bir baktım suda kurt 🤦🏼‍♀️ bıktım artık Antalya'nın şu sıcak hava muabbetinden. Yiyecek her şey kapalı paket dahi olsa bocekleniyor bir şey oluyor. Her şeyi de buzdolabına sigdiramiyorum. kafayı yedim komple tencereyi boşalttım. Bir daha başlıcam paketi de aldım atmaya paket bardağa bir çarptı sangirti koptu elim ayağım boşaldı. Yavrum uyandı hemen 🥺 üstümü başımı cirptim korkarak kostum yanına çok şükür bir şey bulaşmamış. Mutfakta her yer cam. Çocuğu aldım oturma odasına geldik, yemek memek yapasim kaçtı artık. Uyumuyor da şimdi oturup aglicam

Ahahah bende bendeee. Bak işte şöyle adam böylw adam diye kendimi gaza getiriyorum çatmamak için 🤣 benimki de beni anladığını söylüyo ama işte bazen anlık olarak unutuyo. çok zoruma gidiyo, çok üzülüyorum . bana böyle davranman beni çok kırıyo diyo 🥲 kızlarr hepimiz toplu halde lohusayız bence başka açıklaması yok. Bizim lohusalık hiç bitmemiş . Adamlar yaranamıyo
Ben en son psikoloğa mı gitsem dedim eşime yani çok severek evlendik 10 sene sevgililiğin üzerine 12. Sene de kızımızı kucağımıza aldık yani bir anda bu kadar uzaklaşmak hiç beklediğim bir şey değildi. Eşimde "yok yok daja psikolokluk olmadık" diyor 😂 düzelicez inşallah be 😂

Ahahah bende bendeee. Bak işte şöyle adam böylw adam diye kendimi gaza getiriyorum çatmamak için 🤣 benimki de beni anladığını söylüyo ama işte bazen anlık olarak unutuyo. çok zoruma gidiyo, çok üzülüyorum . bana böyle davranman beni çok kırıyo diyo 🥲 kızlarr hepimiz toplu halde lohusayız bence başka açıklaması yok. Bizim lohusalık hiç bitmemiş . Adamlar yaranamıyo
Kizlar benim kociş gecen ben polemik yaptim ya ona bahsettim kabaca tel yanindayken bakayim demis ben ne yazmisim(bizim teller birbirimizin kullanimina acik) diyorki hakkimda guzel bahsetmissin biryerde hosuma gitti🤣🤣 artik sovsemde burda sovemiyecegim.anonimlik gitti🤣🤣🤣 CANİM KOCAM🤣

Hastaneye gotur canim.bebeklerde ates tehlikeli olabiliyor.evde atlatmayi denemeyin grip bulastiysa sayet.

Oof kizlar akşam akşam çok gerildim. Yemek yapıyorum, ne güzel yavrum da mutfakta anakucaginda uyumuş her şey çok güzel gidiyor. Pilavı ocağa koyup artık oturcam TV falan izlerim hayal kuruyorum. Sehriye yeni paket açtım ocağa koydum paketi kabına bosaltiyorum bir garip geldi boceklenmis gibi. Ben de döktüm tenceredekini. Tencereyi yıkadım yeniden başladım. Farklı şehriye kullandım pirinceleri attım suyu döktüm bir baktım suda kurt 🤦🏼‍♀️ bıktım artık Antalya'nın şu sıcak hava muabbetinden. Yiyecek her şey kapalı paket dahi olsa bocekleniyor bir şey oluyor. Her şeyi de buzdolabına sigdiramiyorum. kafayı yedim komple tencereyi boşalttım. Bir daha başlıcam paketi de aldım atmaya paket bardağa bir çarptı sangirti koptu elim ayağım boşaldı. Yavrum uyandı hemen 🥺 üstümü başımı cirptim korkarak kostum yanına çok şükür bir şey bulaşmamış. Mutfakta her yer cam. Çocuğu aldım oturma odasına geldik, yemek memek yapasim kaçtı artık. Uyumuyor da şimdi oturup aglicam
Kuzum defne yapragi koy her kabin icine❤️ kurtlanmayi onluyor.bir dene faydasini gorursun belki.
3 gun once bizde kavanozlari indirdik yanlislikla.her yer cam oldu.temizleyeyim derken bikac kesik aldim.elinde bulasik eldiveni olmadan temizleme sakin❤️

X