2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Kızlar yapmıcam dediğim şeyi yapmaya basladım bu gece ayakta sallıyorum çok sevdi böyle sıcaktan mecbur kaldım kucakta uyutamıyorum yanlış mı yapıyorum sizin bebislrr nasıl dalıyor uykuya
Kucakta bıcık bıcık olana kadar duruyor sonra bayılıyor sıcaktan ve uyuyor. Ama dün sinirlendim bizim yatağa gelişigüzel bıraktım yan yatırarak yanına uzandım bir baktım uyudu

Eee kayınvalidem sabah erik kaynattı komposto yaptı dur birazdan içeyim ben de inşallah fayda eder

Kizlaaarrrr, bebişim hem biberon hem emzik hiç almıyorrrrr sonradan bunlara alıştıran var mı taktik verir misinizzz. İse başlayacağım zaman çok zor olacak yoksa
Benim de almıyordu canım zorla bir ay boyunca uğraştım kusup çıkarıyordu hemen bayağı uğraşman gerekiyor, üst damağına doğru tutturmaya çalış öyle öyle kabul etti

Sen ellerinden tutup kaldırırken kafası geri düşüyor başını tutmaya diremiyorsa çok zorlama ama bol bol yüz üstü koy önce bi kafasını tutsun oturma zaten olur ondan sonra
Canım kafasını tutuyor cok nadır kafasını tartamadığı oluyor ama ellerınden tutunca kafasını kaldırmaya calısıyor ama kaldıramıyor ve buna da cok aglıyor bunu anlamadım yuz ustu koydugumda da ellerıyle destekleyim kafasını kaldırıyor sence bu durum neyden kaynaklıdır

Ay yol yakınken dönsem bende uyku arkadaşı falan diyolar acaba o yöntemler etkili mi denemeli miyim

Kucakta bıcık bıcık olana kadar duruyor sonra bayılıyor sıcaktan ve uyuyor. Ama dün sinirlendim bizim yatağa gelişigüzel bıraktım yan yatırarak yanına uzandım bir baktım uyudu
Demekki sallamak süreci hızlandırıyo bi şekilde uyuyo ama uykuda bunaltınca cok vızır vızır oluyo. Kendi kendilerine uyusalar keşke

Bizde de öyle koridorda gezerken uyuyo uyku bastırınca. Ama bu seferde ona alışıyo onu gece yapmak daha zor şaşırdım napıcağımı

Sen niye stres yapıyorsun canım derin nefes al ve babaya bebeği ver , keyfine bak kendine gelince bebeği alırsın sakince seversin

Ben hep cikartcam disari demiştim ama hava o kadar sıcak ki cikartasim gelmiyor ben daha hiç bebekle tek bir yere gitmedim ben de geriliyorum galiba, havadan korkuyorum biraz
Kesinlikle canım havada korkutuyor ben iyi olacağını düşünmüştüm hamileyken ama bence zor zamanda dogurmusuz ne dışarı çıkabiliyoruz ne bi yere gidebiliyoruz tatil memleketinde her yer tıklım tıklım

kizlar sizin bebekler seste nasil uyuyor? bizimkisi cit sesine uyaniyor, disarda hic etkilenmiyor tabi bebek arabasinda. arka planda televizyon falan mi acmak lazim acaba
Sürekli tv açık duruyor evde birde ekstra şarkı va söylüyorum öyle dalıyor. Evde ses varken daha uzun uyuyor sessiz ortamda küçük seslerde bile etkileniyor

Evet iki kez gelmiştim daha önce döndük dolaştık vazoya çıktı yollarımız Eylül gibi daha rahat olur sıcaklar hafifler ama iki çocukla cidden zor. Geçen tek bebek arabası iki çocukla çıktık tam uyku saati geldi kızımın ay bi eziyet bi eziyet burnumdan geldi acıkır onu ister bunu ister

Kızlar instada bi gönderiye denk geldim sütün tadıyla ilgili yorumlarda bir çok anne tadının neye benzediğini söylemiş. Siz baktınız mı hiç tadına?
Kokusu bence kötü sağarak verdiğim için sütü 1 kere ısıtıyorum içmeyince kalan sütü kardeşim dondurup yüzüne sürüyor. Oda söylüyor kötü kokuyor diye

Bende izmirde oturuyorum. Akşamları sahile inmek istiyoruz ama resmen sıcak esiyor niyet edip çanta hazırlayınca da inadına uyuyor bebek

Kizlaaarrrr, bebişim hem biberon hem emzik hiç almıyorrrrr sonradan bunlara alıştıran var mı taktik verir misinizzz. İse başlayacağım zaman çok zor olacak yoksa
Doğduğundan beri emzik almıyor. Avent almıştım almadı wee aldım onu da tutmadı ama Biberon tutuyor. Hatta emmiyor etmiyorsa da silikon uçla tutuyor ama emziğe gelince atıyor ağzından

Kokusu bence kötü sağarak verdiğim için sütü 1 kere ısıtıyorum içmeyince kalan sütü kardeşim dondurup yüzüne sürüyor. Oda söylüyor kötü kokuyor diye
Harbiden kokusu neden öyle iğrenç geçen bebeğe vercektim buzluktan bebek bile içemedi

Kızlar instada bi gönderiye denk geldim sütün tadıyla ilgili yorumlarda bir çok anne tadının neye benzediğini söylemiş. Siz baktınız mı hiç tadına?
Evet baktım hatta oğlum da merak etti ona da içirdim şekerli süt gibi dedi bana da öyle geldi şekerli gibi aroması

Doğduğundan beri emzik almıyor. Avent almıştım almadı wee aldım onu da tutmadı ama Biberon tutuyor. Hatta emmiyor etmiyorsa da silikon uçla tutuyor ama emziğe gelince atıyor ağzından
Emzigin ucuna sütünden sür ver nasıl emiyo bak gor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…