2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar ben hani 4 numara bez kullanıyordum ya dün yanlışlıkla 3 numara taktım tam oldu normalde cirtcirt kavusmuyordu yanlar desen kapanmiyordu ve kapandı çocuğum zaten gözüme zayıf geliyordu geçende de buraya yazdım tombik tombik değil acaba kemiği mi iri diye her neyse gerçekten de bebegimin beli incelmis karnı daha yukarda şişiyor ve 1 haftadır ben gaz ilacı kullanmıyorum rahat çıkartıyor diye acaba sindirim sistemi duzeldigi için organlarda yerine mi geldi acaba çünkü 3 olması imkansızdı şuan 3 çok güzel oluyo gerçekten şok içindeyim ya.. sizin bebislerin beli inceldi mi yukarda yazdiklarim basiniza geldi mi mersk ettim. Bu arada kilosu da 7 kilo yani golden-snitch golden-snitch @gulumsebebek melegim can melegim can C Chen31 @sulti tutti O ozgeeeee1 @Nooneathome9 @genc-anne @Mavi070707
Boya veriyorlar canım ondan gözüne incelmiş gibi gözükebilir benimki şuan 6 kilo 3 numara çon rahat oluyor zaten tombiş durmuyor diyosun benimkininde mesela eti çok sıkı aşırı hemde elleyince taş gibi böyle löp löp et degil 😂😂

Evet dr'umuz da 10 güne kadar normal dedi de. Kaka yapınca normal seyrinde yapsa tamam Dicem ama çok fazla yapıyor demek ki bir birikmislik var içeride 🙄
Bizimde öyle oluyor alt değiştirme bezini her seferinde feda edip atıyorum hatta 😅 inşallah cabucak düzene girerler

Kızlar benim bebeğimin bir gözü capakli bugün,ne iyi geliyordu bu çapağa..

Ağzı köpürünce ben susadigini düşünüyorum. Mutfakta klima açmamış oluyorum mesela isim var diye bebisi yanıma alıyorum direkt ağzı kopurmeye başlıyor ya da uyandığında açsa köpürüyor öyle görünce emziriyorum ben. Kaka durumumuz 2-3 güne bir ya niye böyle oldu anlamadım 🥺
Probiyotik kullandın mi hiç,kaka durumu için, bigaia çok iyi geliyor bizim bebişe,ishalse katilasiyor kakası..ve probiyotik olduğu için kakasını rahat yapıyor

İlacsiz cok yukseliyor.3 saatte bir mudahale ediyorlar.fitil serum ilac dongusunde.antibiyotik se devam.
Çok geçmiş olsun canım,Rabbim şifa versin, aklıma takıldı da sen norovirus dememiş mıydın, virüs se antibiyotik neden kullanıyorlar ki, antibiyotik bakteri için, virüs sel hastaliklara faydası yok,sadece sıvı takviyesi ve ateş düşürücü yapılıyor...

Kızlar ben hani 4 numara bez kullanıyordum ya dün yanlışlıkla 3 numara taktım tam oldu normalde cirtcirt kavusmuyordu yanlar desen kapanmiyordu ve kapandı çocuğum zaten gözüme zayıf geliyordu geçende de buraya yazdım tombik tombik değil acaba kemiği mi iri diye her neyse gerçekten de bebegimin beli incelmis karnı daha yukarda şişiyor ve 1 haftadır ben gaz ilacı kullanmıyorum rahat çıkartıyor diye acaba sindirim sistemi duzeldigi için organlarda yerine mi geldi acaba çünkü 3 olması imkansızdı şuan 3 çok güzel oluyo gerçekten şok içindeyim ya.. sizin bebislerin beli inceldi mi yukarda yazdiklarim basiniza geldi mi mersk ettim. Bu arada kilosu da 7 kilo yani golden-snitch golden-snitch @gulumsebebek melegim can melegim can C Chen31 @sulti tutti O ozgeeeee1 @Nooneathome9 @genc-anne @Mavi070707
Benimki hep zayıf olduğu için bilmiyorum ki bi değişiklik yok bizde 2 numara kullanıyorum 😀 kızların dediği mantıklı boyu uzayınca zayıflamış gibi oluyorlar
Yürüyor musun kucaktayken 😁 bizimki de otururken asla durmuyor 🤣
Kız 7 kilo çocuğu nasıl kucağında taşıyorsun kolun kopmuyor mu ben zor taşıyorum omzum ağrıyor hemen 😄
Kızlar benim bebeğimin bir gözü capakli bugün,ne iyi geliyordu bu çapağa..
Canım benimkinin de sol gözü hep Çapaklı doğduğundan beri, netira kullandık geçti sonra yine oldu pamuk kaynatıp siliyorum ben ama geçmiyor doktor yine netira verdi şu an kullanıyorum. Masaj yap dedi göz pınarına

Son düzenleme:
Kızlar konak için zeytinyağı sürüp tarayıp yıkıyoruz dimi başka bi öneriniz var mı? Bayadır yapıyorum geçmiyor

Benimki hep zayıf olduğu için bilmiyorum ki bi değişiklik yok bizde 2 numara kullanıyorum 😀 kızların dediği mantıklı boyu uzayınca zayıflamış gibi oluyorlar

Kız 7 kilo çocuğu nasıl kucağında taşıyorsun kolun kopmuyor mu ben zor taşıyorum omzum ağrıyor hemen 😄

Canım benimkinin de sol gözü hep Çapaklı doğduğundan beri, netira kullandık geçti sonra yine oldu pamuk kaynatıp siliyorum ben ama geçmiyor doktor yine netira verdi şu an kullanıyorum. Masaj yap dedi göz pınarına
Anne sütü ile sil deniliyor da ,deneyen oldu mu

Daha iyi canım kendi kendine gün içinde çıkartabiliyor artık. Benim de ihmal etmemem gerekiyor en azından günde bir defa kimyon içmem lazım. Geçenlerde icmedim sizlandi epeyi. Sabah, akşam iciyorum unutursam geçen hemen içiyorum. Kakası sıkıntı şimdi de 🙄 her gün kaka yapan çocuk 2-3 güne bir yapiyor
Canım gene iyi benimki 5 gün yapmadığı oluyor ama bır sıkıntısı yok müdahale etmiyorum 10 gğne kadar normalmiş öncedn zeytinyağı veriyordum da artık onuda vermiyorum

Kopuyor bazen uyuyor eğilirken belim tutmuyor bileğim sakatlanmis gibi 🤣 ikidir kanguruyla dışarıda gezdiriyoruz ben alışmak için eşime vermedim kendim taşımak istedim hemileyim de ikiz üçüz falan tasiyo gibi hissettim 🤣

Canım gene iyi benimki 5 gün yapmadığı oluyor ama bır sıkıntısı yok müdahale etmiyorum 10 gğne kadar normalmiş öncedn zeytinyağı veriyordum da artık onuda vermiyorum
Annemler zeytinyağı ver dediler verdim yapmadı 2 gün sonra yaptı demek ki zeytinyağıyla ilgisi yok dedim vermedim bir daha. Bugün yaptı en son 2 gün önce yapmıştı. Ben de alıştım artık müdahale etmiyorum kendi yapıyor

X