2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Ya kızlar bugün bebeğim yatağında bir huzur bulamadı. Gaz sancısı var diye bizim yatağa aldım kıpırdamadan rahat rahat yattı. Ben de reflü yatağını kaldırıp yatağına koydum önce bir şaşırdı yatağı garip geldi ama sonra kolunu bacağını rahat bir şekilde yayarak uyudu. Yatağında reflü yatağı gibi delikler falan var kusma durumuna karşı ama reflü yatağı gibi de eğimli değil biraz da endişeliyim açıkçası. Uyuyunca da ellemeyelim artık dedik bugün çok zor daldı çünkü. Dümdüz yatağında yatıran var mı bebisini, herkes eğimli mi yatırıyor
En başından beri düz yatiriyorum sadece kafasının altına havlu koyuyorum üstüne de yastık kılıfı o da çok az eğim katsın diye ve baya burnundan kusmuk geldiği de oldu baya kustu kisacasi bir şey olmadı çok şükür

Gözümün önüne getirdim de ay çok tatlı yaaa 😍🤣

Evet o durum bizde de var ya kucakta duracak dik duracak etrafı görecek keşifte beyfendi 🤣🤣 belki müzikal zeka oluşuyordur olsun öyle olunca öğrendiklerinin kalıcılığı da fazla olur hem kendini de iyi ifade eder 😍
Evet ya minnoşlar buyuduler de ellerini falan emiyorlar şapir şupur 🥰
Durması için tüm tuşlara basiyormusum gibi hissediyorum 😅 bı yerden bı şekilde hoşuna gideni yakalayıp oradan yürüyorum bakalım inşallah doğru yapıyorumdur 😍

En başından beri düz yatiriyorum sadece kafasının altına havlu koyuyorum üstüne de yastık kılıfı o da çok az eğim katsın diye ve baya burnundan kusmuk geldiği de oldu baya kustu kisacasi bir şey olmadı çok şükür
Şu an kafasının altinda bir şey yok dümdüz yatakta yatıyor bir sey olmaz herhalde

Ya başta Mozart falan aciyordum onunla da uyuyor ama bir sure sonra o da işlemedi😂 ben de değişik değişik tarzlarda dinletmeye başladım. Melike Şahin dinlerken ağladı 😂 Rammstein dinlerken mutluydu 😂 sonra eskilerden İrem dinlerken işte rahatlayip uyuduğunu fark ettim 🤭 her şeye bakmak görmek istiyor ama benim pertim çıktığı için işitsel hafızaya yönlendirdim cocugu 🤣 çoğu şeyi bana benziyor eğer bu durum da benzerse ben de okula gitmeden okuma yazma biliyodum oyle bir çocuk olur 🤣
Çocuğuma nemrutun kizini açtım başladı ağlamaya 🤣🤣 oysa eglenecektik hayallerimde bende a ram Ram Ram var onu açıyorum egleniyoz🤣🤣

2 aylık için 90 dedi bana doktor. Ben de 120 verdim birkaç kez içti ama benimki çok kusuyordu zaten onu da kusmuştu. Fazla olduğunu anlamıyor heralde bazı bebekler. Ben de sabah akşam 90 veriyorum doktor tavsiyesi ile.
Bana günde teke düşür dedi bebek doktorumuz, 4850 kusr kilosu. 3350 doğmuştu iyi mi sizce melegim can melegim can O ozgeeeee1 C Chen31

Çocuğuma nemrutun kizini açtım başladı ağlamaya 🤣🤣 oysa eglenecektik hayallerimde bende a ram Ram Ram var onu açıyorum egleniyoz🤣🤣
Ben Rammstein açtığımda aglamasinin durmasına çok sasirdim bildiğin bateriler gitarlar epeyi ses 😅 bir ara şarkı yavaşladı sonra bateri girdi yavrumun gözleri faltaşı zıpladı 🤣 kıyamam korkmaa diye sevdim hemen gülmeye başladı 🤣🤣

