2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
bizde ilk hafta olmustu , kayinvalidem usutmussun ayaklarini sicak tut demisti ama doktora sordugumda alakasi yok dedi, anne cok fazla yesil yaprakli sebze yerse yesil olur ya da bebek kisa kisa emerse, önsut alip sonsut almazsa yesil olur dedi
Sağol canım teşekkür ederim

Kızlar 3 gündür bebegimjn kakasi yeşil normal bi durum mu
Şaka gibi ama bizimki de 2 gündür yeşil yapıyor
Ayy vallahi hiiiç dinleme, ben tecrübeli değilim ama zaten 2 ay sonra işe başlayacağım.
Özellikle öğlenleri hep kucağımda olsun istiyorum memede uyumasına bayılıyorum. İlk zamanlar insanların bana öyle demesiyle bende hep alıştırmiym dedim. Sonra düşündüm yaa bu çocuk zaten 2 ay sonra öğlenleri istesemde kucağımda uyuyamıyacak o yüzden hiiiiç kimsenin dedikleri umrumda değil

Ay ayni fikirdeyim. İçimi rahatlatmaya çalışıyorum ya sürekli çevreden gelen şeyler yüzünden çocuğumu yeterince sevemicekmisim gibi yani. Bol bol koklayıp kucağımda huzurlu olması beni çok mutlu ediyor ama çevreyi etmiyor demek ki. Zaten çabuk büyüyor

Demi ya çok haklısın. Kucagim zaten onun kucak bebeği olsun ne olacak. Bende işe başlarken zorlanmasını istemiyorum inşallah sizinki gibi olur

Bence de en azından gün içinde sık sık birlikte olmak onlara da bize de iyi geliyor tadını çıkarmak lazım doğru söylüyorsun

Demi ya çok haklısın. Kucagim zaten onun kucak bebeği olsun ne olacak. Bende işe başlarken zorlanmasını istemiyorum inşallah sizinki gibi olur
Günün 15 saati bu şekildeyiz ve 1 ay sonra işe başlıyorum istesem kucağımda olmıycak. Annem düşünsün 1-2 saat bi yere gidiyorum o zaman bile deli gibi özlüyorum. Yeter ki kucağımda olsun sıkıntı yok. Kimseyi takmıyorum

Eklentiler

• image.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 49
Kizlar norovirus mus.sanirim bikac gun daha burdayiz doktor oyle dedi.ishal ve ates 4_5 gun surermis.
Çok geçmiş olsun,norovirus ilk defa duydum açıkçası,rota gibi duruyordu belirtiler aslında , inşallah biran önce geçer,iyileşir bebişin

Gece hep kalktığımda 23 derece oluyo oda klimayı 28 ayarlayıp nasip 23 oluyo aklım almıyor gercekten
Aay ben 25te bazen 26da donuyorum sizin nem de yok 23 çok soğuk olmuyor mu? Sabaha karşı bebem sürekli üstünü açıyor diye bazen 27ye getiriyorum. Her şeyini en düşük ayarlıyorum. Uyku modu,sessiz, tek fan. Sabah 6 falan gibi 27 sıcak oluyor ama tekrar dusuruyorum 26ya. Gece 25ken falan bebisimin kolları soğuk oluyor

Ben bana laf söyleyenlere hep ooh kucagimda miis gibi canım oğlum diye dalgaya vurdum, sonra da bugünleri bir daha goremicem diye de belirttim daha da laf söylenmedi. Şu an bebeğim öyle kucağa da alışkın değil. Etrafı görmek için bazen ille de kucak istiyor. Kucağımda olmasına rağmen koltukta oturuyorsam mizirdaniyor, derdi gezmek yani kucak degil. Bence kulaklarını tıka ben böyle yetiştiriyorum de konuyu kapat sana öyle diyenlere

Bebekler çocuklar soğukta hasta olmaz dediklerini kendi gözlerimle görüyorum evet çocuk soğuk oluyo ama çok şükür bir sey olmadı nem yatak odasında yüzde 45 oluyo.. 23 soğuk oluyo ama ben klimayı 28e ayarlıyorum öyle oluyo ve tek fan sessizde çalışıyor yani aklım almıyor oda normalde 30 derece klimayla 28 olsun diye 28 yapıyorum bj bakıyorum 23 oluyo yani gerçekten ben bunun sebebini çözemedim ve en baştan beri böyle klimayı açmaya başladığım zamandan beri sürekli gece klima ayari yaparken buluyorum kendimi... ki bebegin üstünde ince muslin bez ve kısa kollu zibin corabiyla duruyo

Ben açıklama yapmıyorum kızıyorum ilk başlarda annem kucağa alışmasin diyip alıyordu kucagimdan sinir oluyordum baya benim bebeğim diye içimden Hürrem çıkmıştı bebegimi verin bana diye geziyordum ahahhaahh iyiki öyle davranmisim şuan kucağımda durmak istemiyor

Klimanın ayarı mi bozuldu acaba neden öyle oldu ki ya 30 iyiymiş bizim 36 falan oluyo oda garibim klima sogutcam diye ölüyo bizimki de aynı muslin örtü zıbın çorap

Ahahah aay bir gün durmadı annem kucağında sakinleştirmeye çalıştı en azından böyle uyusun dedi. Bir tanıdığımız anneme öyle yapma kucağa alışır, kucağa alışmış bu çocuk dedi annem sinir oldu ben de insanlar hep bana böyle diyor büyüyecek bu çocuk ben kucağımda uyutamicam dedim. Annem yaşayarak anladı beni ses çıkartmadı o günden sonra, haklı buldu

Klimanın ayarı mi bozuldu acaba neden öyle oldu ki ya 30 iyiymiş bizim 36 falan oluyo oda garibim klima sogutcam diye ölüyo bizimki de aynı muslin örtü zıbın çorap
Bozuk değil ama nerde hata var bilmiyorum klimalarin ikiside yeni iki klimada aynı şeyi yapiyo markası da iyi bilmiyorum artıkta her saat başı uyanınca çözmeye çalışıyorum sıcaklık problemini bazen anlamaları için o durumu yaşamaları gerekiyor ya ama kucağa alışır muhabbetini ben anlamiyorum ne güzel işte bize sarilsinlar bence çok hoş bir şey

İş yapamazsin bilmem ne bissuru şey diyorlar isim gücüm çocuğum zaten yani tarlaya çalışmaya gitmicem

İş yapamazsin bilmem ne bissuru şey diyorlar isim gücüm çocuğum zaten yani tarlaya çalışmaya gitmicem
valla çok haklısın birde evim pis olursa olsun çocuğumun bu yaşı gelmeyecek bir daha ama o ev hep pislenecek ki benim evin çevresi full inşaat hep tozu geliyo benim her gun ev temizlemem lazım sallıyorum pasaklı ama bebegimin mutluluğu için yaşayan bir anayim

C Chen31 en son bebegimi besiginde yatırma kararı aldıktan sonra bu kararimi uygulayamayip birde ustune dayanamayıp dün eşimi yataktan kovup bebeğimle keyif yaptım Chen31 senin peşinden geliyorum
Çok alıştım valla ben minnoşumla uyumaya, 2 adım ötemdeki yatağına bile koymuyorum izindeyiz chen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…