2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
O faltasi gibi açıyor ya o anı görmek için bazen ben bilerek yapıyorum oyle şeyler kendimde eğlenmem lazım
Çok tatlılar yaaa eriyorum o gulucuge insan hee seyi yapiyo
Haahah evet çok komik oluyorlar bazen ben nasıl anayım diyorum
Evet minnoslarimiiz yiyesim geliyor

2 ay aşısı önerilere açığız, ates vs.yapiyomus
Evet canım iki bacak bi koldan vuruyorlar koldan vurulan ateş yapabiliyor. Bizde iki kez yükseldi calpol verdim. Kilosunun yarısı kadar enjektöre çek calpolu enjektörle ver. Banyo yaptırdın mı 3 gün yasak olacak verem aşısından kaynaklı

Yarın sabah 2 ay aşimiz varr önerilere acigiz
Banyo yaptırılmiyor aşıdan sonra canım o yüzden gitmeden yaptırmanızı öneririm. Calpol almıştık biz 4 saatte bir çay kaşığı dediler. Aşıdan sonra ateşini takip ettim sıkıntı yoktu ama akşam emzirdikten sonra gaz alırken bebeğimin epeyi yandığını fark ettim 38e doğru gitti ateşi calpol verdik, düzenli ateş takibi yaptık. Gece üzerini ortmeden uyuttuk oda sıcaklığını bu yüzden çok dusurmedik. Gece alarm kurup ateşini kontrol ettim 37lerde gezdi biraz ama şurup vermedik bu sefer biraz daha kontrollü gidelim dedik şükür sabaha doğru düştü kendi. 2. Ay asilariyla ilgili bu kadar soylebilirim bir de aşıdan hemen sonra bebisini kucağına alıp sarıl direkt sakinlesiyorlar

Uzun zamandır yatağında yatırıyorum ben canım reflü yatağını sadece en başta kullandık. Sonra benim gögsümde uyumaya başladı şimdi yatağında
Hiç bir şey koymuyorsun dimi altına ya da eğim falan var mı? Şu an dümdüz yatağında yatiyor

Yaa evet aslında düşününce çok haklısın eve ilk geldiğinde gözlerini kapatıyordu karanlıkta uyumak istiyordu şimdi hala öyle gece daha rahat uyuyor sabah kolumun altina gömülüyor ya da gözüne doğru örtü kapattığım zaman gozleri kapanıyor, en başından beri karakterleri belli zaten biz de çözmeye çalışıyoruz

Kızım reflü yatağını çok severdi ama aynı şey oğlumda geçerli olmadı bende sevmediğini yaramadığını farkettim kaldırdım. Yatağın altına eğimi ben beceremedim ya çok alçak oldu düz yatmaktan farksız gibi yada çok yüksek oldu kaydı yani aşağı kızımda da aynı durumu yaşamıştım onda da becerememiştim bende problem var uğraşmadım artık ince yastık koyuyorum omzunu sırtını besleyerek öyle yatırıyorum. Bi dene sen yatağın altını beslemeyi belki iyi olur

Ben de sevmediğini biliyordum da kusar falan diye mecbur yatırıyorum ilk doğduğunda oturma odasına falan goturuyordum yatağı sonra baktım resmen nefret ediyor anakucagina geçtim, gece de yavrum napsim mecbur uyudu reflü yatağında kollarını açıyordu dışa falan sarkiyordu ama işte kusma vs olursa reflü olursa vs endişelendim. Boşuna bu kadar evham yaptım sanırım yarın ben de bir denerim olmazsa artık böyle yatar ya

Çok teşekkür ederim

Ben yakıldıgı için diye dünüyorum çünkü simsiyahtı atletten bile geçmedi lekesi
O yakilma şeyi internette 1 haftada geçer diyo siyahlik ama benim bebisin 40 gün oldu yakilali o siyahlik hala aynı birde derinlik olunca ice doğru içime kuşku düştü

Yeni bir birey dünyaya adapte olmaya çalışırken bizde onu çözmeye tanımaya çalışıyoruz işte benim kızım senin oğlan gibiydi hala öyle uyuyor kafayı gömüyor mesela o huyu değişmedi oğlumda hiç öyle bi durum yok her ışıkta uyuma potansiyeline sahip yeni birini tanımak güzelken yeni minnoş birini tanımak çok daha güzel ya

Evet sen ikinci bir minnoş taniyosun bir de bariz farklarini görürsün :) yönlendirmeleriyle ilerleyeceğiz bakalım

O yakilma şeyi internette 1 haftada geçer diyo siyahlik ama benim bebisin 40 gün oldu yakilali o siyahlik hala aynı birde derinlik olunca ice doğru içime kuşku düştü
Dur kız korkutma ne olabilir ki çok mu farklı senin bebegin ki zaten normalde de ton farkı olur aynı olmaz teniyle

Bana günde teke düşür dedi bebek doktorumuz, 4850 kusr kilosu. 3350 doğmuştu iyi mi sizce melegim can O ozgeeeee1 C Chen31
Benimki 3050 bir ay bitti 4050 olmuştu 2. Ay bitiminde 5100 dü yani iki ayda birer kilo aldı seninkide yarım kilo daha az almış güzel bence canım kilo çok sorun degil yarım kiloda olsa 700 gramda olsa alıyor sonuçta cuma günü 3 aylık olacaz bizde bakim kaç kilo oldu

Kızlar kafayı yicem ya beneğim 2 gündür saat 6 da mızırdanmaya başlıyor ama uyuyor pışpışlıyorum geri yatıyor sonra 5 dk sonra yine bu neden olur ya nasıl düzelticez bu durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…