Ya kızlar bugün bebeğim yatağında bir huzur bulamadı. Gaz sancısı var diye bizim yatağa aldım kıpırdamadan rahat rahat yattı. Ben de reflü yatağını kaldırıp yatağına koydum önce bir şaşırdı yatağı garip geldi ama sonra kolunu bacağını rahat bir şekilde yayarak uyudu. Yatağında reflü yatağı gibi delikler falan var kusma durumuna karşı ama reflü yatağı gibi de eğimli değil biraz da endişeliyim açıkçası. Uyuyunca da ellemeyelim artık dedik bugün çok zor daldı çünkü. Dümdüz yatağında yatıran var mı bebisini, herkes eğimli mi yatırıyor
Biz reflü yatağını bırakalı baya oldu sevmiyor bide yan korumalıkları aşıp devriliyor 🤦🏻‍♀️ benimde içim dümdüz yatırınca rahat etmedi çok ince yastık kullanıyorum sadece boynunu değil sırt kısmını da yastığa koyuyorum böylelikle omurilik eğriliğinden korumuş olmayı umuyorum. Bazen yastıktan kayıyor ama.
🤣benimde zor bak zayif olmak iyi degillll
Çıkarda onu araştır bunu araştır yıldım artik🤣🤣 keşke Antalya'daki canım annelerim bana direkt mekan ismi bilip soylese🤣🤣
Ayy onu bende isterdim ama çevremdekiler tam tersi daha onlar bana soruyor 🤣🤣🤣

Ben Rammstein açtığımda aglamasinin durmasına çok sasirdim bildiğin bateriler gitarlar epeyi ses 😅 bir ara şarkı yavaşladı sonra bateri girdi yavrumun gözleri faltaşı zıpladı 🤣 kıyamam korkmaa diye sevdim hemen gülmeye başladı 🤣🤣
O faltasi gibi açıyor ya o anı görmek için bazen ben bilerek yapıyorum oyle şeyler kendimde eğlenmem lazım 🤣🤣🤣
Çok tatlılar yaaa eriyorum o gulucuge insan hee seyi yapiyo🫠🫠

Biz reflü yatağını bırakalı baya oldu sevmiyor bide yan korumalıkları aşıp devriliyor 🤦🏻‍♀️ benimde içim dümdüz yatırınca rahat etmedi çok ince yastık kullanıyorum sadece boynunu değil sırt kısmını da yastığa koyuyorum böylelikle omurilik eğriliğinden korumuş olmayı umuyorum. Bazen yastıktan kayıyor ama.

2 ay aşısı önerilere açığız, ates vs.yapiyomus

Uzun zamandır yatağında yatırıyorum ben canım reflü yatağını sadece en başta kullandık. Sonra benim gögsümde uyumaya başladı şimdi yatağında

Bizde birbirimize soruyoz kimsede hayır yok suanlik 🤣🤣🤣 golden-snitch golden-snitch Mavi070707 Mavi070707

Evet ya minnoşlar buyuduler de ellerini falan emiyorlar şapir şupur 🥰
Durması için tüm tuşlara basiyormusum gibi hissediyorum 😅 bı yerden bı şekilde hoşuna gideni yakalayıp oradan yürüyorum bakalım inşallah doğru yapıyorumdur 😍
Karakter zeka doğuştan kodlanıyor onlara zaten farkındaysan aslında onlar bizi yönlendiriyor neyi sevip neyi sevmediğini şarkıdan tutuş pozisyonundan uyuyuşuna kendileri belirliyor biz deneme yanılmayla ona uygunu bulmaya çalışıyoruz o yüzden o öğle seviyorsa yaptığın doğrudur 🤭😍

Reflü yatağının kenar cırtlarini yikamistim takarken fark ettim çok sert, carşaf örttüm o da kaymış sabah kolu cizikti 🥺 bir de hep aşağıya kayıyor sonra alt açmasını tekmeliyor. Rahat edemediğini biliyordum yatakta ama daha büyük yatağa hazır olmadığını düşünmüştüm çünkü hala anne karnında gibi dar alandan hoslaniyor gibi. Bugün gördüm ki yatağını cidden sevmiyor kendi yatağında kıpır kipirken bizim yatakta çok sakindi. Artık zamanının geldiğini kendi gösterdi. Hiç yastık falan yok sadece yatakta yatıyor şu an. Sabah eğim versem mi ki? Bu sefer de yatağın en aşağısına kadar kayar diye düşünüyorum 🙄

X