2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benimki çok kusan bir bebiş biliyorsun ve benim sütüm de hala tazyikli, ilk emişte fışkırıyor hep ve genzine kaçırıyor dediğin gibi. Midesine luk luk diye iniyo ve gaz yapıyo o süt. Benimki üstten de gaz çıkaramadığı için kusuyor bence reflü de cabası işte.. bence benimki gibi olmuş senin de ondan kusmuştur. Napcaz bu tazyik olayını ya
Muhtemelen benimki de genzine kacinca hep gaz yuttu sütler de tam gidemedi ağzından gaz cikartabiliyor bizimkisi. Gaz çıkartirken de sutlerle birlikte çıkarttı 🥺 oof bir de ben tam anlamıyorum o gün çok tazyikli geleceğini, her zaman aşırı tazyikli degil, normal fışkırıyor. Yavrumun genzine kaçıyor geri çekiliyor bı bakıyorum 3-4 yerden suratına, bı tane delikten oluk oluk akıyordu çekmesine gerek yok yani direkt yutsa olur. Yazık emince de her 2 çekişten birinde başlıyor öksürmeye 🥺 birakip sağıp geleyim diyemiyorum karnı aç ağlayacak. Dün elle sagdim artik 2 dkda ne kadar bosaltabilirsem kar diye. Ne içtiğini anlamiyor resmen hep kaçıyor sonra kusuyor 🥺

KIZLAR ben size bir şey sorcam acaba yanlış mı düşünüyorum.. şu doğumdan sonra ne düşündüğümü bilmiyorum neyse.. Allah razı olsun gorumcemden bana puset verdi mama sandalyesi verdi hepsi çocuklarından kalma 2 çocuk büyütmüş şeyler bunlar 11-12 yillik şeyler şimdi de otokoltuk verecekmiş hep saklamış sagolsun çok ince bi düşünce.. ama benimde hevesim var ilk çocuğum bende sıfır şeyler almak kullanmak istiyorum çocuğumun bi sıfır şeyi kıyafetleri bencilce mi düşünüyorum bu devirde bilmiyorum ama ilk şeylerini alamamak hevesimi kırıyor moralim bozuluyor eşime söyledim kötüyse kullanmayiz iyiyse kullanırız dedi de gorumcem kötü mal vermez ama hep içimde ukteler kaliyo işte... siz ne düşünürdunuz @melegim can @gulumsebebek golden-snitch golden-snitch K kelebekimsi P Pembepilates O ozgeeeee1 @genc-anne ve diğer anneler
Canım ben olsaydım alırdım sonuçta görümcen bu yabancı birisi değil bebeğin halası kötü bir şey vermez, ona vereceğim parayla daha başka şeyler alırdım bebek için. Çoğu insan hiç almıyor bile, biz sık sık yolculuk ederiz şehir dışına, benim eşim hiç almadı bile gerek yok dedi. Ben de üstelemedim. Ama sen istiyorsan kendi beğendiğin model varsa bence alabilirsin 😍

Sizin bebişlerin de parmak araları avuç içleri siyah siyah iple pislikle doluyo mu yoksa benim çocuğum mu pasaklı 😂
Eveet hatta tırnağını keserken arasında pislik fark ettim bizden gizli sokağa falan cikiyo galiba dedim🤣 muslinlerin falan iplikleri galiba o şeyler 😅

Canım ben olsaydım alırdım sonuçta görümcen bu yabancı birisi değil bebeğin halası kötü bir şey vermez, ona vereceğim parayla daha başka şeyler alırdım bebek için. Çoğu insan hiç almıyor bile, biz sık sık yolculuk ederiz şehir dışına, benim eşim hiç almadı bile gerek yok dedi. Ben de üstelemedim. Ama sen istiyorsan kendi beğendiğin model varsa bence alabilirsin 😍
Evet canım kötü mal vermez ama 12 senelik olunca bende yeni olsun istiyorum birde 2 çocuk büyütmüş eşyalar heves işte bendeki 🙈 her şeyi yeni kendi zevkime göre alıp başka çocuğum olursa ona kalsın isterdim de malesef çoğu esnasında bu istegim olmadı bu saatten sonra alicam ama her istediğimi

Canım senin yazdığın rüyama girdi, bebeği sevmek için arkadaşlarım alıyor benden kendi evlerine sonra bi bakıyorum fanta içirmişler çok kızıyorum ben bile içmiyorum zararlı diye nasıl içirirsiniz diye ağlıyordum 😅😅
Tramva yarattı benim kv 😂 bizi yavrularımızla rahat bıraksınlar rüyada bile rahat yok😂

Kızlar bebeğiniz uykuda yüzüstü dönüyor mu erken değil mi tek koluda altında kalıyor

Eklentiler

• IMG_8344.jpeg
    IMG_8344.jpeg
    122,4 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar menenjit ve rotayı doktorunuz kaçıncı aylarda dedi
2. Ay kontrolunde dilerseniz rotayı menenjit şimdi yaptırabilirsiniz ya da 3. Ayda aşısı yok o zaman yapilabilir dedi. 2. Ay zaten bir sürü asi oldu madem 3. Ay olsun dedi 2 menenjit 1 rota 3. Ay kontrolunde oldu

KIZLAR ben size bir şey sorcam acaba yanlış mı düşünüyorum.. şu doğumdan sonra ne düşündüğümü bilmiyorum neyse.. Allah razı olsun gorumcemden bana puset verdi mama sandalyesi verdi hepsi çocuklarından kalma 2 çocuk büyütmüş şeyler bunlar 11-12 yillik şeyler şimdi de otokoltuk verecekmiş hep saklamış sagolsun çok ince bi düşünce.. ama benimde hevesim var ilk çocuğum bende sıfır şeyler almak kullanmak istiyorum çocuğumun bi sıfır şeyi kıyafetleri bencilce mi düşünüyorum bu devirde bilmiyorum ama ilk şeylerini alamamak hevesimi kırıyor moralim bozuluyor eşime söyledim kötüyse kullanmayiz iyiyse kullanırız dedi de gorumcem kötü mal vermez ama hep içimde ukteler kaliyo işte... siz ne düşünürdunuz @melegim can @gulumsebebek golden-snitch golden-snitch K kelebekimsi P Pembepilates O ozgeeeee1 @genc-anne ve diğer anneler
Benim cogu seyim ablamlardan arkadaslarimdan...cocuklar cok cabuk buyuyor.mesela bu ilk oto koltugu... sonrasinda yeni kiloya gore yeni alcan.al kullan otekini daha kaliteli ve pahali alirsin🤣varken kullan elinde olmayanin butcesine kat.bu bebiklerin masrafi sonsuz🤣

X