2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Sıkıntı olmaz öyleyse yeşil olunca bilemedik bakalım biraz dah takip edip. Vermeyi düşünüyorum probiyotik aldım denflor onu 10 gün kullanacağım inş düzelir.
Bigaia sab simplex kullanıyoruz ama faydası oldu gibi gelmişti sonra kaka yapmamaya basladi

Kızzzz aynı mı olur bu kadar her şey bende gündüz hiç uyumamasından yakınıyordum bende mahvoldum valla uykuya direniyor baba gelince küt uyuyor gün boyu benim bokum çıkıyor ama
Aynisii, aramızda gün farkı var ama babası uyutuyor gündüz uyumuyor çok kısa sürüyor uykuları. Gece uyuyor ama gündüz de o uyuduğunun acısı çıkıyor

Kızlar bugün günlerden çarşamba mı perşembe mi yaaa diye telefona bi baktım
Bugün cumaymışş
O kadar gitmiş artık kafam günlerin farkında bile değilim
Ben dünün Perşembe oldugunu pazara giden teyzelerden anladım bugün eşim evden çalışıyor çocuğu banyo yaptırdık kahve mi icsek dedim ben çalışıyorum ya dedi bana bi aydınlanma geldi bozuntuya vermedim mola ne zaman vereceksin o zaman içelim madem dedim. Mola vermek için çalışmam gerek dedi bugün ctesi diye adama sabahtan beri iş kitliyorum

Bigaia sab simplex kullanıyoruz ama faydası oldu gibi gelmişti sonra kaka yapmamaya basladi
Bebeği farklı pozisyonlarda tutmayi denediniz mi? Benim bebeğim pusette çok hafif oturuyor gibi duruyor ve kakasını hemen yapiyo. Bebeği hafif oturma pozisyonuna alıp bir deneyin isterseniz, umuyorum işe yarar

Bebeği farklı pozisyonlarda tutmayi denediniz mi? Benim bebeğim pusette çok hafif oturuyor gibi duruyor ve kakasını hemen yapiyo. Bebeği hafif oturma pozisyonuna alıp bir deneyin isterseniz, umuyorum işe yarar
Kucağıma alıyorum ayaklarını birleştiriyorum yukarı cekiyorum sadece gaz çıkıyor. Normalde kaka olunca karnı çok şiş olur kaka yapmadığı günler karnı da sis değil

Benim arkadaşımın da bebişinde çoklu besin alerjisi var o yaptırdı sorun olmadi ama bilmiyorum tabi her çocuk özelinde değerlendirmeli
Prof.dr.Ahmet Akcay kanli mukuslu kaka varsa yapılmasa daha iyi olur.Egzama tarzında ise belirti yapılabilir diyor.Bizimkinde kan var daha kötü olursa diye korkuyorum .Sanırım yaptırmayacağım

Prof.dr.Ahmet Akcay kanli mukuslu kaka varsa yapılmasa daha iyi olur.Egzama tarzında ise belirti yapılabilir diyor.Bizimkinde kan var daha kötü olursa diye korkuyorum .Sanırım yaptırmayacağım
Biz.hic kan görmedik o yüzden yaptırmayı düşünüyorum. Ama kan varsa düşünülür tekrar haklısınız

Bizde sleepy natural kullanıyorduk canım kalıpları gerçekten dar. Üstelik 5200 kilodaki oğluma 3 numara tam olmasına rağmen sızdırıyor ilginç bi şekilde. Ben baby turco da denedim onun 3 numarası sleepyden daha büyük ve sızdırmadı. Uygun fiyatlı bez bakanlar bence baby turco denemeli sleepyden daha iyi

Kızlar bizim karşı apartmanda ki yeni gelin müzik ogretmeni ,8 aylik hamileymiş,intihar etti çok uzuldum moralim çok bozuldu.Ailesi mahvoldu Ne derdi vardır kimbilir.
Ayyyy nasıl kıymış canına bebegine yaa tüylerim diken diken oldu çıktımı haberlerde hamilelik psikolojisi mi acaba yada eşi felan mı aldattı ki yazık yaa

3. Ay simülasyonuna hoşgeldiniz sayın yarışmacı arkideşleeer cesursavasci

Yaaa eczacı da dedi kullansanda geçmiyor diye. O zaman iyiki başlamadım flagyl verdi size de mı öyle ilaç vermişlerdi. Dediğiniz gşbl bebek hasta olsa ağlar ateş olur bizde ishal de yok mesela çok şükür.

Bizde de tam tersi oldu baby turco ıyı dıyordum acayip sızdırdı özellikle Kakayı sleepye gectım onda kaka sızdırması olmadı bi de baby me e bebek markasını aldım onu da deneyeceğim o da baya uygun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…