2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Niye kötü anne olasın ki? Bizimde dinlenmeye ihtiyacımız var

golden-snitch bugün sabah hava çok güzeldi dimi şu güneş çıkana kadar
İnanır misin vampir gibiyim asla perde açmıyorum dışarısı nasıldı şimdi nasıl oldu fikrim yok çünkü hep klimalı odadayim filmlerde olur ya dış hayatta izole deney için bir yerde falan tutuluyor o benim

Allah seni napmasin sesli guldum güneş yoktu serindi güneş cikali bi yarim saat falan oldu ne güzel serin bi ilkbahar sabahı gibiydi

Allah seni napmasin sesli guldum güneş yoktu serindi güneş cikali bi yarim saat falan oldu ne güzel serin bi ilkbahar sabahı gibiydi
Hava bir garip şu aralar nem de çok yağmur falan da yağdı ya bana ilginç geliyor bir de cidden bir ara dışarı çıkmam lazım 10 gündür evden çıkmadım

Akşam 16.00-23.00 arası susturulamaz ağlama krizleri kurt-cadı saati oluyormuş. Bizimki de 7-9 arası tutuyor. Gözleri kapatıp etini koparıyormuşsun gibi ağlıyor. Ağlamaları 2 gündür 15 dkya indi. Geçen haftadan beri böyle bu arada. Dün gündüz toplasan 1 saat anca uyumuştur.

Hava bir garip şu aralar nem de çok yağmur falan da yağdı ya bana ilginç geliyor bir de cidden bir ara dışarı çıkmam lazım 10 gündür evden çıkmadım
Bende bi balkona çıkıyorum işte bebekle disari çıkasım bile gelmiyo maksimum markete gidiyorum geçen eczaneye gittim o kadar.. sürekli diken üstünde olmak rahatsızlık hissi ve gerginlik yüklediği için çıkasım da gelmiyo dışarıya

Benimki ayırt etmiyor daha beni, aç değilse uykusu yoksa duruyor canım başkasında ama açsa uykusu varsa ağlıyor benden başka da kimse uyutamıyor babası bile
Benimki kokumdan tanıyor sanırım başkasında ağlıyor ben aldığım an susuyor sakinleşiyor yakında kendime bantlayıp gezicem çok kucakta tutmaktan oldu galiba

Benimki sadece uyandığında ilk zamanlar mutlu diğer zamanlar ağlak bir şeyi de yok ya da ben de anlayamıyorum bilmiyorum sürekli ağlıyor

Benimki de durmuyor başkasında yani daha doğrusu duruyor ama ağlamaya başladığında başkasında durmuyor ben aldığım an sakinleşiyor. Bazen onlarda ağladığında al sakinleşsin diye bana veriyorlar hatta
Herkes dır dır konuşuyor ayy sana çok alışmış şu bu diye, en son dün kvdem söyledi bu çocuk sana çok alışmış diye napiym bütün gün ikimiz başbaşayız kime alışsın komşuya mı dedim sinirlenip

Dünden beri uykusuna bi şey oldu ölüyorum yorgunluktan kollarım koptu kucaktan başka bi şey istemiyo asla da uyumuyo direniyo yarın 10 haftalık oluyo güya güneşli haftadayız

Dünden beri uykusuna bi şey oldu ölüyorum yorgunluktan kollarım koptu kucaktan başka bi şey istemiyo asla da uyumuyo direniyo yarın 10 haftalık oluyo güya güneşli haftadayız
Benim de tabanlarım ağrıyor evin içinde yürümekten. Dün hiç uyumadı 5dk uyuyor uyanıyor gündüz kabustu gece 1 e kadar da oturdu bizimle. Sonra yanımda uyudu
Bugün de aşı olduk artık nasıl olur bilmiyorum ama ben de bitik durumdayım. Biran evvel büyüsün istiyorum

biz ayni tarihte dogurmustuk, sen kacta dogurdun ben 38+4, benim 40 hafta tarihi 27 mayisti. biz 1 haftadan fazladir huysuzluk donemindeyiz de, gunesliye 7 gun kaldi
2. sicrama cok uzun , 2 hafta suruyo

Eklentiler

• IMG_7232.png
    98 KB · Görüntüleme: 34
asilarda sakin gecti bizim de cogu kisinin de, uyku yapiyor hatta. ben de hemen 1 yasina gelsin falan istiyorum, bebeklik donem cok zor bence, cocugu uyuyanlar genelde bu halleri seviyor gibi geliyor bana:) buyusun parka gidelim, konussun ama bugunler hemencecik gecsin istiyorum. ilk cocugum ve gec yasta yaptim, insanlar nasil ikinci yapiyor diye sasiriyorum hala yenidogan donemi ile ugrastiktan sonra

Benimki kokumdan tanıyor sanırım başkasında ağlıyor ben aldığım an susuyor sakinleşiyor yakında kendime bantlayıp gezicem çok kucakta tutmaktan oldu galiba
Ama kucak onun ihtiyacı almayinca da ağlıyor, ben günün yarısi kucakta gezdiriyorum yoksa çok ağlıyor. Akşam eşim gelince bir saat gezdiriyo, yoruldum felan diyor. E ben napayım yani

Benimde eşim istiyor ikinci çocuğu. İlk çocuk ona kolay gelmiş akşamları sadece 1 saat çocuğu kucakta gezdiriyo çocuğa baktığını zannediyor

Aynı aynı gündüz azar azar uykularla beni mahvetti akşam da babasını.
Biz aşıdan sonra biraz huzursuzlanmıştık birkaç saat durup durup ağladı hiç susmadı kucak istedi ama içli ağlıyodu canının acıdığı düşündüm ateşi 37.2 civarıydı yine de iki sefer calpol verdim ağrısı varsa onu da alır diye. Gecesine hiçbi sorunumuz yoktu mışıl mışıl uyudu 1 kez baktım sanırım ateşine çünkü güzel uyuyodu inşallah sizinki daha da kolay geçer

biz ayni tarihte dogurmustuk, sen kacta dogurdun ben 38+4, benim 40 hafta tarihi 27 mayisti. biz 1 haftadan fazladir huysuzluk donemindeyiz de, gunesliye 7 gun kaldi
2. sicrama cok uzun , 2 hafta suruyo
Ben 40+0’da doğurdum tam takvime göre ilerliyoruz seninle atak haftaları konusunda 10 gün var aramızda o zaman
8.haftanın sadece ilk 3 günü kötü geçmişti bizde geri kalanında sıkıntı yoktu. Dünden beri bu 2 haftayı güzel geçirmesinin bedelini ödetiyor sanırım bana

Benimki sadece uyandığında ilk zamanlar mutlu diğer zamanlar ağlak bir şeyi de yok ya da ben de anlayamıyorum bilmiyorum sürekli ağlıyor
Gaz sancısı vardı belki. Benim kızım da öyle. Hamakta sallarsak duruyor yada kucakta gezcek. Gazdan büyük ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…