2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ya hızlı mi atlattik bilmiyorum ama çok şükür 2 gündür beni çok yormuyor. Ben kırmızı et çok tüketiyorum canım. Yemekleri genelde etli falan yapmaya başladım. Belki de o yüzden yaglandi süt. Rezene ise yariyor dediğin gibi. Eğer ayakta da sıkıntı olursa yatarak dene bak 😅 sabah uyumadı yatarak da emmek istemedi ama dalamiyor da biraz zaman verdim sonra tekrar aldım yatarak emzirdim direkt öyle yatakta uyudu 😅 koşarak kahvaltıya gittim ben de 🤭
Ben etsiz gün geciremem o derece etcilim taze fasulyeyi bile etli yaparım o derece her şeye et 🙈rezeneyi bak haftalardır içmiyorum kesin iciyim...
Sen gazını almadan mi uyutuyorsun merak ettim çünkü benimki memede uyusa bile ben bi dik tutuyorum uykusu aciliyor biraz

Kesınlıkle canım benım kızımda dısarda duruyor hıc aglamıyor degıl dısarda ama en azından evdekinden daha iyi bizim buralar 6 dan sonra serınlıyor hemen gezmeye cıkıyoruz o yorgunluga gezme bıle zor geliyorda kapodokya yakın bıze dedım gıdelım 2 3 saat gezdık hıc gıkı cıkmadı oyle etrafa baktı cok mutluydu eşim bile şaşırdı oysaki huzursuz saatlerıydi hergun parka cıkarıyorum bısey bulamazsam bebek arabasını balkona çıkarıp balkonda baktırıyorum
Gerçekten öyle bak onlarda çevreye bakmak istiyo hava almak istiyo hep aynı ortam daralmalarini da çok iyi anliyorum🥹🥹ne güzel yerlerdesin hep gezmek isteyip bir türlü gelememisimdir kapadokyaya

Canım ben bebek ne zaman uyanırsa o zaman besliyorum. İnstada ki doktor Osman da 2 ayı tamamlamış bebek 7 saate kadar uyuyabilir demiş hikayesinde. Benim bebeğim Max 6 saat uyuyor gece aralıksız. Sonra beslenmek için beni cagiriyo😅 beslenip geri uyuyoruz
Evet size sorduktan sonra ben de gördüm o paylaşımını dün gece uyandırmadım ama kendisi sağolsun uyandı😂 alıştı muhtelemen gece de sık beslenmeye
Yok canım bırde benımki var katıla katıla ağlıyor sanki biyerine vurmuşsun gibi dün kızdıydım yeter artık dedim ayy anladı aman Allahım evi yıktı geçirdi 4 aylıkken hani düzeliyordu iyice cozuttu
Neden böyleler ben anlamıyorum uykusu var gözler kıpkırmızı uykuya direniyo

Evet size sorduktan sonra ben de gördüm o paylaşımını dün gece uyandırmadım ama kendisi sağolsun uyandı😂 alıştı muhtelemen gece de sık beslenmeye

Neden böyleler ben anlamıyorum uykusu var gözler kıpkırmızı uykuya direniyo
Al işte en başından beri alışır alışır dedik alışmış 😑🤣🤣

