2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Mama alıyo olsa neyse de anne sütü ile obez olmaz zaten kilosu da çok gelmedi bana burda genelde o kilodaydı bebişler

Tövbe tövbe niye ki ya hiç inceledin mi siyah olmamasi gerek
Baktım ama açıklık acı ağrı bişey yok dokunduruyor. Çokta üstünde durmamıştım ama 8 ağustosta kontrolümüz var sorayım bunu ben bi
Başladı yavaş yavaş kuzum bikaç kez net agu çıktı ağzından ama genelde sesli harflerle ses çıkarıyo sessiz harf çok çıkmıyo henüz
Ay hadi inşallah çabuk konuşurlar ya sesli harfleri anca tanıyıp çıkarıyorlar

İçinde parça yok canım temiz canım parça kalmaz kalmış olsa iltihap akar bizimde göbegin iç kısmında siyahlık var o kapandıkça kaybolur bizimde daha dışta göbek

Aa çok ilginç bi bilgi görsel hafızalı olduğunu nasıl anlıcaz? Benim oğlum hem erken konuştu hem de okuma yazmayı kendisi öğrendi 4.5-5 yaşlarında o zaman görsel mi oluyo başka belirtiler neler

Aa çok ilginç bi bilgi görsel hafızalı olduğunu nasıl anlıcaz? Benim oğlum hem erken konuştu hem de okuma yazmayı kendisi öğrendi 4.5-5 yaşlarında o zaman görsel mi oluyo başka belirtiler neler
Ay ay ayyy işte bundan bahsediyorum benim yeğenimde okumayı kendi öğrendi onunda görsel hafızası baskın demişti kreş öğretmeni valla nasıl anlıcaz bende bilmiyorum ki kızımı götürdüğümüzde doktor kendi söylemişti sonrada açıklamıştı. Kızımda hatırladığım ağzımı izleyip kelimeyi çıkaramıyordu ağzının içinde döndürüyordu sesli söyleyemiyordu bu özellik bu baskın hafızayla mı alakalı bebeklerin genelinde mi var onu bilmiyorum tabi

İçinde parça yok canım temiz canım parça kalmaz kalmış olsa iltihap akar bizimde göbegin iç kısmında siyahlık var o kapandıkça kaybolur bizimde daha dışta göbek
Bizimkinin ice çöktü ama içe dogru boşluk var ya orası işte siyah

G5i neden bıraktın bi yandan bize yaz bi yandan masaj ohhhh
Bende yemeyerek veriyorum zaman yok artık bebegim az duruyo şimdide mutfak cehennem gibi girdiğim an terliyorum
Yazdığının çoğu şeyi de bilmiyorum ahahhaha ama helal olsun her şeyi denemişsin bi g5i biliyorum ona git ne güzel dinlen ohhh
Çatlak için bende lazere gitmek istiyorum yüzde 80e kadar gecirse yeter

Kız siz nasıl yemiyorsunuz benim dünyaları yiyesim geliyor

Bunların hepsini kızımdan sonra denemiştim oğlandan sonra daha evdeyim biyeri göremedim benim kilomda senin gibi olsa keşke bende bilmesem ahhh ahhh
Çatlak için lazere gideceksen biran önce gitmek lazım aslında hala kırmızıyken etkisi daha fazla oluyor kız aslında gitsek iyi olur he aradan çıkar

Kız siz nasıl yemiyorsunuz benim dünyaları yiyesim geliyor
Bugün nasıl bi açlık hissi geldi daha saat öğlen 2. Bi anda tarçınlı Türk kahvemi içmediğim aklıma geldi. Tarçın azıcık zencefil koyup kahveyi yapıyorum fincana koyunca az bi limon sıkıyorum onu içiyorum açlık hissini bıçak gibi kesti vallahi. Akşam 6bucukta hala aç değildim de akşam yemeğini yiyip günü biran önce kapatayım diye yedim evet Türk kahvesinin de bi şanı var zencefil tarçın limon filan ne o öyle diyebilirsin bende demiştim ama zafere giden yolda herşey mübahtır
Bu arada günde bir fincanın zararı olmuyor zencefil ve tarçın emzirme döneminde kullanılabiliyor. Limonu abartmamak lazım.

Aay evet bizimki emzikten de vazgeçemiyor emzik yarım ağzında bir taraftan da elini sokmaya çalışıyor

Ya başta Mozart falan aciyordum onunla da uyuyor ama bir sure sonra o da işlemedi ben de değişik değişik tarzlarda dinletmeye başladım. Melike Şahin dinlerken ağladı Rammstein dinlerken mutluydu sonra eskilerden İrem dinlerken işte rahatlayip uyuduğunu fark ettim her şeye bakmak görmek istiyor ama benim pertim çıktığı için işitsel hafızaya yönlendirdim cocugu çoğu şeyi bana benziyor eğer bu durum da benzerse ben de okula gitmeden okuma yazma biliyodum oyle bir çocuk olur

Ya kızlar bugün bebeğim yatağında bir huzur bulamadı. Gaz sancısı var diye bizim yatağa aldım kıpırdamadan rahat rahat yattı. Ben de reflü yatağını kaldırıp yatağına koydum önce bir şaşırdı yatağı garip geldi ama sonra kolunu bacağını rahat bir şekilde yayarak uyudu. Yatağında reflü yatağı gibi delikler falan var kusma durumuna karşı ama reflü yatağı gibi de eğimli değil biraz da endişeliyim açıkçası. Uyuyunca da ellemeyelim artık dedik bugün çok zor daldı çünkü. Dümdüz yatağında yatıran var mı bebisini, herkes eğimli mi yatırıyor

benimde zor bak zayif olmak iyi degillll
Çıkarda onu araştır bunu araştır yıldım artik keşke Antalya'daki canım annelerim bana direkt mekan ismi bilip soylese

Aay evet bizimki emzikten de vazgeçemiyor emzik yarım ağzında bir taraftan da elini sokmaya çalışıyor
Gözümün önüne getirdim de ay çok tatlı yaaa
Evet o durum bizde de var ya kucakta duracak dik duracak etrafı görecek keşifte beyfendi belki müzikal zeka oluşuyordur olsun öyle olunca öğrendiklerinin kalıcılığı da fazla olur hem kendini de iyi ifade eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…