2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
Benimki gece hiç uyumadı şimdi yatıyor uyansın atim rengi normal canım sadece içinin yuvarlagı büyük duruyor oda zamanla geçer bence kapandıkça
Aaa gerçekten mi çok şaşırdım ya ama ne kapanmaz şeymiş..
Yapma ya bu bebisler neyin derdini yaşıyor da uyuyamiyo acaba 🤣

Ya kızlar bugün bebeğim yatağında bir huzur bulamadı. Gaz sancısı var diye bizim yatağa aldım kıpırdamadan rahat rahat yattı. Ben de reflü yatağını kaldırıp yatağına koydum önce bir şaşırdı yatağı garip geldi ama sonra kolunu bacağını rahat bir şekilde yayarak uyudu. Yatağında reflü yatağı gibi delikler falan var kusma durumuna karşı ama reflü yatağı gibi de eğimli değil biraz da endişeliyim açıkçası. Uyuyunca da ellemeyelim artık dedik bugün çok zor daldı çünkü. Dümdüz yatağında yatıran var mı bebisini, herkes eğimli mi yatırıyor
Reflü yatağından kayıp kayıp gidiyodu bi anlamı kalmıyodu 1 aydır falan düz yatırıyorum ben canım. Zaten kafası düz yatıramıyorum ya sağa ya sola çeviriyo mutlaka bi de kustuğunda dikkat ettim kendisi direkt yan çeviriyor kafasını içgüdüsel heralde

Aaa gerçekten mi çok şaşırdım ya ama ne kapanmaz şeymiş..
Yapma ya bu bebisler neyin derdini yaşıyor da uyuyamiyo acaba 🤣
Bak canım bizimkide aynı yakıldıgı için böyle oldu bence 🥺🥺

Eklentiler

• IMG_0509.jpeg
    IMG_0509.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_0508.jpeg
    IMG_0508.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 27
Reflü yatağından kayıp kayıp gidiyodu bi anlamı kalmıyodu 1 aydır falan düz yatırıyorum ben canım. Zaten kafası düz yatıramıyorum ya sağa ya sola çeviriyo mutlaka bi de kustuğunda dikkat ettim kendisi direkt yan çeviriyor kafasını içgüdüsel heralde
Aay çok sevindim böyle yatirabildigimize benim bebişin derdi reflü yatagiydi sanırım sürekli kaydığı için uyaniyordu. Dün gece geç uyuduk 12 gibi falandı ve sabah 6da kalktı o arada hiç uyanmadı 🤭 sabah da bir türlü dalamadi tekrar, konuştuk falan derken reflü yatagini kendi yanıma aldım elini de tuttum öyle de bı 2-3 saat uyumusuz, sonrasında yine kaydı uyandi🤭 reflü yatağıymis sorunumuz 😁

X