Dün ben balkona çıkarttım etrafı izledi epeyi sıcak diye içeriye soktum odaya geldik direkt mizirdanma başladı tekrar çıkarttım o kadar üzüldüm ki bütün günü kafeste gibi bir odada geçiyor sürekli uyu uyan oyun oyna uyu gibi. Eşime söyledim akşam yemekten sonra çıktık. Pusetindeki örtü vs her şeyi kaldırdım tamamen hava alsın etrafı izlesin diye. Uzun süredir uyanik olduğu için kesin çıkar çıkmaz uyuyacak dedik. Epeyi bir uyumadı etrafı izledi ağaçlara evlere ışıklı dükkanlara falan baktı. Sonra tabii dayanamadı uyudu. Eve gelince hemen bir duş masaj yaptık. Uyku saati kaydı tabii. Yatsı ezaninda uyuyo olan çocuk, ezan okunurken yeni eve gelmişti😅 epeyi emzirme sürecimiz oldu emmek istemedi yüzüme bakıp bakıp güldü ama bir sürü yöntem denedim yılmadan. Sabaha kadar uyudu. Gece 4te uyandim bu çocuk hala niye ses çıkartmadı diye mışıl mışıl uyuyordu. Sabah 6 buçukta kalktı. Akşam hava da efil efildi. Bence bir deneyin akşam çıkmayı sonra banyo beslenme derken uzun uyuyorlar
Akşam çıkıyoruz ama genelde uyuduğu için çıkınca 10 dk ya yine uyuyor gündüz bi normal olsa hava çıkarsam sorun kalmayacak ama şuan bile balkona çıktık 5 dk yaktı resmen girdik hemen 😢

Doktor bana dikiş yerin baya küçülmüş dedi ben şok olmuştum vucutla alakalı mı acaba
Benim hala kabarık ve kırmızı vücudum yaraları geç iyileştiriyor zaten genel olarak ondan olabilir ama sizin üçünüzün de küçük kesi yeri, bebek nasıl sığdı acaba ordan 😀 benimki kesesi ile doğdu bi de dışarıda yırttılar keseyi ondan mı uzun kesti acaba

Ben etsiz gün geciremem o derece etcilim taze fasulyeyi bile etli yaparım o derece her şeye et 🙈rezeneyi bak haftalardır içmiyorum kesin iciyim...
Sen gazını almadan mi uyutuyorsun merak ettim çünkü benimki memede uyusa bile ben bi dik tutuyorum uykusu aciliyor biraz
Normalde alıyorum bazen çıkmıyor direkt uyuyakaliyor omzumda. Şimdi yatarak emince almadım gazini

Benim hala kabarık ve kırmızı vücudum yaraları geç iyileştiriyor zaten genel olarak ondan olabilir ama sizin üçünüzün de küçük kesi yeri, bebek nasıl sığdı acaba ordan 😀 benimki kesesi ile doğdu bi de dışarıda yırttılar keseyi ondan mı uzun kesti acaba
Aaaaaa niye öyle çıkardı ben görmedim hiç sadece bebegin saçını gördük dediler sonra da bebeği gördüm tepemde 🤣 Allah allah merak ettim sizinkini bu attiklsrimizdan ne kadar daha buyuk🤣

Aaaaaa niye öyle çıkardı ben görmedim hiç sadece bebegin saçını gördük dediler sonra da bebeği gördüm tepemde 🤣 Allah allah merak ettim sizinkini bu attiklsrimizdan ne kadar daha buyuk🤣
Benim de arkadaşım girdi o fotoğraf video falan çekti oradan izledim, ama çıkarınca herkes şaşırdı zaten aa falan diye korktum ben de n’oluyo dedim kese ile doğdu dediler 😄 daha önce öyle bi video görmüştüm oradan anladım. Kesenin içinde kocaman gibi duruyo su da olunca ama çıkınca daha minikti. Atayım ben de foto yataktan kalkınca 😄

cesursavasci cesursavasci böyle foto çekince benimki de büyük gelmedi ya aynadan bakınca aşırı uzun gibi geliyordu 😄

Eklentiler

• IMG_1197.jpeg
    IMG_1197.jpeg
    242,8 KB · Görüntüleme: 45
Akşam çıkıyoruz ama genelde uyuduğu için çıkınca 10 dk ya yine uyuyor gündüz bi normal olsa hava çıkarsam sorun kalmayacak ama şuan bile balkona çıktık 5 dk yaktı resmen girdik hemen 😢
Oof evet ya balkona bile çıkılmiyor çok moralim bozuluyor bizim de evde psikolojimisz bozulacak:KK43:

X