2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Önce çocuk doktoruna gidiyorsunuz, yeşil alan açıyor alerji doktoru için,daha sonra MHRS uzerinden yetkili olduklarım bölümü var oradan çocuğunuzu seçiyorsunuz,onun adına sıra alıyorsunuz...

Canım yazan oldu mu okumadım da karton bardak kesip koyduk biz öyle olunca hem bez değmiyo hem de kaka bulaşmıyor

Ben vermedim emzik canım. Oyun halısı falan aldım bi şekilde uyanıkken oyalamaya calısıyorum
Oyalansa ben de vermek istemiyordum ama em fazla 5 dakika çıngırak vs hiçbir şeyle oyalanmıyor şöyle yarım saat bir oyuncakla oyalansa yarım saat başka ama yok

Benimki göğsümü bile tutarken kavga ediyor çok nadir tutuyor. Göğüs ucu kullanıyorum normal memeyi de tutmadığı için. Emzikten süt gelmiyor diye direk atıyor ağzından
Ben de göğüs ucu kullanıyordum acaba ondan mı tutmuyordu şimdi bıraktım belki tutar

Canım o zamanlarda oluyor bıze gaz dediler ama değil algıları acılıyor bı bakmıssın kı goruyor senı tanıyor guluyor bır gun de oldu benım dediğim birde oyun halısı edının hayat kurtarıyor

Ben de göğüs ucu kullanıyordum acaba ondan mı tutmuyordu şimdi bıraktım belki tutar
İlk hafta biraz tutmuştu avent sonrasında göğüs ucuna geçince bıraktı. Wee denedim onu da tutmadı. Her gün huy değiştiriyorlar. Belli olmaz sık sık dene canım canı ister belki

Canım bunların hepsını yasadım hergun hungur hungur ağladım o ağladı ben agladım bı sabah kalktık ki hepsi geçmiş şimdi ağlamıyor mu dersen ağlıyor şuan meme reddi ve uykuya direnme ile basım dertte ama o gunlere kıyasla bu gunler iyi en azından gülüyor sese goruntuye oyuna tepki veriyor sakınlestırmek daha kolay

Canım ben kağıt bardağın kapalı yerini kestim onu koydum sonra bezi bağladım her bez değişiminde yenisi koydum. vukuatsiz süreci tamamladık. 5.gun bıraktım bardak işini.
Aa evet bardak çok mantıklı, diğer türlü silerken falan acitirim eşim evde olmazsa silmek yerine yikayayim da diyemem ama bardağa denk delirse sıkıntı olmaz. Sanırım onun için bir numara büyük bez kullanmalıyım değil mi

Canım küçük ped bardağı hava alacak şekilde del bezin içinde kalacak şekilde tuttur başka yöntem aklıma gelmiyo ben beze yapismasindan korktuğum için pipisini öyle düşünüyorum
Kızlar bol krem sürüyordu diye hatırlıyorum yapışmaması için ama bardak mantıklı canım o aklıma gelmemişti teşekkürler

Çok iyi yaptın canım peki bu rif ile zeytinyağını birlikte mi doktunuz ilk 5 gün

Herkes bardak demiş o hiç aklıma gelmemişti çok teşekkür ederim

Benimde böyle oldu canım hatta adetten 1 hafta once boyle bı kanammam olup kesıldı 1 hafta sonra adet oldum ikinci adetimi de oldum gene ilk basta kahve hatta siyah leke geldi

Önce zeytinyağı kullanıp tariyorum yine. Zeytinyaği besler diye bişey okumuştum ama zeytinyagiyla taramadan tek başına o şampuan var olanı yok etmedi ne yazık ki
Benim kızımın kaşında çıktı ılk zeytınyag yaptım doktu ama 1 hafta surmeden tekrar oluştu sonra nemlendiricisi sürüp temizledim şimdi kafasında oluşuyor hiç müdahale etmesem zamanla kendi dökülmez mi

Normal bir kaka yapsa hiç dert etmicem de 2-3 günde bir yapınca epeyi fazla yapıyor taa önüne kadar geliyor kaka sünnetsiz haliyle bile enfeksiyon olabilecek türden. Şu an bile uzun ugraslarla temizliyorum sünnetle zor olur diye düşünmüştüm de kızlar bardak dediler çok mantıkli geldi

Ben kendim yapamam diye annemi bekledim bir kaç gün sonra görusecektik annemle yaptık ama tabii beklediğim için kabuk gibi olmuş. Rahatsız olunca sürekli tara tara sonra devam edelim dedik. Sonra eşimle her gün yaptık kalın kabuk olmustu artık tarakla kaldırdım resmen ve kanadi resmen bingildagindan korktum yapamamistim onlar hep kabuk oldu ve daha zor oldu biraz ağlatarak oldu yani bir kaç banyodan sonra azaldı şimdi hafif döküntü gibi bir iki kere normal tarasam geçer. Bekletme bence canım sonra daha zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…