2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Tv açık olunca gözü hep orda korktum uzaklaştırdım mekan degişikligi yaptım kuzuma teşekkür ederim bilgiler için canım diger çocuklarda hiç böyle şeyler yoktu herşey çogaldı korkuyor insan

Ya Molfix küçüldüğü zaman arkadan sızdırma yapıyor,bizim şu an öyle, küçülmüş sürekli sızdırıyor,ben de bu paket bitsin diye bekliyorum...
Yani küçüldüğünü pek düşünmüyorum çünkü dağa dün 2 aylık oldu kilosu 5 ancadır belki yoktur bile. 2 numara kullanıyorum

3 mü denesem o zaman alt kısmı büyük duruyor aslında 2 numarada. Bilemedim şimdi
Bana göre de daha 2 nin zamanı vardı ama 2-3 gece üst üste taştı arkasından 3 numaraya geçtik sıkıntı olmadı 3 bir dene istersen 2 elinde kalırsa gündüzleri kullanırsın ben öyle yaptım 2 numara daha oluyor diye ben bir oaket daha sipariş vermiştim açmamıştım neyse ki onu iade ettim

Bizim de sabah ilk kakası taşıyor birtek. Bende öyle deniyim bi

Bu VPN’nin bi zararı var mı ya mobil bankacılıklar falan var telefonda korkuyorum o yüzden golden-snitch canım sen bilgisayar mühendisiydin dimi bi aydınlatsana
Canım VPN açıkken girme mobil bankacılığa ben Instagram'da geziyorum telefonu birakacakken kapatıyorum vpni sonra elime aldığımda unutmayayim diye bir de güzel bir uygulama indirmelisin yorumlarına falan bak, Instagrami calinanlar var

Kuzum sizinki reflü olabilir sağında tazzikli gelmiyor diyorsun çünkü
Bebiş çekince memeden ayrılıyor ya her yere fışkırıyor canım o zaman sağınca da 4-5 yerden ileriye sütler gidiyor ama bebeğin biraktigindaki kadar yogun değil. Tazyiki emmeyi biraktiginda görüyorum bugün yatağa falan fışkırdı hep süt oldu sütyeni kapatarak durdurdum

Şimdi de böyle çocuk pusette sürekli nasil yapicam peki hareket etmek istiyo bir tek pusetinde çok mutlu gülüyor kahkaha atiyo

Oooo bu bölüme geldik mi ya doktorlar önermiyor yürüme arkadaşı öneriyor ama ben alacağım çünkü günde 1 saat kullansa bence sıkıntı olmaz sürekli kullanmayız
Bende aynı şeyi düşünüyorum hatta başlarda yarim saat veririm enerjisini stresini atar diye.. yoksa bizimki puseti öyle bi sallıyor ki hani çok mutlu oluyo hareket etmek istiyo.. yürüme arkadaşı benim evimde hali çok az var ben halıyı sevmediğim için o da hep parke şimdi onun tekerleği kayar mi acaba birde güvenli gelmiyo bana daha çocuk ağzının üstüne çakılır diye korkuyorum

Kızlar bebeğinizin göz rengi değişti mi benimkinin bir gözü yeşil bir gözünün de üst yarısı kahve altı yeşil 1 buçuk aydır felan böyle

Evet sizin kreşe gitme yönü iyi. Bizde müzikte çalsa tv ye bakıyor oğlan. Kız bakmıyor o bakıyor bende sevmiyorum tv ye telefona yapışan çocuk. Daha çok oyun oynasın sokakta olsunlar istiyorum bizim zamanlarımızdaki gibi. Böyle giderse tv delisi olacak. Yan yatırınca da boş duvara bakıyormuş gibi oluyor. Bi çözüm benimde üretmem lazım

Benim sütte tazyikliydi ben şerbeti falan bıraktım sütümun tazyigi gitti biliyp musun normal akıyor şok oluyorum

Kızlar bebeğinizin göz rengi değişti mi benimkinin bir gözü yeşil bir gözünün de üst yarısı kahve altı yeşil 1 buçuk aydır felan böyle
Aynı böyle kahve kısmı üst tarafta sadece göz kapağından pek belli olmuyor değişir mi ya böyle kalmaz dimi

Eklentiler

• IMG_9169.png
    367,7 KB · Görüntüleme: 34
Yürüme arkadaşını ayak kasları kuvvetlenmeden kullanamaz. Çocuk ayakta duracak ki yürüme arkadaşıyla adım atabilsin. Bu aydaki bebekler için uygun değil. Bende örümcek kullanmayı düşünmüyorum ama kullanırsamda kontrollü kullanırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…