2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Evet sizin kreşe gitme yönü iyi. Bizde müzikte çalsa tv ye bakıyor oğlan. Kız bakmıyor o bakıyor bende sevmiyorum tv ye telefona yapışan çocuk. Daha çok oyun oynasın sokakta olsunlar istiyorum bizim zamanlarımızdaki gibi. Böyle giderse tv delisi olacak. Yan yatırınca da boş duvara bakıyormuş gibi oluyor. Bi çözüm benimde üretmem lazım
Tek çocukla iyi de 2 cocukla zor bu işler. Bende sevmiyorum tv ye yapışan çocuğu. Doğum yaptığım zaman 1 hafta hastanede kalınca hep açtılar tv bıraktırmak, azaltmak epey zor oldu.

Tek çocukla iyi de 2 cocukla zor bu işler. Bende sevmiyorum tv ye yapışan çocuğu. Doğum yaptığım zaman 1 hafta hastanede kalınca hep açtılar tv bıraktırmak, azaltmak epey zor oldu.
Evet zapt edemeyince mecbur açmışlardır kolaylık oluyor bu doğru ama izledikçe izlemek istiyor oda sinir bozucu oluyor az izleyince abartmıyor en azından

Eklentiler

• 1000045245.jpg
    1000045245.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar benim bebeğim yeni huy çıkardı uyumadan önce sürekli ellerini hareket ettiriyo yüzüne falan getiriyo😭😭😭 sizinkiler yapıyor mu

Kızlar benim bebeğim yeni huy çıkardı uyumadan önce sürekli ellerini hareket ettiriyo yüzüne falan getiriyo😭😭😭 sizinkiler yapıyor mu
Bizde hep oluyo özellikle uykusu gelince eli yüzünden gelmiyo hatta ordan anlıyorum uykusu geldiğini 😅

X