2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar ben hani 4 numara bez kullanıyordum ya dün yanlışlıkla 3 numara taktım tam oldu normalde cirtcirt kavusmuyordu yanlar desen kapanmiyordu ve kapandı çocuğum zaten gözüme zayıf geliyordu geçende de buraya yazdım tombik tombik değil acaba kemiği mi iri diye her neyse gerçekten de bebegimin beli incelmis karnı daha yukarda şişiyor ve 1 haftadır ben gaz ilacı kullanmıyorum rahat çıkartıyor diye acaba sindirim sistemi duzeldigi için organlarda yerine mi geldi acaba çünkü 3 olması imkansızdı şuan 3 çok güzel oluyo gerçekten şok içindeyim ya.. sizin bebislerin beli inceldi mi yukarda yazdiklarim basiniza geldi mi mersk ettim. Bu arada kilosu da 7 kilo yani golden-snitch golden-snitch gulumsebebek gulumsebebek @melegim can C Chen31 @sulti tutti O ozgeeeee1 @Nooneathome9 @genc-anne @Mavi070707
Canım benimki boğum boğumdu gıdı yanaklar kollar bacaklar filan patlıcak gibi 🤣 boysuzluktan öyle görünüyordu kilo var boy yok. Bu ay birden boy attı o löp görüntü geçti zıbınlar boydan olmamaya kasmaya başladı. Boya gidiyorlar haliyle zayıflamış gibi görünüyor ama aslında kendini dengeliyor 😍
Devam canim ya..ama ates ve ishal sure araligi uzadi.tablo pozitife döndü ...yarin belki taburcu oluruz...
İnşallah tamamen iyileşir de yarın evinize dönersiniz canım
Çok geçmiş olsun canım,Rabbim şifa versin, aklıma takıldı da sen norovirus dememiş mıydın, virüs se antibiyotik neden kullanıyorlar ki, antibiyotik bakteri için, virüs sel hastaliklara faydası yok,sadece sıvı takviyesi ve ateş düşürücü yapılıyor...
Evet bende böyle biliyorum. Kızım influenza oldu ozaman da doktor antibiyotik kullanılmaz virüslerde iyi gelmez aksine tetikler demişti. Tek bi ilaç verdi hergün ciğerleri filan dinledi öyle geçti.

Kızlar konak için zeytinyağı sürüp tarayıp yıkıyoruz dimi başka bi öneriniz var mı? Bayadır yapıyorum geçmiyor
Mustela Konak şampuanı aldım. Zeytinyağiyla taradiktan sonra onu kullanıyorum tamamen geçmedi ama şampuan oluşmasını mi önlüyor anlamadım

Annemler zeytinyağı ver dediler verdim yapmadı 2 gün sonra yaptı demek ki zeytinyağıyla ilgisi yok dedim vermedim bir daha. Bugün yaptı en son 2 gün önce yapmıştı. Ben de alıştım artık müdahale etmiyorum kendi yapıyor
Kabızken fayda edıyormuş herhalde bizimkiler kabız değil ki ama yapıncada benım uzerım bıle kalmıyor leş

Öncesinde sürdüm beklettim taradım baya geliyor tarağa sonra yıkıyorum geçti gibi oluyor 2-3 gün sonra tekrar artmış oluyor anlamadım
Bizim de 1 aydır vardı konak geçmiyordu. Biz gün aşırı zeytinyagladik şapka giydirip yarım saat bekletip taradik sonra yıkayıp bebek yağı sürdük saçına geçti sonunda. Çok ara vermeden gün aşırı yapmak gerekiyor yoksa yine artıyor

Bizim de 1 aydır vardı konak geçmiyordu. Biz gün aşırı zeytinyagladik şapka giydirip yarım saat bekletip taradik sonra yıkayıp bebek yağı sürdük saçına geçti sonunda. Çok ara vermeden gün aşırı yapmak gerekiyor yoksa yine artıyor
3 günü buluyor bizim banyo işi, bir de öyle deneyelim

Hala 38 ustu goruyoruz ama zaman araligi acildi dune kadar 2 saatte bir ates dusurucu veriliyordu.simdi 4 saatte bir.
Ne biçim enfeksiyonmus Allah ne yapmasin onu küçücük bebeği ne hale getirdi ... inşallah tez zamanda geçer ya

Bide kizlar bu bu virus bu ara fena salginmis.bebeleri havuzdan (ben sokmadim) ve temastan kacinin dedi doktor.ama yuzey temasindan bile geciuormus.nasil koruyacaksak...

X