2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Bizim gece güzel emdi, açılmıştı herhalde, bakalım inşallah gündüz de emzirmeyi başarırım...
Aynı valla gece güzel emdi sabah dr'a gitmeden emdi geç kalıyoruz diye biz bıraktırdik. Eve gelince de emdi. İnşallah böyle devam eder dün aşırı moralim bozulmuştu

Ay patlamışsa daha damağı yaracak 🥺 çok minik ya kıyamam.
Topiğin ilk doğuranı golden-snitch golden-snitch ilk diş patlatanı sen oldun. Bakalım daha ilk emekleme yürüme kelime çıkarma. Ay çok heyecanlı her birimiz böyle bekliyoruz birbirimizin bebişlerimiz gelişimlerini bile biliyoruz 😍😍
Aaay ben kaçırdım diş mi patlamiiis 😍

Emzirme örtüsü ile denedin mi canım o zaman bir yere bakamaz ya belki odaklanır
Dün gece ve bu sabah emdi şükür canım, drdan geldik o zaman da güzel emdi eğer gün içinde sıkıntı yaşarsak emzirme örtüsünü deneyeyim. Sen zaten gün içinde normalden sık emziriyormussun dedi ama az emdiğinin farkındayım ben gece uyanması falan değişti. Yine böyle emmeyince örtüyle de deneyeyim canim

Aaay hayırlı olsun Mavi070707 Mavi070707 😍 foti attın mii ben görmedim nasıl gözüküyor nasıl anlayabiliriz kafamda deli sorular 😅
91866D47-0A90-43FD-83BD-6B96751F1EF9.jpeg

Kuzum ben damak şişliği bölümünü anlayamadım sadece çok salya vardı her tuttuğunu elini ağzına atıyordu sabah benim elimi götürdü sert bir şey gelince açıp baktık sürpriz 😂

Eki Görüntüle 3463853
Kuzum ben damak şişliği bölümünü anlayamadım sadece çok salya vardı her tuttuğunu elini ağzına atıyordu sabah benim elimi götürdü sert bir şey gelince açıp baktık sürpriz 😂
Aay kıyamam minnoooş annesine de gosterirmis😍 bizimki de sağa doğru kaşıyor hep boyle ama ben bir şey göremedim daha cikartmicak herhalde🤔 kolayca atların inşallah 🙏🏻

X