2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ayyy bugün biriyle konuştum. Ben şey dedim işte saatte bir yada 2 saatte bir uyaniyo emmek istiyo. Dedi ki sütün yetmiyordur dedi.. bebeğimin kilosu yerinde dedim bana şey diyo mama ver bak nasıl uyuyo görürsün. Benim sütüm yetmiyormus bebeğime mama verdim 3 4 saat kesintisiz uyudu dedi bu insanlar çok bilmiş
Aa deliye bak..senin bebik en tosun bebik.sutun yariyor.belliki yagli sutun.deli mi nee..obur seninki tek sebebi o🤗bide mama versen basedemezsinki.midesi buyur...

Ayyy bugün biriyle konuştum. Ben şey dedim işte saatte bir yada 2 saatte bir uyaniyo emmek istiyo. Dedi ki sütün yetmiyordur dedi.. bebeğimin kilosu yerinde dedim bana şey diyo mama ver bak nasıl uyuyo görürsün. Benim sütüm yetmiyormus bebeğime mama verdim 3 4 saat kesintisiz uyudu dedi bu insanlar çok bilmiş
Yok canım alakası yok bebeğin doymadığı yada mama içmediği için değil alışkanlık yapmış o durumu mama versen de uyanır bence benim kızım kaçta uyursa uyusun mamada içse beni de emse belli saati var onda mutlaka uyanır doğdu doğalı o saatı hıc unutmadı bızde malesef kotu anneyım bılıyorum ama uykuya dalamama problemı var saatlerce aglıyor 1 2 ölçü mama verıyorum dırek uykuya dalıyor mamanın içeriğiyle mi alakalı bilmiyorum bazen kendimi tutuyorum aglmasına kıyamıyorum bu seferde 🤦‍♀️

Çok bilmiş o yüzden 😅🤣 çocuk susuyor dediğin gibi zaten aç oldugundaki gibi emmiyo az bir şey emiyo su içer gibi sonra birakiyo her saat başı tam emzirsem gogsumde süt kalmaz da karsidakine anlatamazsin bunu🤣
Aa bak buda olabilir vah biz dayanamıyoruz onlar nasıl dayansın

Yok canım alakası yok bebeğin doymadığı yada mama içmediği için değil alışkanlık yapmış o durumu mama versen de uyanır bence benim kızım kaçta uyursa uyusun mamada içse beni de emse belli saati var onda mutlaka uyanır doğdu doğalı o saatı hıc unutmadı bızde malesef kotu anneyım bılıyorum ama uykuya dalamama problemı var saatlerce aglıyor 1 2 ölçü mama verıyorum dırek uykuya dalıyor mamanın içeriğiyle mi alakalı bilmiyorum bazen kendimi tutuyorum aglmasına kıyamıyorum bu seferde 🤦‍♀️
Mamayla dahi uyumayan tek bebe benimki heralde 🥹

Kızlar çıldırmak üzereyim bugün tam 3 aylık oldu ,
13. Haftamız. Mosmor olana kadar ağlıyor ya üç gündür neye uğradığımı şaşırdım hiç bir işimi yapamıyorum of deliricem psikoloğa gitmek üzereyim alkolik biri olsam kasa kasa bira içmiştim ya
Sünnet durumu iyilesti mi canım?

Mamanın sindirimi daha zor çocuk o yüzden uzun süre tokluk yaşıyor. Anne sütü daha kolay sindirilebilir bu sebeple hızlı acikiyolar. Bu İnsanlar çok salak bide üremişler bu zekayla, sinirlendim şuan 😒

Ya kızlar bugün bebeğim yatağında bir huzur bulamadı. Gaz sancısı var diye bizim yatağa aldım kıpırdamadan rahat rahat yattı. Ben de reflü yatağını kaldırıp yatağına koydum önce bir şaşırdı yatağı garip geldi ama sonra kolunu bacağını rahat bir şekilde yayarak uyudu. Yatağında reflü yatağı gibi delikler falan var kusma durumuna karşı ama reflü yatağı gibi de eğimli değil biraz da endişeliyim açıkçası. Uyuyunca da ellemeyelim artık dedik bugün çok zor daldı çünkü. Dümdüz yatağında yatıran var mı bebisini, herkes eğimli mi yatırıyor
Ben düz yatakta yatırıyorum 2 haftadır felan bedeniyle yan yatırıyorum uyurken düzeltiyor ama kafası yan oluyor hep

Çocuğu başkasında duran var mı annem alıyor ablam alıyor bas bas bağırıyor ağlıyor sanki bir şey olmuş gibi ben alınca susuyor herkes de kokuna alıştırmışsın kucağa alıştırmışsın diyip duruyor artık sinir olmaya başladım söylenene yapışık ikiz gibi geziyoruz tüm gün

Ya kızlar bugün bebeğim yatağında bir huzur bulamadı. Gaz sancısı var diye bizim yatağa aldım kıpırdamadan rahat rahat yattı. Ben de reflü yatağını kaldırıp yatağına koydum önce bir şaşırdı yatağı garip geldi ama sonra kolunu bacağını rahat bir şekilde yayarak uyudu. Yatağında reflü yatağı gibi delikler falan var kusma durumuna karşı ama reflü yatağı gibi de eğimli değil biraz da endişeliyim açıkçası. Uyuyunca da ellemeyelim artık dedik bugün çok zor daldı çünkü. Dümdüz yatağında yatıran var mı bebisini, herkes eğimli mi yatırıyor
Benimki reflü yatağını hiç sevmedi canım bir iki hafta yattı sadece, uzun zamandır yanımda yatırıyorum ben. Kolumun üzerinde oluyor öyle uyuyakalıyoruz sonradan yatağa bırakıyorum. Reflü yatağında da kusuyordu reflüsü vardı bi işe yaramadı zaten. Başını yan döndürdüğü için eğimsiz de olsa sıkıntı olmuyor bence kusunca ki çok kusan bi bebek biliyorsun.

Çocuğu başkasında duran var mı annem alıyor ablam alıyor bas bas bağırıyor ağlıyor sanki bir şey olmuş gibi ben alınca susuyor herkes de kokuna alıştırmışsın kucağa alıştırmışsın diyip duruyor artık sinir olmaya başladım söylenene yapışık ikiz gibi geziyoruz tüm gün
Benimki ayırt etmiyor daha beni, aç değilse uykusu yoksa duruyor canım başkasında ama açsa uykusu varsa ağlıyor benden başka da kimse uyutamıyor babası bile

Ah kuzum ben buraya 30 cclerden geldim..powerpump ile.zor bir yoldu🤣
Bu bebekleri anlamak da zor cidden 😧 göğüs ucuyka emiyor emerse. Süt doluyor uca görüyorum ama emmiyor ağzından çıkarıyor sütler dökülüyor. Sonra başlıyor ağlamaya. Mecbur biberonla veriyorum

ilk 1 ay annem gece gündüz kaldı yanımda eşimde evde. İkisinde de duruyor ama eşimde annem de bazen ne istediklerini anlayamıyorlar. Ağlama şeklinden mi yoksa his olarak mı bilmiyorum ben yönlendiriyorum ayakta durmak istiyor gezmek istiyor gazı var vs diye

X