2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar oğlum uzun süre sonra tuttu memeyi. Yaklaşık 3 haftadır meme reddi yaşıyoruz. Ama uykuluydu. Bi memeyi baya emdi diğerine geçerken uykusu açıldı onu tutmadı hatta öğürdü🥺 sevinsem mi üzülsem mi bilemedim
Bu da bir gelişme bence sevinmelisin. Zamanla tamamen tutar inşallah

Senin minnoşunki kadar olmasa da bizim de saçımız var 🙈 cesursavasci cesursavasci

Eklentiler

• DCE44954-F637-4F2E-B919-41A93DA3179F.jpeg
    DCE44954-F637-4F2E-B919-41A93DA3179F.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 77
Mudahale ediyo musun peki bizimkide sormadan tıkıştırıyo ağzına sinir oluyorum bisey demeye kalmadan sürüyo ağzına
Etmezmiyim kız kıyameti koparırım. Verilmicek hiç bişey dedim zaten birkez yeltendi. Allah var görümce filan da verilirmi çocuk daha 2 aylık olur mu öyle şey diye oda tepki gösterdi. Kızımda hala aburcubur meyve filan bişey verecek olduklarında soruyorlar ama o prematüreydi ya oğlan vaktinde doğdu ondan verebiliriz diye düşündü galiba bende tepki gösterince vermez artık bidaha umarım
Sende taş gibisin ben balık etli severim 🤣 kadina çok yakışıyor beni gören 18 yaşındayım saniyo o da kötü hep cocuksu durmak 🤣🤣
Şimdi kötü ama bunun 50-60 yaşı var. Ajdanın estetiğe ihtiyaç duymayan hali gibi gezersin ortada 🤣🤣
Haydaa🤣🤣

Benimki de öyle 5 dk emiyor gözünü açıyor bakıyor meme ağzında başlıyor ağlamaya. Üstüne mama yaptım 30 cc anca içti uyudu kaldı anlamıyorum doyuyor mu o 5 dk da
Kız resmen aynı bizim çocuklar napalım emerlerse emerler emmezlerse sağıp veririz mama ilede destekleriz. Yapacak birşeyimiz var mı bende bilmiyorum.

Evet canım hergun banyo yaptırıp uyutuyorum kışında evimiz maksimum sıcak gene yaptırırım dıye düşünüyorum. Hoş oda var canım gunu gununu tutmuyor kı bebeklerin işi bazen cok rutinlerindeler bazende basbas bagırıyorlr dun kızım 3 saate bı uyandı cok da yorgundum bugunde sureklı bı huzursuz uyumayı reddediyor dunki bebekten eser yok😅
3 saatte bir uyandı diye yorgunmusun 😮 senin bebe normal zamanda kaç saatte bir uyanıyor hay maşallah.
Yok herzaman aynı dakiklik olmuyor e saatte değil bunlar sonuçta birer birey. Olacak okadar arada durum şaşmaları ama genele bakınca bi düzen varsa ne alâ🥰
Anne sütü alıyor canım bide benim sütüm mememde durmayacak kadar cıvık cok sıcakmıs kızıyorum yapmayın dıyorum hıc etkı etmıyor yazık ya çocuklara su buyukler bızı mahvettı sımdı cocuklarımızda sıra
Çok sinir oluyorum lafını sözünü dinlemedikleri zaman. Ya bu çocuğun annesi benim ben hayır diyorsam hayırdır bitti yani üstüne laf konuşulunca dahi sevmiyorum ben. Hem kv hem kendi anneme karşı öyleyim. Ha ben su veriyorum yalan yok ama mama içiyor

Üzülme pes etme kuzum geri dönüyo benimki döndü bu sefer de süt yok diye sıkılıp atıyo memeyi sütüne dikkat et aman. Ben şu emzirme danışmanına yazayım dedim işe yarar bi şey söylüyolar mı acaba
Biri grupta destek almıştı ama iş gördü mü hiç bilmiyorum
Bu da bir gelişme bence sevinmelisin. Zamanla tamamen tutar inşallah
İnşallah canım 🥹
Senin minnoşunki kadar olmasa da bizim de saçımız var 🙈 cesursavasci cesursavasci
Ay maşallah yaaaa 🧿 bizimki keltoroz 🤣🤣

AHAHAHAHHAHA ordaki kadın da tam bombaymis tam bozacak laf demiş 🤣🤣🤣🤣🤣
Ayyy sormaa bombaydı cidden 😂😂 kvde şok😂
Bu hafta aynisi yasandi.ben kv demi cok severim hic bir problemim yok sarilip koklasiriz...memur kendisi.isinden izin almis gelip gormek icin.zor sartlarda kosmus gelmis istedim bebekle bol vakit gecirsin.al annecim sen besle dedim.aldi kucagina biberonu verdi.bizimki bi bana bi kv bakti basti kiyameti🤣 dedim anne daha sık gel arayi acma tanimiyor seni🤣🤣 simdi haftaya da kaçip gelcek işten🤣🤣
Yaaa öyle kvye kıyamam😍
Bizimki için bişey diyemiyorum 😂
Ayy kımse bana da ınanmıyor ama benım kızımda yabancılıyor herkesı yok nerden bılsın dıyorlar 😂
Ayy eve gelince eşim dedi ki annem çok bozuldu üzüldü 😂
Dedim vallahi çocuk az büyük olsa kesin diyecekler annesi yaptırıyor😅
el kadar bebek o an istemedi niye bozuluyor dedim 😂😂

Etmezmiyim kız kıyameti koparırım. Verilmicek hiç bişey dedim zaten birkez yeltendi. Allah var görümce filan da verilirmi çocuk daha 2 aylık olur mu öyle şey diye oda tepki gösterdi. Kızımda hala aburcubur meyve filan bişey verecek olduklarında soruyorlar ama o prematüreydi ya oğlan vaktinde doğdu ondan verebiliriz diye düşündü galiba bende tepki gösterince vermez artık bidaha umarım

Şimdi kötü ama bunun 50-60 yaşı var. Ajdanın estetiğe ihtiyaç duymayan hali gibi gezersin ortada 🤣🤣

Haydaa🤣🤣
Huhuuu süper olur ama o yaşta o fizik 😍🤣🤣

Kız resmen aynı bizim çocuklar napalım emerlerse emerler emmezlerse sağıp veririz mama ilede destekleriz. Yapacak birşeyimiz var mı bende bilmiyorum.
Aynen bende öyle düşüyorum yapcak birşey yok göğüs ucuna süt birikiyor ağzından memeyi çıkardığı için biriken süt üzerine dökülüyor böyle de boşu boşuna gidiyor sütler. Her emzirmede göğsü kolu ıslanıyor sütten. Gene evde olduğum sürece emzirmeye çalışcam emmediği zaman sağdığım sütten ısıtıp vericem mecbur

Kızlar bısı sorcam. Memenin kahverengi kısmında böyle kucucuk delikten 1 süt damlası seklınde gelen oluyor mu? Benım sol memede küçücük bir delikten 1 damla süt çıkıyo bebek emerken

X