2024 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    245
En başından beri düz yatiriyorum sadece kafasının altına havlu koyuyorum üstüne de yastık kılıfı o da çok az eğim katsın diye ve baya burnundan kusmuk geldiği de oldu baya kustu kisacasi bir şey olmadı çok şükür

Evet ya minnoşlar buyuduler de ellerini falan emiyorlar şapir şupur
Durması için tüm tuşlara basiyormusum gibi hissediyorum bı yerden bı şekilde hoşuna gideni yakalayıp oradan yürüyorum bakalım inşallah doğru yapıyorumdur

Şu an kafasının altinda bir şey yok dümdüz yatakta yatıyor bir sey olmaz herhalde

Çocuğuma nemrutun kizini açtım başladı ağlamaya oysa eglenecektik hayallerimde bende a ram Ram Ram var onu açıyorum egleniyoz

2 aylık için 90 dedi bana doktor. Ben de 120 verdim birkaç kez içti ama benimki çok kusuyordu zaten onu da kusmuştu. Fazla olduğunu anlamıyor heralde bazı bebekler. Ben de sabah akşam 90 veriyorum doktor tavsiyesi ile.
Bana günde teke düşür dedi bebek doktorumuz, 4850 kusr kilosu. 3350 doğmuştu iyi mi sizce melegim can O ozgeeeee1 C Chen31

Çocuğuma nemrutun kizini açtım başladı ağlamaya oysa eglenecektik hayallerimde bende a ram Ram Ram var onu açıyorum egleniyoz
Ben Rammstein açtığımda aglamasinin durmasına çok sasirdim bildiğin bateriler gitarlar epeyi ses bir ara şarkı yavaşladı sonra bateri girdi yavrumun gözleri faltaşı zıpladı kıyamam korkmaa diye sevdim hemen gülmeye başladı

Biz reflü yatağını bırakalı baya oldu sevmiyor bide yan korumalıkları aşıp devriliyor benimde içim dümdüz yatırınca rahat etmedi çok ince yastık kullanıyorum sadece boynunu değil sırt kısmını da yastığa koyuyorum böylelikle omurilik eğriliğinden korumuş olmayı umuyorum. Bazen yastıktan kayıyor ama.
benimde zor bak zayif olmak iyi degillll
Çıkarda onu araştır bunu araştır yıldım artik keşke Antalya'daki canım annelerim bana direkt mekan ismi bilip soylese
Ayy onu bende isterdim ama çevremdekiler tam tersi daha onlar bana soruyor

O faltasi gibi açıyor ya o anı görmek için bazen ben bilerek yapıyorum oyle şeyler kendimde eğlenmem lazım
Çok tatlılar yaaa eriyorum o gulucuge insan hee seyi yapiyo

2 ay aşısı önerilere açığız, ates vs.yapiyomus

Uzun zamandır yatağında yatırıyorum ben canım reflü yatağını sadece en başta kullandık. Sonra benim gögsümde uyumaya başladı şimdi yatağında

Bizde birbirimize soruyoz kimsede hayır yok suanlik golden-snitch Mavi070707

Karakter zeka doğuştan kodlanıyor onlara zaten farkındaysan aslında onlar bizi yönlendiriyor neyi sevip neyi sevmediğini şarkıdan tutuş pozisyonundan uyuyuşuna kendileri belirliyor biz deneme yanılmayla ona uygunu bulmaya çalışıyoruz o yüzden o öğle seviyorsa yaptığın doğrudur

Reflü yatağının kenar cırtlarini yikamistim takarken fark ettim çok sert, carşaf örttüm o da kaymış sabah kolu cizikti bir de hep aşağıya kayıyor sonra alt açmasını tekmeliyor. Rahat edemediğini biliyordum yatakta ama daha büyük yatağa hazır olmadığını düşünmüştüm çünkü hala anne karnında gibi dar alandan hoslaniyor gibi. Bugün gördüm ki yatağını cidden sevmiyor kendi yatağında kıpır kipirken bizim yatakta çok sakindi. Artık zamanının geldiğini kendi gösterdi. Hiç yastık falan yok sadece yatakta yatıyor şu an. Sabah eğim versem mi ki? Bu sefer de yatağın en aşağısına kadar kayar diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…